ערך זוכה איןוויזיון 2022

איןחדש:שרית חדד חושפת: "אני לסבית"

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!

שרית (מ)חדד. למרות שאם צריך לבחור חפץ בקלמר שמייצג אותה, הוא לא יהיה מחדד אלא מספריים.

הכתבה נכתבה ב-19 בספטמבר 2021 (י"ג בתשרי ה'תשפ"ב)

שרית חדד חשפה היום (ראשון) שהיא לסבית ונמשכת לנשים. בת זוגתה של חדד היא תמר יהלומי (כפי שנחשף בשיר משותף של שתיהן), שהיא מספיק מבוגרת כדי שזה יהיה חוקי לשרית חדד לעשות איתה יחסי מין אבל מספיק צעירה כדי שזה עדיין יהיה קצת קריפי.

אנחנו במערכת איןחדש רוצים לאחל לשרית מזל טוב על ההצהרה, אבל אנחנו רוצים גם להראות שהיו מאז ומתמיד מסרים להט"ביים בשיריה של חדד שהוחבאו בין השורות, והם הופכים להיות ברורים במיוחד לאחר יציאתה מהארון.

דוגמה בולטת לכך היא השיר "יאללה לך הביתה מוטי". השיר מדבר על גבר שממשיך להטריד את חדד למרות שהיא לא רוצה להיות איתו במערכת יחסים. הסיבה מדוע היא נפרדה ממנו לא מובעת בשיר במפורש, למרות שברור כיום מה הייתה הסיבה - לא היה לו את איבר המין המתאים.

עוד דוגמה היא השיר "חברים בכל מיני צבעים", שכידוע מכיל את השורות הבאות: "איזה כיף שיש המון חברים / המון חברים וגם חלקם קווירים / הומואים לסביות וגם טרנסג'נדרים / איזה כיף שיש כאלה חברים". למרות שהפירוש המקובל לשורות הללו הוא שמדובר ברעיון של חדד לפאנפיקשן של "חברים" שבו מוניקה פאנסקסואלית, עכשיו ברור למה חדד באמת התכוונה.

עוד דוגמה שבדרך כלל פוספסה על ידי חוקרי השירה המובילים מופיעה בשירה של חדד משנת 2004, "אני פאקינג לסבית יא דגנרטים". פזמון השיר מכיל את השורות "אני לא נמשכת לגברים בכלל / תפסיקו לפנטז עלי בקטע מיני / אלא אם כן אתן נשים / ואז זה בסדר". השורות האלו בלבלו מעריצים רבים, שבסופו של דבר הגיעו למסקנה השגויה שהשיר הזה כנראה כולל בתוכו תחזית על יציאתה מהארון של אורנה בנאי (דבר שאכן קרה ב-2011).

בכל אופן, אנחנו רוצים לברך שוב את שרית ואת תמר, ואנחנו רוצים לברך את כל קוראינו בחג סוכות שמח וגיי במיוחד.

Bjork farts.jpg (ערך מיני-מופלץ) לקניית חצאית חדשה ליחצו כאן!