איןטקסט:מכתב ליואב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
(תוכן אקראי ~ לחצו בשביל גרסה אחרת)
Letter Background.jpg

Wax seal.jpgHand pencil.png
פברואר 3, 2023

החדשות של אתמול יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני ארדוף אחרי סבתא שלך עם בולדוזר. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל לא, אני לא הולכת להפסיק לשלוח את המכתבים האלה רק בגלל שהשופט והפסיכיאטר שלי אמר לי להפסיק.

אני יודעת שזה נראה כמו שינוי פתאומי בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לבקר את סבא וסבתא שלך ולתת להם נשיקה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אני חושבת. אני פשוט צריכה לפצח את הסוד להתכה גרעינית קרה, ואז לגרוס את כל הממצאים.

אני רוצה להגיד לך שאתה מורכב בעיקר מתרכובות של פחמן, מימן, חנקן, חמצן, זרחן, ברזל, נחושת, מגנזיום, גפרית, סידן, אשלגן, יוד, נתרן וסיליקון (כאילו דה!), אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה שטניסט, ואני היפרסקסואלית. אתה אוהב להשתמש בזכוכיות מגדלת כדי לשרוף דודות, לאונן על תוכניות בישול ולהמליץ על התאבדות כהתרופה המקובלת היחידה לשיהוקים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת על יבשות נפרדות. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אצא למסע לילי להרוות את צמאוני הערפדי לדם אנושי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאינטלקטואלים סנובים שתמיד משנים את הנושא לספרות רוסית מהמאה ה-19 כדי להראות חכמים לכל בן אדם שעובר ברחוב, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות בשעות הארוכות האלה של חוסר ההכרה בעקבות שימוש באלכוהול וסמים.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לשים קונדום.

שלך,

~ עורכת מגזין "אני אוהב גבינה".

נ.ב. עכשיו יש לי מכונת יריה. מוהאהאה.