איןמינים:טרול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png בלבולי ביצים!
אין איןציקלופדיה אחראית על כל חביתה שתגרם כתוצאה מערך זה"אימאלהה איזה פרצוף מפחידדדד"
~ פרחה על טרול


"UMAD"
~ טרול על עצמו


"I LIKE TRAINS"
~ I LIKE TRAINS KID על TRAINS


טרולים הם זן של יצורים אשר כל מטרתם הינה לעצבן ולהבריח אנשים.

היסטוריה

בהתחלה הטרולים היו יצורים ירוקים וגדולים אשר תפקידם היחיד בחיים היה להגן על מאורת הסקס הגדולה של שבתאי צבי, אך לאחר הווצרות זן האימו, אשר חולשתו וההומואיות הרבה של האימו פגעה

ג'ים קארי, הטרול הראשון

באופן גורף בעוצמתו של הטרול הירוק והדבר גרם לכל הטרולים הירוקים בעולם להתפוגג, מה שאפשר לגלן קוואגמייר לפרוץ למאורת הסקס שלו ולגנוב טריקים ומכשירים רבים. לאחר המקרה שבתאי צבי נאלץ ליצור זן חדש של טרולים, אשר יוכלו להבריח את כל הבא לא על ידי כח, מכיוון שעוצמתם המהפכנית של האימואים פוגעת בכל דבר בעל עוצמה רבה מדי ומפוררת אותו, וכך נוצרו הטרולים המודרניים.

הטרול הראשון היה ג'ים קארי וניתן למצוא הוכחה מוחצת לדבר בסרטון הזה

הטרולים בחברה

טרולים רבים בחברה מסתתרים בין מחשבי האתר הנודע 9GAG ואף מפרסמים המצאות שקופצות לראשם כתחליף לאוננות

כאשר מתפלח טרול לחברת אדם רגיל, לרוב מסתובב ברחבי העולם ומשתמש בביטויים משונים כמו עךדגחעיחגעידגחלעידגע ודזדגכעגדעשדגכדיע, האנשים אשר למדו מן הטרולים שברחו לחברת האדם נקראים חולי נפש וקשה להם מאוד להסתדר בחברה לאחר מכן. הרבה מהם יושבים בבתי משוגעים ודופקים את ראשם בקיר.

הטרול המודרני

דת הטרולים

לא ידוע לנו רבות על דת הטרולים, אך ידוע שכל יום שישי מתפללים לשבתאי צבי וכל 14 שבועות חייבים להטריל ילד אימו על מנת לנקום את מות אבותיהם.

פלוצים וטרולים

הטרולים הינם פלצנים מאוד. הם הגורם הרב ביותר להתחממות הגלובאלית ומהווים סיכון לאנושות בטווח הארוך. אם מסריח ולא הפלצתם. ישנו טרול בסביבה. בנוסף, הריכוז הרב ביותר של הטרולים בישראל מסתתר בחירייה ובתןגאג, ראו הוזהרתם!