אשת הברוקולי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "אשת הברוקולי" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!

"איך מירק כל כך טעים יכולה לצאת אישה שמשתפת פעולה עם ברני?"
~ שבתאי צבי על אשת הברוקולי
"אפשר ביס?"
~ ילד שמן שבא לתוכנית ברני על אשת הברוקולי
"אה!! הו, כן!!! כן, כן, כן!!!"
~ אשת הברוקולי על ילדים (במובן המילולי)
קובץ:Boobabon.jpg משתמשת זו היא אשת הברוקולי! שמרו על ילדכם!


אשת הברוקולי

אשת הברוקולי היא חברתו של ברני ושותפתו לתוכנית הטלוויזיה הזדונית שלו, בה היא דמות משנית. אשת הברוקולי מפתה ילדים קטנים ותמימים להשתתף בתוכניתם ולאחר מכן אונסת אותם. היא מבצעת שליחויות רבות עבור ברני. בנוסף, היא נראית כמו ברוקולי עם כתם סגול באמצע, אף ענק ותווי פנים של ג' יפית.

איך הכל התחיל

אשת הברוקולי (משמאל) עם ברני ו"מפלצת צהובה שמפתחת אבעבועות רוח" רגע לפני שעשו את זה בשלישייה

הכל התחיל כשברני ואשת הברוקולי נפגשו במועדון חשפנות. בתקופה ההיא אשת הברוקולי עבדה כחשפנית. כמובן, היא חשבה שהעבודה הזו משפילה ומבזה, אבל בזנות היא לא הרוויחה מספיק. באותו מועדון החשפנות ברני הכיר גם את שותפתו השנייה לתוכנית, "מפלצת צהובה שמפתחת אבעבועות רוח", אבל הפעם היא באה כדי לראות את החשפניות. בכל אופן, ברני ואשת הברוקולי התיידדו מיד. אפילו היה בינהם רומן קצר, אבל הם נפרדו כשברני אמר לה "זו לא את, זה אני. אני חרמן מדי מכדי להיות רק עם מישהי אחת". כך עלה הרעיון לתוכנית.

התהילה

התוכנית הייתה כה מטומטמת עד כדי שאפילו ילדים בני שנה ואלון מזרחי יכלו להבין אותה (בעצם, לא בטוח שאלון מזרחי היה מצליח, אבל אם הוא היה ממש ממש מתאמץ אולי היה לו סיכוי). לכן, התוכנית הצליחה ואשת הברוקולי עלתה לגדולה והרוויחה ממון רב. עם זאת, המעריצים והפאפרצי הפריעו לה מכיוון שהיא לא אוהבת שמצלמים אותה כשהיא לבושה.

הקשר לברוקולי

ברוקולי

רבים שאלו את עצמם "איך זה יכול להיות שיש אדם שנראה כמו ברוקולי?". התשובה לכך פשוטה: מקדונלדס כידוע משתמשת בבשר אדם. כדי למנוע מזה להיחשף מקדונלדס רצתה לייצר אנשים שיראו בצורת אוכל. לכן היא זיווגה את ג' יפית עם ברוקולי.

אשת הברוקולי וקרפדיאל

צנוברים בשם נחום. מזימה מרושעת

שבתאי צביהקים את הארגון למלחמה בצנוברים מרושעים בשם נחום שרוצים לגנוב לך את הנשמה, המפיץ עליהם שקרים ומלכלך עליהם (בין השאר הארגון טוען שהם רוצים לגנוב לך את הנשמה). נשאלת השאלה, למה שקרפדיאל יקים ארגון נגד הצנוברים בשם נחום, צנוברים שכל כך תורמים לאנושות? לפי ההשערות המקובלות כיום, אשת הברוקולי התחפשה לקרפדיאל ובשמו הקימה את הארגון מכיוון שהצנוברים עוזרים לאנושות להילחם בה ובברני. ההשערות נובעות מכך שקל לה להתחפש לקרפד מכיוון שהיא ירוקה. את התיאוריה העלה צ'אק נוריס, יו"ר הארגון הארגון למלחמה בארגון למלחמה בצנוברים מרושעים בשם נחום שרוצים לגנוב לך את הנשמה.