א. דמית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "א. דמית" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ."א. דמית שליחת השטן (בני גורן) ומזמנת האילומינטי (ביל סייפר)"


מטרה

"מטרה"- להשתיל לכולם בולשיט ו5g למוח, בתיקווה שזה יזמן את בן זוגה בני גורן וביל סייפר. ולזיין איש.ידע מוקדם

"ידע מוקדם"- מין לא בטוח אבל נגיד שהיא נקבה (לא כוסית). מילותיה בנאום מרגש: "זין זין זין זין זין זין זין זין, אני רוצה זין, למה אני לא יכול למצוץ לעצמי אה, בגלל שאני לא כלב אה, מי אתה שתגיד לי לא למצוץ לך?". כתובת: "בית האנס הסוטה הראשון" 69. שיר האהוב: האלבום "זין בפה ציצי בפה" (של נועה קירל). סדרה אהובה: "האנס המנומס". תחביב: עוננות ,לעשות ביד, שוטות, אונס, חינוך מיני, שוטות בgta וזיון תחת "מה זתומרת?!?!?!" (אמרה בשידור חיי). המצאות: האנס המנומס. מיטרדים: הופיעה ב: אולפן שישי, אופירה וברקוביץ', האנס המנומס, פורנו, כפולה (מתה בעונה 3 וחזרה לחיים בעונה 4. כולם סבלו והיו עצובים), למי יש יותר גדול והמדריך לילדים בני 3 להגדיל תחת, זין וציצי (כולם היו שמחים במפתיעה).חברים

"חבורת האוטיסטים"- כוסי בננה- השטוטניק ההוא שלאפחד לא איכפת.


ז'ומיפלה מסאסקס- המצחיק פה.


POKEGUY- חכם


POKEGUY2- חכם יותר


קריירה

לדיבריה של א. דמית: "איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן". (כשהיא אמרה: "איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן" היא התכוונה: "זיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן")