ביל קאוליץ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ביל קאוליץ הפריק האולטימטיבי שנראה כמו ילדה עם הפרעה הנמצא בלהקה שרק מושפעים נהנים ממנה "טוקיו הוטל".

היסטוריה

ביל קאוליץ העונה גם לשם קיפודי קאופליץ הינו תופעת טבע נדירה, ביל נולד בעיירה עליזה ששמה לא ידוע ידוע רק דבר אחד שבה גם נולד המאסטרו שלו היטלרי, הוריו של ביל רצו בעצם ליצור ילד נורמלי אך כתוצאה מתקלה שבה אימו של ביל בגדה באביו עם קיפוד חולה במיקרובטיוזם ואלצהייצר קשה בזן בלתי מזוהה יצא מה שיצא.. את התוצאה כולם מכירים בהתחלה הוריו התביישו עד מאוד ולא ידעו מה לעשות בנידון לכן החליטו לעשות ילד חדש ולהרוג את הראשון הנ"ל אך גם הפעם יצאה תקלה, הפעם השטח היה מוגן מקיפודים נאצים מזוהמים חולי סכרת שרצו להשתלט על העולם אך לא היו מוגנים מפני סקנת הפסטה או בשמה הידוע יותר מגפת הפסטומונלללה כן כן מצב קשה ביותר המגפה השתלטה על התינוק המסכן ויצא מה שיצא טום קאוליץ אחיו של ביל למרות שטום יצא פגום כמו ביל הורי המוטציות החליטו עדיין להרוג את ביל כי שנאו חיות. אבל בגלל שאביו האמיתי של ביל היה קיפוד ממסוטל נאצי זדוני ונגוע באיידס ידוע גם בשמו הנפוץ קיפוד הים המסריח שתמיד ניתקע בתחת או באוזן, הרג ביל את הוריו וכך בעצם נשאר בחיים! שיט. כיום הינכם רואים את התוצאה ביל שילוב של מוטציית קיפוד אדם במין לא מוגדר ועם המוזיקה ונאומו המוכר ביותר "היי איימ בילללל ואני כזה חמוווד.." שבעצם אומר אני דביל שמנסה להשתלט על העולם , וטום קאוליץ שמרוב בושה מתחבה מאחורי סחבות של בגדים ענקיים ומשחק אותה ראפר לבקן שמנגן רוק כן כן בטח בעל ספגטי לא מוגדר על ראשו.

טום קאוליץ

ערך מורחב – טום קאוליץ

טום קאוליץ הוא אחיו התאום של הקיפוד ביל קאוליץ. הוא כבשה היפית צמרירית , עם סיידליפ לא קשור ופסטה עם רוטב בולונז על הראש. כשטום גדל הוא התחיל ללבוש בגדים במידה XXL כדי להסתיר את כמויות השומן שבגופו.

טום הקים עם אחיו להקה בשם טוקיו הוטל, שהפכה להקת פאנק רוק קרח שרק מושפעים שומעים אותה. הלהקה לא הצליחה ונעלמה מהעולם.

המטרה האמיתית

המטרה האמיתית של הצמד לפחות של הקיפודאדם הוא להשתלט על העולם כמו שרצה היטלרוש אהובו ולהקים קיפוד רייך רביעי כל זאת ביל מנסה ובנתיים גם מצליח הוכחות לכך ניתם למצוא בהופעתו בארץ ובה התפוצץ החלון למרות שזה בעצם קרה בטעות בגלל שביל התעצבן על הפן ודקר אותו למוות ועצם המריבה התנפץ החלון עדיין כדי לא לעשות רעש עוד יותר ביטלו לבנתיים את התוכנית הזדונית להשמיד אנשים לא ממוצאם כולכם יודעים את התשובה.אך הם הבטיחו שייחזו ראו הוזהרתם. מטרה שניה היא הגזענות בארץ ובעולם כלפי קיפודים מסכנים ופסטות זרוקות , ביל מזדהה עם בני עמו הקיפודים נגועי הקיפומונדלה ורוצה להתנקם בעולם וכמובן בצרפתיים ידועי אוכלי כל ובמיוחד הקיפודים.


ההתמכרות

ההתמכרות באה בשלבים :

  1. הסתגרות בחדר ובכי איינסופי סתם ככה.
  2. רגשות אשם כלפי קיפודים מסריחים ואהדתם
  3. מייקאפ נוראי שיער צבוע או קרחת וכמובן ללכת למועדונים עד 6 בבוקר ולעסוק יותר

במין כדי להוצי את העצבים

  1. נסיעה לצרפת על מנת להשמיד את אוכלי הקיפודים
  2. ההתמכרות הסופית והתאבדות למען הקיפוד

האם יש פריקים\אימו בשכונה?

נא לשים לב למספר החתולים באיזור או לשלטים כמגון: "אל תאכלו את הקיפוד -הוא כזה חמווווווווד" " הקיפוד הוא הדמות לחיכוי-סו חכו אותו" "אהוב את הקיפוד והוא יואהב אותך בחזרה" ועוד..

השפעה על הילדים

ילדים בכל העולם מנסים לחכות את ליפטו של ביל ע"י הריגת קיפודים ותקיעת פרוותם או קוצייהם על ראשיהם או הריסת האוזון בשל שימוש מרובה בספריים מסריחים לשיער כדי לנסות לעשות ליפה כמו של הקיפודליזם על הראש, בנוסף ילדות סתומות מנסות לגרום לעולם לאהוב קיפודים באמצעות שמיעת השיר שביל הקיפוד הראשי כתב במיוחד עליו "קיפוד דונט גאמפ" או "קיפוד טו מי יו בי פוראוור סייקרד" ועוד הקמת אתרי הגנה לצער קיפודים!!