ברבי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Dolz.png זהירות מפאקצות
אזהרה:ערך זה עלול להכיל מידע פאקצי ,פרחי או סתם מפגר.

לא מיועד לבעלי לב חלש,כאבי שיניים,ציפורן חודרנית,מחזור, אינפקציה\גירוד בישבן או מחסור חמור בחוש הומור.

"שתלך ל..."
~ בראץ על ברבי
"סליחה? איפה הבר פה?!"
~ הקורא המצוי על ברבי

ברבי היא בובה שנוצרה ע"יי שבתאי צבי בכדי להשליט הרס על העולם. בדרך כלל הברבי היא ממין נקבה אך יש כמה ברבי בנים (קן) שהם בעצם הומוסקסואלים. הברבי, יחד עם אחותה בראץ התחילו להפנט קודם את המין הנשי. מכיוון ששמעו שהנשים משפיעות על הגברים הן לא הפנטו גברים אלא רק הומוסקסואלים.

הרעיון של הברבי

הרעיון של ברבי בה מהרעיון של בובות המין.הרי,כל בן טיפש עשרה יקנה בובה ערומה,לא ילביש אותה אף פעם ויתחרמן איתה רגע לפני שהוא עושה סקס.

דוגמאות להשתלטות ברבי:

פאריס הילטון

יעל בר זוהר

רוני סטופדסטאר

ספיר בוסי

תהליך ההשתלטות

בהתחלה הברבי מהפנטת את המוכר בחנות הצעצועים למכור אותה. אחר כך מהפנטת את הקורבן (ילדה) המגיעה לחנות הצעצועים לרצות אותה. ואז היא מהפנטת את אמה להסכים לבקשה של הילדה. לבסוף מגיעה הברבי לביתה של הילדה ואז מתחיל התהליך האמיתי: הברבי משדרת (כמו אורי גלר) לילדה לקנות לה בגדים. אחר כך היא משדרת לה לקנות לה בעל (קן) ולבסוף לברבי נגמר הכוח והילדה המסכנה צובעת לבלונד והופכת לפקאצה.


הברבי ושבתאי צבי

בין הברבי ושבתאי צבי התחילה מערכת יחסים רומנטית והם התחילו לאכול גבינה צרפתית ביחד. שבתאי צבי אנס את הברבי כל יום עד שראה שהבראץ מצליחה יותר ממנה (ראו ערך בראץ אם אתם רוצים לדעת למה) . הוא עזב את הברבי ועבר לבראץ.


ברבי בטלוויזיה

אחרי שראתה הברבי שהבראץ מצליחה יותר ממנה החליטה גם היא לעשות סרטים מטומטמים בערוץ הילדים. מאז ועד היום בשבת בארבע מופיעים בערוץ הילדים סרטים מפגרים כמו: ברבי באגם הברבורים, ברבי בארץ הפיות וכד'.