הומאופתיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

חחחחחח הומו

הומאופתיה או רפואה חד מינית היא שיטת רפואה חילופית (אבל חילופית לְמה?) שבה משתמשים במים, ללא כל תופעות לוואי, לריפוי חולים במחלות קשות וסופניות. (קודם קשה להם מאוד, ובאמת הם מתים בסוף).

ההומאופתיה הומצאה בידי אהוד (תא 57, מיטה עליונה) אולמרט, במסגרת מבצע 'תנו לצה"ל לנצח' (נקרא גם: מבצע 'משקפת סגורה') שנוהלה בידי שר הבטחון שמעון פרץ. בעקבות צילומי לבנון שהראו שיעים-מתאבדים בלווין האוגרים קמעות בצורת טילים מתחת למיטות התינוק שלהם, חתומים בידי נס-רלללה וגם אח מדי-נגד שניהם לא מקובלים, וניר בן ארצי שהוא קצת מקובל, על פי פסק הפאתווה (בלע"ז: הומאופאתווה) שהוציאו במשותף הרב שלמה סלמן רושדי רב העיר תל אביב-יפו והגלילות (תחנת הדלק בלבד) והרב קוו של חברת סופרבוס, (לא כולל מעבר לרכבת) על פי הפסוק המקראי: "טילים נגד תהילים", המרמז לאח המדי.

הרעיון היה שאם נשקשק בקבוקוני מים, אין צורך בכל הדברים המיליטריסטיים האלה כמו טנקים, וחוץ מזה הפצצות של חיל האויר עושים הרבה יותר רושם בטלויזיה. שיטה דומה עבדה במלחמת המפרץ הראשונה, ולא היתה סיבה לחשוד שלא יעבדו גם במלחמת המפרץ השניה. מליון מתושבי הצפון עברו לגור בתל אביו ובירושלים, והרב ארקדי גיידמק רבה של בית"ר ירושלים, נאלץ לישון עם האוהדים שלו באוהל קרקס שהוצב לשם כך במתחם קרקס מדרנו בתל אביב.

המבצע הסתיים בנצחון ישראל 6-5, לאחר שראש הממשלה תא 57 טופל בשיטת ההומאופתיה וקיבל מעטפות מוחלשות שנוערו, ונמצאו לאחר מכן ריקים לגמרי. בישראל הוקמה מחלקת הסברה וצה"ל קנה עותק חוקי של פוטושופ.

השיטה

שיטת ההכנה

לוקחים מים.

שיטת ההפצה

הומפאופתיה מופצת בשיטה נגיפית (ויראלית בלע"ז). וירוס ההומאופתיה עובר במים, אף על פי שהוא אינו שם כלל.

אופן ההדבקה של התוית על בקבוקון ההומאופתיה, יכול להיות דרך ליקוק ומגע של רוק, או באמצעות מדבקה מוכנה מראש. על המדבקה יש לרשום את שמות התרופות או החומרים שעשויים לעזור לרפות את המחלה, או שמות של תרופות או חומרים ששמם מסובך מאוד, ואיש לא יוכל לזהות אותם גם אילו הם היו החומר היחיד בתוך הבקבוקון. אנשי ההומאופתיה מאמינים בְאמת ובַאמת, ולכן הם גם מנערים לכל ארבע רוחות השמיים וכן מעלה ומטה את המים, ומטפטפים טיפה ממנה מבקבוקון לבקבוקון מספר פעמים. בסופו של התהליך רושמים על המדבקה גם X, וגם את מספר השיקשוקים שהבקבוקון עבר חלקי שש. תוצאה זו היא תוצאה אריטמטית, והיא היסוד המדעי להומאופטיה. ככל שהמספר גדול יותר כן יש סיכוי גדול יותר שהמים עשויים מאותם מולקולות דהידרואוקסידים (אש שתיים או לא) הנקראים גם מולקולות HHO או מים.

בשנים האחרונות התגלה בידי טכנאי טלוויזיה שחיפש פתרון למחלת הסרטן, שניתן באמצעות מים הומאופתיים גם להסיע מכוניות.

זכרון המים

מים זכרונם לברכה - תמונה מקורבת של זכרון המים לפי היהדות והציונות (מקור: עמותת זוכרות ומוטרדות)

לפי השיטה ההומאופתית למים יש זיכרון משלהם, ולכן מי גשם היורדים בישראל, והעוברים לכנרת ומשם למערכת המוביל הארצי, זוכרים את היותם קודם במערכת הביוב הארצית, ואיך הם הוזרמו לנחלי הביוב הארצי (המכונים גם הקילשון והירקון) ומשם לחוף הביוב הארצי, טרם הגיעם חזרה לעננים. משום כך מומלץ לשתות רק מים מבוקבקים, המיוצרים בשיטת הכבישה הקרה הטבעונית, ואין בהם חשש טבל או שביעית. למים מבוקבקים יתרונות נוספים על פני מי ברז, בכך שיש בהם גם רכיבים פלסטיים קרצינוגניים מהבקבוק - שהם תרכובות בעלי שמות מסובכים ובכמויות כמעט בלתי ניכרים לעין, אך ניכרים היטב בידי חוש הטעם, ולפיכך בהכרח בריאים לפי שיטת ההומאופתיה, אף בלי לנער את הבקבוק עצמו (מספיק שתקפוץ מספר פעמים על רגל שמאל לכל הכיוונים). בנוסף לכך לאחר התבוננות וחקירה מאומצת, התברר שהמים המבוקבקים עוברים נענוע בלתי פוסק בתוך הבקבוקים, כשהמשאיות עם המים מגיעים למכשולים בכניסה לעיר, שהוצבו על הכביש במיוחד לשם כך, ומקפיצים את המשאית, את הנהג ואת הבקבוקים, לגובה התקני הנדרש.


המים זוכרים זאת, ולעתים מתנקמים בנו משום כך, אך מנוע מהעיתונים לקרוא להם בשמם, ובדרך כלל קוראים להם "שיטפון", "נחלים גאו" או "סערה" אף על פי שרוב הקוראים יודעים במי באמת מדובר. (במתנחלים)


מאחר שכמעט כל אדם שותה מים, (למעט אלו המקבלים אותו בהזרקה תוך ורידית, לקראת ניתוח או משהו), נמצא שרוב אוכלוסיית העולם בשלב כלשהו קיבל טיפול הומאופתי. על מנת להימנע מכך יש הממליצים (וראו פרסומות בעניין) לשתות את המשקה היחיד המסוגל להילחם נגד זכרון המים, ולהפעיל את הגישה ההומאופתית עצמה כדי להלחם בתופעה. כלומר להשתמש במים כדי להלחם במים. שיטת לחימה מתוחכמת זו מבוצעת על ידי שתיית כמויות גדולות של מים שחורים ומזוהמים דווקא, (ולא מדוללים), הפוגעים בעוצמה בכל החושים, והמכילים בעצמם מיצי קיבה. בין החומרים המומלצים: קוקה - חומר חומצי הרסני ורעיל, וכן רכיבים מצמח הקולה, מומסים בכוס סוכר, חומצה זרחתית, וחומרי תשמורת (נוגדי זיכרון) עם טיפות אחדות של מים בלבד, כדי לשמור על המרקם הנוזלי של התרופה. תעשיית המשקאות נרתמה למשימה ומוכרת כיום לצד מים מבוקבקים, גם בקבוקי משקה שחור ומזוהם זה, לעתים במחיר שהוא פחות ממחיר המים הנמכרים על ידם!

ניסויים ביתיים בזכרון מים

מים מבוקבקים

ניתן לבדוק ולאשש את עניין הזכרון של המים בקלות, ולראות שאכן הטענה נכונה, באמצעות ניסוי ביתי פשוט, (כפי שהראו הופשטטר וזיקו, זיטאמיר 1832). קחו כוס מים בשעת ערב כלשהי, והמיסו בהם שתי כפיות מלח, לאחר שערבבתם היטב, ושכחו מזה. (רצוי על ידי פעילות רגועה ונעימה בחיק המשפחה, ארוחת ערב מזינה, שאינה כוללת את שתיית כוס המים הנ"ל, ושינה טובה וארוכה עד הבוקר המאוחר שלמחרת). אם תבואו למחרת ותנסו להכין לעצמכם כוס תה מתוק, או קפה מר, תגלו שטעם המלח עדיין זכור בהן. בכך הוכח ללא ספק שהממסד הרפואי העריץ יחד עם תעשיית התרופות הדורסנית וחסרת הרחמים, טועים ברדיפה עד כלות אחר נושאי דגל החופש האמת וההומאופתיה (שבגימטריה היא "אמת או פתי הַ! הַ! הוֹ!" מה שמוכיח שהמתנחלים אשמים ושהסמולנים שונאים אותנו)

הומאופתיה ופוליטיקה

למרות שהממסד הרפואי מעדיף לא לערב פוליטיקה עם סוכר, משטרת ישראל הנעזרת בכוחות כיבוי האש, משתמשת בתרופות הומאופתיות על מנת לפזר הפגנות. לפעמים מערבבים בתוך התרופה ההומאופתית קצף, או צבע ירוק על מנת לזהות מפגינים אילמים. לאחרונה משטרת ישראל אף משתמשת בתפיסה ההומאופתית של פנים אל פנים, כדי להנגיש את שירותי המשטרה לאזרח, בסיסמה: "עם הפנים באזרח". בעקבות זאת ירד משמעותית הדיווח על אלימות המשטרה כגוף, וכן כמות התלונות בדבר אלימות של שוטרים נגד אזרחים. המשטרה גם דיווחה על עליה בפרסום פעולותיה, למרות הצמצומים באגף ההסברה.

בשיתוף פעולה רחבי וכלל מערכתי, צה"ל וממשלת ישראל החליטו לצמצם גם הבזבוז בהוצאות, לפתור את מצוקת הדיור, את המחסור בתרופות הומאופתיות בגולן עקב הבצורת, וכן להעמיק את גביית המיסים אצל העצמאים ואלו שעד עכשיו לא היה ביכולתם לשלם מס עקב מחסור בהכנסות, על ידי שקשוק מים בבקבוקונים, לקול שירתם של זמרים מפורסמים ופטריוטיים במיוחד. לקראת השקת התוכנית בשנת התשע"ה הוחלט לקרוא לחיל הים, חיל ההומאופתיה, ולרשות המים (מקורות לשעבר) רשות האפתיה.

הדיאטה ההומאופתית

כאשר שותים ליטר תרופה הומאופתית המאוזנת בדיוק למשקל הסגולי של מים, ואשר נשמרו במקפיא והגיעו עד אפס מעלות צלסיוס, כלומר למעלות חום של קפיאה, על הגוף צריך לחמם את המים הללו ל-36 מעלות צלסיוס.

הגדרת קלוריה היא חימום נפח של מילילטר אחד (או: משקל של גרם אחד - היינו הך, במים - שתי הכמויות הן אותה הכמות) ולהעלות את חומה במעלה אחת צלסיוס.

לפי הגדרה זו של הקלוריה, נדרשים 36,000 קלוריות כדי שהגוף יחמם ליטר אחד של תרופה הומאופתית (במלים אחרות: ליטר אחד של מים) שהיו במקפיא, לחום הגוף. בירה, אפשר לקרר עד מינוס 7 מעלות צלסיוס. 36 ועוד 7 הם 43. אם כן אם נכין את התרופה ההומאופתית בבירה במקום במים, ניתן להוריד 43,000 קלוריות כל פעם ששותים ליטר מתרופה זו. אמנם לבירה יש קלוריות משל עצמה: באופן טיפוסי 450 קלוריות. ובכל זאת 42,500 קלוריות לא הולכות ברגל.

ניתן גם להכין את התרופה ההומאופתית בתוך גלידה במקום במים. במצב זה ניתן להקפיא את התערובת (שבדרך כלל הצפיפות שלה נותרת קרובה לזו של מים ובירה) עד ל-13 מעלות מתחת לאפס. (על תופעה זו כבר נכתב בהגדה של פסח: כמה מעלות למקום עלינו). וכך להגיע ל 49,000 קלוריות או 48,500 קלוריות במקרה של גלידה טעימה עתירת סוכר וללא חומרים דיאטטיים מסוכנים ומסרטנים.

הבעיה היא שפיצה היא חמה ומוצקה ובעלת צפיפות גדולה בהרבה ממים (פרודות בודדות של חמצן - במשקל אטומי של 8, עם בליטות מימן בצידן במשקל אטומי של 2 - סה"כ משקל פרודתי של 10, בעוד הפיצה עשויה פרודות של שישה אטומי פחמן, כל אחד בעל משקל אטומי של 6, חמצן אחד, ושתי בליטות מימן לכל פחמן, סה"כ משקל אטומי של 92 לכל פרודה! והגוף צריך לקרר את הפיצה מ 40 המעלות של הגבינה המותכת.

הפתרון ההומאופתי הוא לאכול לפחות ליטר גלידה עתירת סוכר, ולשתות ליטר בירה קרה כקרח, בכל פעם שרוצים לאכול פיצה. באופן זה גם נלחמים בהשמנה על ידי אכילת חומרים משמינים, דבר שמוכיח את נכונות התיאוריה שמאחורי השיטה.

חוש ההומור של מטפלי ומטופלי הומאופתיה

תולדות ההומאופתיה

גילוי ההומאופתיה בחלון

שמואל כהנמן, אחד מפטריכלי ציון המפורסמים, מכותבי הספר "רשומות זקני ציון" המנחה מליוני מאמינים מסורים ברחבי העולם ובסוריה, ראה בחלונו רופא קדמון (יש אומרים כי הוא רבי אברהם הרופא, מחבר הספר המפורסם 'הרמב"ם', ועל שם ספרו 'בית החולים רמב"ם') שסיפר לו על השיטה, וביקש ממנו לשמור אותה בסוד ולתת לה להתגלות רק על ידי המאמינים בה. כשהוא התעורר מהחלון (החלון התנפץ, והוא התעורר) גילה שאפשר לשכנע את כל חבריו ואף את האנשים שלא הכירו אותו, שבקבוקון עם מים מנוערים מסוגלים לרפא.

זו היתה הפעם הראשונה שנולדה רפואה חלופית אמיתית, שאין בה מרמה. לא היתה כאן כל טענה שיש בבקבוקונים שמן מנחשים, או קרני קרנפים. הוא פרסם קבל עם ועולם שמדובר במים בלבד, ושדברו אמת. והשאר אוסטריה. (אגב, באוסטריה אין לא קנגורו ולא קרנפים. כך גם אין באוסטריה אוסטריצים, בנות יענה בשפה האוסטרית. כל החיות הללו נמצאים באסטוניה שהיא יבשת בצד השני של העולם וכולם תמיד טועים בזה.)

מלחמת ההומאופתיה הראשונה

ההומאופתיה היא שיטת הרפואה היחידה שאין לה תופעות לוואי ולכן גם מעולם לא פרצה מלחמה בגללם. עם זאת תופעת טבע שבו המים שוכחים לפתע, קרו בעבר, והמים נפרדו מן היבשה בשלשה מקרים מתועדים: האחד נקרא "יציאת מצרים", השני "חציית הירדן בכניסה לארץ" והשלישית: "הצונמי של תאילנד ב2004". באחרון נהרגו 200,000 תאילנדים, ויום לאחר מכן עוד 6 אמריקנים במפולת בוץ בטקסס - ג'ון ברקר, אמילי פיסטשקו, בליין קריף, אדוארד גרספולד, אבי כהן (אינדיאני מסנטו דומינגו שאימץ לעצמו שם יהודי כדי להביע את אהדתו לנצרות), וג'ולייטה אונסוורט'. יהי זכרם ברוך.

מלחמת ההומאופתיה השניה

ההומאופתיה היא שיטת הרפואה היחידה שאין לה תופעות לוואי ולכן גם מעולם לא פרצה מלחמה בגללם.

טיפולים חוץ הומאופתיים

ספרים הומאופתיים ביהדות

הספר רזיאל המלאך מאת ורדה רזיאל ז'קונט (שמופנית לרזה ורדיאל ג'קונט) הוא בעל סגולות הומאופתיות, ומי ששומר אותו בביתו לא ינזק כל עוד הוא נמצא סנטימטרים אחדים מתחת או מעל לספר או מצדדיו, ובלי להוציא ידיים מהחלונות. יש להיזהר ולא לזרוק את הספר עם הזבל, אף שלספר במהדורתו הג'קונטית יש נטיה להשפיע על הבעלים לנקוט בפעולה זו. הוכח מעל כל ספק מדעי, ומעבר לכל מדע, שמהדורה זו, כשהיא נמצאת בתוך גרבי כדורגלן, עשויה לפצוע את רגליו, בגלל ה"חודים" של השפיץ, בקצה של הכריכה בצד השני.

האביר ג'יימס ראנדי הIII (הגדול)

קוסם מקופף כפיות בשם ג'יימס ראנדי ידוע כגדול הלוחמים במלחמת ההומאופתיה הראשונה והשניה. עד היום הוא חי מנדבות ומופעים לפני קהל אוהדיו, ובו הוא מסביר את שיטת ההומאופתיה ועושה לה נפשות. בתוכניתו משתתפים גם ישראלים מפורסמים כאורי גלר ויעקב בנבנישתי (המכונה דוקטור זאקקואסט בנווניסטיי).

שבתאי צבי וההומאופתיה

לשבתי צבי, הידוע גם כשבתאי צבי היו שני גנים בעניין. גן רצסיבי, וגן היפראקטיבי. משום כך התנהגותו אופיינה יותר כפסיכופאת מאשר כהומאופאת, עם כי לא ניתן לשלול גם את זה.

קישורים חיצוניים

רוב ההומאופתים הן ההמופיתים והן ההומאואפתיים אינם מאמינים קשרים עם חוצנים

הערות שוליים

לערך זה אין הערות שוליים. הקוראים מתבקשים להעיר מתחת לשפמם הערות שוליות וחסרות חשיבות, והקוראות מתבקשות להעיר מתחת לשפמן הערים שוליים וחסרי חישובים.