חינוך גופני

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

חינוך גופני או בראשי תיבות חנ"ג היא שיטת עינוי לתלמידים בבתי הספר היסודיים והתיכוניים בכל רחבי העולם. שיטה זה מעודדת אנשים לרצות להיות ע"פ צווי האופנה, ומדרדרת אף לסטרואידים ולאנורקסיה חריפה. השיטה הספציפית הזאת אשר הרוב המכריע מתבלבל בינה לבין מה שנקרא "שיעור ספורט", מטרתה להעביר את הזמן. לדעת רבים מטרתה הנסתרת היא לבדוק את נאמנותם של התלמידים בכך שתהיה להם האפשרות להבריז ו/או "להסתלבט על המורה", אך אם לא יעשו זאת הם צדיקים ואזרחים מן השורה הראשונה, אם כן יבריזו, הם עבריינים ואף אנשים רעים.

אל נא תזלזלו בחשיבותו של שיעור החנ"ג! חוקרים והיסטוריונים טוענים שיש קשר בין שיעור החנ"ג לאלוהות, והחשיבות של שיעור החנ"ג היא מעבר לתפיסתו של המוח האנושי, על כל זאת, על שני הזרמים שנוצרו בעקבות שיעורי החנ"ג והדעות הרבות בנושא, תגלו בהמשך.

חז"ל: המורים לספורט

את שיעורי החנ"ג בביה"ס מעבירה בדר"כ "מורה" חסרת השכלה אשר רצתה ללמד, אך לא היה לה מה. המורים לחנ"ג מתאפיינים בהתנהגות המזכירה מעט את התנהגות קופי השימפנזה כאשר מנדים אותם מן הלהקה, זאת אומרת - עצבנות, הנטייה להאמין לכל דבר (אף לתלמיד שאומר "לא הגעתי לשיעור כי בהיתי בנערה ערביה שעירה ומפתה, מסדרת את שערה עם גומייתה והגומיה נמתחה ופגעה לי בעין. לאחר מכן התעוורתי לזמן קצר, נבהלתי ומרוב הבהלה רצתי אל הכביש ובו פגע בי אלטזעכן שיכור, הייתי בבי"ח ושם נאמר לי כי יש לי שבר בעצם הקרום הקרומתי ועליי לעבור ניתוח מסובך האורך זמן של שיעור חנ"ג") ואף טיפשות לא יאומנת ונטייה לבלבל בין שמות התלמידים. עוד מימי הביניים ידעו האנשים הדתיים כי מטרת המורים לחנ"ג היא להעמיד פנים, להעביר את זמן התלמידים ולחפות על המטרה האמיתית של שיעורי החנ"ג: גילוי חוטאים. אך ישנן דעות מנוגדות בנושא זה ואותן תגלו בהמשך...

הקונפליקט הדתי-מודרני

עם השנים, לאחר ימי הביניים נוצר קונפליקט וניגוד בין אנשי הדת ההדוקים לבין הפסיכולוגים ואנשי הרוח, ונוצרו שני זרמים עיקריים בעלי שתי דעות על שיעורי החנ"ג:

לטענת הפסיכולוגים החילונים והמודרנים, הם עלו על השיטה ומטרתה היא לאפיין את התלמידים ולעשות להם מבחן אישיות שיקבע את עתידם כאזרחים ואת עבודתם. למשל הפסיכולוגים קבעו כי תלמידים אשר לא מדברים בשיעורים, מקבלים ממוצע 100 ולא מבריזים, יעבדו בתור מנתחי מוח ומדעני טילים. תלמידים אשר מבריזים בשיעורים והממוצע שלהם הוא 50 יעבדו בתור מנקי רחוב ויתחרו בתכניות שונות כמו "הישרדות" וכמו "הדוגמניות" שכבר ידוע שרמת המשכל שדרושה כדי להופיע בתכניות כגון אלה היא 0. אולם, מהצד השני אנשי הדת היהודים טוענים ששיטת החנ"ג הומצאה על ידיהם עוד מימי אנטיקוקוס הרשע! ומטרתה של השיטה היא לגלות חוטאים ולמיין את הילדים עוד מגיל צעיר - תלמידים שילכו לגן עדן וכאלה שילכו לגיהנום. הדתיים טענו גם כי המורים לחנ"ג הם רבנים בעלי סגולות אשר נשלחו ע"י האל כדי לעזור בתהליך המיון.

חשיבות שיעורי החנ"ג בביה"ס (חוץ מהחשיבות הדתית)

אין.

היסטוריה

אומנם המקצוע הוכר רק בראשית המאה ה-18, אך מקורו בימי הקדמונים הקדומים עת הפטרודוקסלטיסטית המוקדמת, והוא הומצא ע"י איש בור, הבעט בגוש חרא, וחשב לעצמו: "אה, הנה משחק כדורגל" . ומאז, במשך אלפי שנים, משחק זה השתכלל והפך אט עתה לקבוצות ולמחנות אוהדים. האלילים המצריים הקדומים, פיתחו שיטה לשיפוט המשחק בעזרת "שופט" . שופט זה מקבל תואר שאוריגלר כתב, הוא כתב שקר כלשהו. ומכאן ומכאן כונה השופט במהלך השנים בביטויים נועזים ונחרצים ואפילו מעליבים בעליל , לדוגמה: "בן זונה" "סוחר סמים", "משוחד", "כוס אמא שלו" בתוספת קליפות גרעים בפה. "מנאייק", "שתוי" וכו'.

ענפים

מכיוון שהחינוך הגופני הוא עינוי בפרט , ניתן לפלג את המקצוע ל-המממ...המון. המובחרים מבניהם הם: התעמלות אמנותית - התעמלות אמנותית הינו ענף לאנורקסיות מחרידות האוכלות דשא ודרדרים. ענף זה התפתח בעקבות הפילאטיס של פולה בן גוריון- כאשר רגלה נתקעה מאחורי הראש, מאז, מיליוני בנות בעולם, שוקדות בכל שניה ושניה, לתקוע את רגליהן מאחורי ראשן ולהתגלגל באמצעות סרט, כדור, חישוק, עלות וחבל. באולימפיאדה, מרכז העינוי, ניתן לראות אותן כאשר הן מסתובבות בבגדים אשר נוגדים את הדת היהודית, מבצבצות בכל מקום עם חזה בחוץ, חריץ ענק בתחת ובגדים מינימליסטיים ובצבעים זעקניים. היאבקות הינה ענף מזוכיסטי אלים ומנוקר, הקורא לעצמו ספורט. הענף דוגל בשימוש באלימות פיזית - מילולית, הענף פותח ע"י בנימין בן - אליעזר. בן אליעזר היה בן 10 כאשר החלה בטנו לטפוח. הוא אכל ואכל, אביו לקוח אותו לטיול ביפן, ושם התאהב בענף היאבקות הסומו. פואד קנה חוטיני בשוק רמלה לוד ויצא אל העולם כדי לחפש את הלא נודע. לפתע חבורה של שודדים שדדה אותו בדרום מערב מדבריות אל-ג'לחיטמנאיה כשהוא מצוייד במעט מים ומעט אוכל, בנימין השתמש בטכניקת ההיאבקות, או בשפת הרחוב"דפקתי לו ת'מכות של האימאימא שלו'" וכך פותחו 3 תוכניות טלויזיה - WWE , WWF , RaxDowe ותוכנית הסיכום שלהם- WTF?!

שנוי במחלוקת

ישנם 3 סוגים של אוהדים. יש אוהדים הנקראים "נורמאליים" ישנים הנקראים "מפצחי הגרעינים" והסוג הנורא ואכזרי מכל הוא הסוג שנקרא אוהדי בית"ר ירושלים .