חצויה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ערך זה זומבי!
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.חצויה הינה סדרת דרמה-פנטה-זין על ערפדים.

עלילות הסדרה

עלילות הסדרה מתרחשות בערפדביב 2007 ומספרת על אלה, נערה צעירה בת 250 שמגלה שהיא חצי בת אדם. אלה ברחה מהיזיז שלה, כריס בראון שהכה אותה באכזריות בפניה.

במהלך הסדרה תחווה אלה את הנשיכה הראשונה שלה, את המפגש הקטלני (במיטה) עם בן אדם, עומר, צעיר חתיך ושרמנטי אך הומו ומאוהב קשות בליאו, ערפד ביישן ודו-מיני.

ליאו מאוהב באלה ובעומר בו זמנית וקו העלילה המרכזי של הסדרה מדבר על משולש האהבה בין השלושה. במהלך הסדרה ייצא מסדר הערפדים לרצוח בני אדם רצחניים וקו העלילה השני מדבר על המלחמה בין הערפדים לבני האדם הרצחניים.

קו העלילה המשני שבסדרה מדבר על ניקי, ערפדית צעירה, נחשקת ומלאת חיים ועל בילוייה הליליים ומותה המזעזע ועתיר האיברים הפנימיים בכל פרק מחדש. ברוב הפרקים נרצחת ניקי ע"י בני האדם הרצחניים ובמקצתם היא מתאבדת.

הסדרה מסתיימת בכך שמוטלת קללת מוות על אלה והורגת אותה.

מה יקרה בסוף הסדרה?

אלה תטרף על ידי ליאו ותמות.(ליאו לא רצה שתפריע לעומר ולו בהמשך הזוגיות) ליאו מוצא את עומר שם אודם ליאו מנשק אותו מרוב תשוקה. אחרי 20 שנה מאמצים ילדה(לסבית) מכל הכסף שנותר להם שבסופו של דבר הופכת להיות זונה בגיל 12 בגלל העוני של ליאו ועומר.

=== אמצעי הגנה מפני הומואים ערפדים ===

נשיכת ערפד באיבר מינו בזין שלו או שלה שואבת ממנו את הכוחות ללילה אחד וגורמת לערפד לשקוע (למשך יום) בשינה ארוכה ומלאת חלומות אירוטיים.

אחרי שהכל יגמר

אחרי שהסדרה תגמר ליאו יהיה בהריון מעומר והוא יזיין שרמוטות ברחוב, אחרי תשעה חודשים יוולד לו בן בשם בולבול מרוקאי (על שם ארדק המרוקאי החתיך), עומר יתאבד על ידי קפיצה מהחלון והבת של ליאו ועומר ובולבול מרוקאי יתחתנו.