טוב-טוב הגמד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

טוב-טוב הגמד, היה בכיר פוליטי בממשל הרוסי בשנים 1989 עד 1997. הוא עזב את הממשל לטובת הארה רוחנית וכיום הוא מתפקד כדלאי כמה ומאמין באיזון רוחני לכל החיים בטבע. אבל רק שם...

טוב-טוב הגמד היה מבחרי הפולטיקה והיה ידוע כיד ימנו של פוטין, הוא היה ידוע בעיקר בקומתו הנמוכה והתיבטיאות השניות במחלקות שיהיה לו בנוגע ליחסו לנשים כתוצאה מהתבטאיות אלו אירגוני זכויות נשים רבות,הפנו אליו אצבע מאשימה. למרות שחזר על התבטאיות רבות,הוא תמיד התנצל למחרת בבוקר באסיפת עיתונים. ההנחה הרווחת הייתה כי אפו של אדון טוב-טוב,תמיד אדום "כיוון שהממשל ברוסיה מלחיץ והבקוק מרגיעה" כפי שאשתו נהגה לומר בשעת הלצה (ז"ל).

טוב-טוב גדל בערבות סביר המושלגות בישוב שהיה ממש בתוך היער, הוא נולד ב3 ליוני 1975 והובא לו כובע מכשפות אשר סימל את הכפר ועניין את התיירים למחרת כאשר בית החולים מסר אותו לאמו במשקל בריא וזקן מכובד. הישוב היה כולו של אנשים נמוכי קומה. הישוב היה מבודד מכיוון שהאנשים חשו שלא בנוח בתוך החברה , הם הרגישו שהחברה הרוסית השפילה אותם מילדות ולכן הם תיאבו אנשים יותר גבוהים והחלו לקרוא לאלו טרולים. עד היום אחרי הארה הרוחנית לטוב-טוב קשה לראות אדם מאוד גבוהה ולא להגיד טרול "היום אני מבין שזהו התבטאות של שנאה שלא תביא לשום תעולות אבל על הרגלים ישנים קשה להתגבר" טוב-טוב האמין, כי יש לא להתחמק מהחברה אלא לנסות להשפיע אליה מבפנים. הדור שנולד איתו לא הכיר את יותר את החברה הרוסית והיה צמא לדעת מה יש באולם שמחוץ ליער. טוב-טוב הנהיג קבוצה של כ15 צעירים שהתחילו לבקר תכפות מחוץ ליער להביא חדשות ולהסתגל "לעולם שבחוץ"

חוסר גבוהה של טוב-טוב הביא להפחיתו לאטרקציה אישית ותקשורתית, אמנותו שלא משנה מה, כל בני האדם צריכים להיות שווים ועל המדינה לדאוג לכך. הביא מידית להפכיתו לקול האנשים המדוכאים והנדכאים,כלומר לקולה של רוב החברה הרוסית.

שנות הזהב של טוב-טוב בפולטיקה

"תאמין לי אם היה אפשר לחנות להן את הרגלים ולהשאיר אותם עם רגלים של גיל 3 העולם היה טוב-טוב יותר" טוב-טוב בליל שיכרות עם שר החוץ הסיני

טוב-טוב היה נרגש למראה הפולטיקה הרוסית. הכפר ממנו הגיעה היה שמרני מאוד ולכן הוא היה מופתע לגלות שגם נשים וגם גברים אשר אין להם זקן עדיין מסוגלים לעבוד ואף לחוות דעה שלמה. הוא במהרה עלה לצמרת הפולטית מכיוון שפוטין אהב את בדחיותו וספל תה חם שטוב-טוב ידע להכין. בגלל אופיו נעים המזג והרושם החיובי שטוב-טוב הגמד הצליח להשאיר על האנשים הוא אירח פעמים רבות את שרי החוץ ממדינות השכנות ואף התארח ויציג את רוסיה באירועים רבים.

למרות הבעיות הפנימיות של טוב-טוב ואירגוני זכיות נשים הוא היה תמרן פולטי מצויין. תימרון הדברים המפורסם ביותר שלו נעשה בסגנון ההשוואה לצרציל שבה היה מספר טוב-טוב בסבר פנים "כן, אני אמרתי את זה אבל תראה מה אמר צרציל!!הקפיטליסט הזה!!" זה עבד בעיקר כי רוב הציבור הרוסי התקשה להודות שאינו דובר אנגלית רהוטה או בכלל. אך כיום החינוך הרוסי השתנה פלאים הודות לשיטת החינוך שטוב-טוב הגמד הציעה וכעת הם מבינים מי זה צרציל.

המעבר הדרמטי מפולטיקה לרוחניות

בשלהי שנת 1997 חלה טוב-טוב במחלה מיסתורית שהתחילה מוירוס פשוט אך איש לא ידע לזהות שניות לפני מותו, הבין טוב-טוב כי מבחינה פולטית הוא עשה את השינוי הגדול ביותר שיכל בכך שהעלה את המדעות,היחס לשונה והנסיון לשיוון. הוא הבין שכך גם הדבר לגבי נשים,גברים בלי זקן ואנשים גבוההים הוא קיבל את זה ולא רצה לעזוב עוד.ואז הוא שאל את עצמו למה שיוכל להחזיק מעמד לנוכח הכאב ולהשאר? "באותו רגע הבנתי, שיש עוד אנשים שצריכים לדעת כי כולם שווים אך כו מעט ידעתי על העבודה הרבה שמצפה לי" טוב-טוב אמר זאת בראיה לאחור. הוא החל למדות בגשם אל מול עץ ביום השלישי אשתו באה למשוך אותו כדי שלא ימות הוא קם והיא נפלה מרוב הפתעה ראשה נחבט בקיר והיא מתה. אך היא הבטיחה לו כי היא שמחה שהוא חיי בתרם זאת. טוב-טוב למד מכך שיש להיות באיזון גם עם הטבע שכן הוא סוער ולא חכם להרגיזו. ב1998 הוא התחיל להדריך קבוצה של נשים פמינסטיות,התקשורות הצטרפה כסמויה ולא הייתה פליטת פה אחת על נשים אנשי הק.ג.ב. עזבו באכזבה. כיום טוב-טוב, שבמהרה הפך לגורו מפורסם ובעל משמעות גם בעולם המערבי ורבים הצטרפו אליו. וכך גם תרץ בעלי את הנסיעה לרוסיה...