כבשה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
מאאאא ליברמן
"אני אוהב אותן, בעיקר על הצלחת"
~ שבתאי צבי על כבשים
"אויש..לאיפה דולי ברחה"
~ השף חיים כהן
"אני אוהף כפשים, הם עושים לי טוף ונעים"
~ בדואי על כבשים


"גר זאב עם כבש"

במשפט הנ"ל מתוארת סיטואציה לא הגיונית, הלקוחה מתוך הזייה מטורפת של אחרית הימים. אין לזה כל הסבר הגיוני, מלבד ההשערה המקובלת שגורסת כי הכבשה דמיונית (או הזאב).

ההנחה נובעת משורש קיומה של הכבשה (או הזאב) . למעשה, הכבשה (או הזאב) היא בעצם ענן שעף ומרחף בשמיים, שחולף על פניהם בעדרים. בימיי קדם, היוונים המצריים האמינו, שבדומה לכוכבים, גם צורת הכבשים בשמיים מעידה על איזושהי תחזית אסטרולוגית. במחשבה על הדורות הבאים, במטרה למנוע הופעתם של חיזויים אסטרולוגיים בכבשים בעיתון, הם הטילו כישוף על הכבשים. מהות הכישוף הייתה, שכל מי שינסה לספור את הכבשים, ירדם בכבש ה-16 (או הזאב).

מאז ועד היום, אנשים סופרים את כבשי השמיים כדי להרדם, וחזאים אסטרולוגים שמנסים למצוא מהות מיסטית בהוויתם של הכבשים (או הזאבים) נרדמים לפני שהם מספיקים לחשוב על איזו תחזית פלצנית. כבשים אוהבים אוהבות לחרבן. הכבשים מייצרות את החומר הטוב ביותר שידעה האנושות הלא הוא שומן כבשים הידוע לשמצה.


היווצרות הכבשה

בשחר ההיסטוריה כבשים היו גושי צמר עגלגלים שלאחר עישון גראס רדיואקטיבי גידלו רגליים ורגל חמישית שגדלה להם בתחת, אבל הם לא רצו להיות החיה היחידה עם רגל בתחת אז הם קיצרו אותה וקראו לה "זנב". ה"זנב" משמש כאמצעי תקשורת בין הכבשים. הפעיות שהן משמיעות הן לא אלא הסוואה מתוחכמת לאמצעי התקשורת של הכבשים. הן מתקשרות ע"י הזזת ה"זנב" לפי קצב השירים של בריטני ספירס. עכשיו שהיא גילחה את השיער הן היו חייבות לשנות את זה והתמכרו ללד זפלין.


הקשר בין הכבשים לכת השטן

הכבשים ניסו להתקבל לכת השטן, אך נדחו בטענה שהמבנה הפיזיולוגי שלהם לא מתאים לשריפת חתולות, הם פשוט דליקות בטירוף. שמחה, הכבשה הראשונה שהצליחה להסתנן לשורות כת השטן, (במסווה של אלפקה) איבדה את חייה בתאונה מצערת עם חתולה מיוחמת.

מלחמות הכבשים

כבשים למרות המראה הצמרירי שלהם מעריצות מושבעות של רמשטיין ונאו נאציות ביסודן. תחת מסווה של חיית משק תמימה הן קוראות תיגר על עולם החמוסים הידועים כאוהדים שרופים של רוני סטופידסטאר שמנהלים פוגו פרוע לצלילי "אני רוצה" בעוד הכבשים חורקות שיניים בחדר הסמוך. לכבשים יש נטייה קלה לרצוח פרות לאור היום, בעקבות האשמות שווא שהן אחראיות לרצח ישו. לאורך ההיסטוריה כבשים סגרו חשבונות במחלבות יטבתה, כשהשתמשו במלה"ע ה1 וה2 כהסחת דעת ממעשיהם הנפשעים. חלק מהכבשים משמשות כסוכנים כפולים בעולם הפרות, סוכנים אלה ורודים עם זנב קפיצי ובעלי קול צווחני ומעצבן הידועים יותר בשמם "חזירים". משום מה אף אחד לא שם לב שהם לא ממש דומים ל2 המחנות. בייב היה המפורסם מביניהם.


הכבשים כיום

כבשים כיום מנהלות תעמולה תקשורתית נרחבת ע"י השתלטות על חנויות מזכרות המוכרות ספלים כריות ומוצרים אחרים בצורתן. מזכרות אלה משמשות כמכשירים לשטיפת מוח, כל הנמצא בסביבתן נתקף בחשק עז לבליסת עשבים בלתי מוגבלת, הפקת קולות מוזרים וריצה במרחבים פתוחים תוך מנוס מכלבי רועים דמיוניים (או זאבים).

ראו גם

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא כבשה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.