איןמינים:כוסית

From איןציקלופדיה
(Redirected from כוסית)
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
הללו את אפרודיטה!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לאפרודיטה!

ערך זה סוגד לאפרודיטה!

הגעת לערך אשר סוגד לאפרודיטה, אל האיפור. -

 • לקרוא בשם אפרודיטה המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-אפרודיטה יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-אפרודיטה המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש באיפור בלי תפילה מקדימה לאפרודיטה.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.
"אני אזמבר לך ת'צורה!!!11"
~ השרוט על כוסית


כוסית - בחורה בעלת השפעה מיידית על איזור החלציים הגברי המשתמשת ביכולת זו כדי לשתק את מערכת החשיבה הגברית ובכך להפוך אותו לעבד נאמן.

מאפייני הכוסית

הכוסית, על פי החרמן המצוי, היא בדר"כ בחורה בעלת גוף מרשים שחייב להיות מורכב לפחות מאחד מפלאי עולם, שהם:

 1. ציצי יפה וגדול
 2. תחת מעוצב
 3. רגליים ארוכות ורזות
 4. בטן שטוחה
 5. לא שעירה
 6. בעלת כוס

הכוסית תעדיף ללבוש בגדים מכמה שפחות בד בעלות של כמה שיותר כסף ונוכל לראות אותה לרוב בג'ינס צמוד, חולצת בטן, חצאית מיני ולרוב חוטיני שיבצבץ וכמובן את "החריץ המציץ" שיתגלה בכל פעם שתתכופף על מנת לפתות גברים שעוברים לידה. ברגע שהכוסית מבינה שהיא כוסית - כל חייה משתנים; האייקיו צונח, והיא משתמשת בגופה ככלי בכדי להשיג את כל מבוקשה בעולם ולכן נמצא אותה לרוב בחברתם של חטייארים עשירים או עם חנונים שטובעים בכסף של הוריהם וחנונים שהצליחו בחיים. חלק מהכוסיות חברות של גברים שיש להם זין גדול ולא שעיר, וגוף סקסי בעל שרירים וקוביות בבטן. כמו כן רוב בעלות הרישיון מזן זה השיגו אותו בעזרת חצאית מיני, חולצה צמודה, ובמקרים נדירים אף מציצה למורה.

חשוב לציין שכוסית לא חייבת להיות בעלת פנים יפות וש"כוסית" ו"יפה" הם שני מושגים שונים בהחלט.

היסטוריה

כבר מראשית הימים ניתן היה לראות את היכולת הנשית לסבך את הגבר בצרות בסיפור "אדם וחווה"; חווה מכריחה את אדם לנגוס בפרי האסור (התפוח) מ"עץ הדעת טוב ורע", שלאחר מעשה זה הביא לסילוק תמידי מגן-עדן.

עוד דוגמא להשפעת הכוסית על האדם אפשר לקחת ממלכנו לשעבר, דוד, שבשביל תאוות הבשרים שלח אחד מאחיו בני ישראל לחזית הקרבות תוך כדי ידיעה מלאה שהוא שולח אותו אל סופו בשביל להשכיב את אשתו.

ראה גם