כריס בנואה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מי זה כריס בנואה? בחיים לא שמענו עליו!"
~ וינס מקמהן מנהל הארגון


כריס (אג'דר מתיתיהו) בנואה זל היה ממקמי ארגון "סטרואידים לכל יד" והיה מבין הרוצחים הכי מבוקשים של הFBI. מבין קורבנותיו היו גם אישתו וילדיו הקטנים וגם הומלסים רבים עם שמות שלא ניתן לאתר כמו מוגרבה, ואלה, פאטמה וכו'.

היסטוריה

כריס בנואה נולד בתאריך לא ידוע. אחרי לידתו הוא ננטש ונמצא בחווה נטושה. הוא אומץ על ידי פדופיל מזדקן וצעירה שעוסקת בשירותי מין. אחרי שעבר בילדותו מסכת של התעללויות עזב כריס את הבית כשהיה בגיל 11 ואחרי שדקר את חברו לכיתה התחיל לשבת בבית לעבריינים צעירים שם התחיל לריב מכות וכך התחיל לחבב את זה יותר ויותר עד שהפך למקים החבורה "מכות לכל אחד", אבל אז הגיעה המכה הגדולה.

התחלת הדרך בארגון הWWE

אחרי שראה וינס מקמהן את כריס בנואה בריב, וינס החליט לשחד את השומר בכלא וכך כריס שוחרר והתחיל להתכסח עם כל מי שראה בזירה. אחרי שוינס נתן לו קצת מריחואנה פה וחשיש שם כריס התמכר ועשה בעיות לחברה.

הסטרואידים של כריס

כריס שכבר התחיל עם השיגעון שלו גנב חמש קופסאות שלמות של סטרואידים וניסה אותם. כשראה שהם גורמים לו לרצות להרוג יותר התחיל להשתמש בסטרואידים באופן קבוע. לאחר שהתמסטל ורצח עוד 20 אנשים כולל חמישה שוטרים ואת וינס מקמהן, כריס עזב את הWWE.

הארגון החדש של כריס

"סטרואידים לכל יד" זה השם החדש של הארגון של בנואה, כך הצטרפו אליו עוד ועוד יותר פסיכים ומשוגעים שהיו רוצחים סדרתיים ו\או רוצחים שנכנסו לארגון. ישנן שמועות שהמקום של הארגון היה בצ'רקסיה, ושיש בו יותר מ500 חדרים ושם היו מתגוררים הרוצחים הכי מסוכנים.

רציחתו של כריס בנואה

היו שמועות ברורות שהרוצחים של כריס בנואה התגוררו בבית שבצ'רקסיה. אחד מהרוצחים היו אבי אבולבול שנתן לו סמים ואחרי זה הוריד לו את הראש.