איןמינים:מורה/גירסא 2

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Nurv.jpg ערך זה נשלט על ידי ארגון המורים,הסתדרות המורים ובני גורן
מומלץ מאוד:
 • לא לצחוק כאשר המורה מסתובב - יש לו עיניים בגב!
 • לא לצחוק\לגחך\להעביר פתקים בקריאת הערך - הוא את שלו כבר עשה!
 • לא להתפרץ לדברי חברך.
 • לא להיות שמח/מאושר או להביע כל רגש כל שהוא

כל מי שיעבור על אחד מהחוקים ישלח למשרדו של המנהל

כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Ronaldinio.JPG הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

 • לאכול,
 • לשתות,
 • לישון,
 • להתאהב,
 • לעצום עיניים,
 • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.


"אההה...סליחה דני תכניס את זה לתיק חוצפן"
~ מורה ממוצעת
Pirushonim.svg

לערך זה קיימת גרסא נוספת. לקריאתה לחצו כאן.

"שם שני לסדיסטים -שונאי חופשות-"
~ שבתאי צבי על מורים

המילה מורה מתארת את האבחנה הרפואית לאדם הסובל מהפרעה סדיסדית חמורה. מקורה שאוב משפת הפוליטקלי קורקט. קורבנו של המורה נקרא בעגה המקצועית תלמיד. כלי הנשק המועדף על המורה הוא שיעורי בית. למען שמירה על ביטחון הציבור, כל אדם המאובחן כלוקה במחלת ההוראה, נשלח מיידית לטיפול במוסד הסגור הנקרא בית ספר. במידה ומורה מסתובב חופשי ברחוב יש לפנות מיד לשירותי הביטחון ולהרחיק ממנו דפי עבודה, חוברות, מחברות וכולי. במידה ונפגעת על ידי אחד מנשקיו של המורה, פנו לעזרה לאינטרנט, יש שם תשובות להכל.

התחפתחות זן המורים. (לחצו להגדלה)

היסטוריה

במרוץ השנים, מאז עידן האדם הקדמון, מורים אהבו לאמלל את תלמידיהם. אז מי בעצם היה הטיפש הראשון שנהפך למורה? היה זה שמעון פרס. בזמן שעת הסיפור מסביב למדורה, הוא לימד את הילדים הקטנים לצייר ממוטות יפות על קירות המערה, או איך לחשב בדיוק את זווית זריקת הקידון, לצייד מוצלח כמובן. האין זה מפתיע שבני האדם הקדמונים לא שרדו זמן רב?

החומה הסינית הגדולה שהוקמה ע"י הקיסר צ'ין בכדי למנוע פלישה רחבת היקף של מורים לארצו לא עזרה הרבה, לצערו ולצערנו. מורים לספרות, אזרחות, תנ"ך ומתמטיקה פלשו מכל עבר, הלוחמים העילגים פשוט לא עמדו בזה ונכנעו.

כשישראל עברה את המהפכה התעשייתית, לפני כ20 שנים, המורים קיבלו כשכר תרנגולת וחצי ליום. הם היו חייבים לאמלל לפחות 65 תלמידים בכיתה (ועפ"י הנתונים ההיסטוריים, עשו זאת בהצלחה רבה), עבדו 9 ימים בשבוע, וקיבלו יומיים חופשיים שבהם יכלו לתת נכשלים ולתכנן עוד משיעורי הבית האיומים.

 • בעבר המורים לא יכלו לצאת משטח בית הספר, ואם עשו זאת, נמסו בשמש.

אבל כיום ישנו תרסיס מיוחד המונע את התמוססות עור המורים ולכן כדאי לפקוח עיניים ולהסתתר אם יש חשד להופעת מורה בסביבת הורייך. כמו כן, במידה ומופיע בבית איש אשר עורו זוהר בשמש, יש לסתום את פיו ולהרחיק את הורייך.

קידום המורים

מאחר שכמה מהשרים בכנסת הראשונה היו מורים, הם העבירו מספר חוקים:

1. כל ילד בגיל 6 חייב להתחיל ללמוד 12 שנות לימוד.

2. המורים יקבלו עבור לימודם שכר (שלא יעלה על שכרה של מאבטחת בקניון).

3. מורה שלא ימרר חיים של לפחות 60 ילדים יפוטר לאלתר.

4. על כל תלמיד לסבול 12 שנות לימוד בשקט, כיוון שאם חס וחלילה יתנגד למשטר הדיקטטורי של הלימוד - ייענש בחומרה ללא קשר למעשיו.

5. אין 5.

6. על הזכויות של המורים ביסודיים ייגן גוף בשם הסתדרות המורים, על המורים בתיכונים יגן גוף בשם אירגון המורים בעוד מורי חטיבות הביניים נתונים לכל מחלה או צרה או כיכר לחם מקולקל הבא ליד (כולל עיפרון מחודד טועה שנזרק לעברם).

7. אם המורה לא יתן 8 עמודים שיעורי בית יפוטר לאלתר.

מאנשים רגילים- לדיקטטורים

לא תאמינו אבל כל המורים היו פעם אנשים רגילים ואפילו נערים וילדים תמימים, בשביל להגיע למחלה הנפשית שנקראת "הוראה" צריכה לקרות נקודת מפנה או מקרה נוראי בחיי הבן אדם. בעקבות מקרים מסוג זה יש אנשים שנדבקים במחלה "הוראה" המחלה הזאת הופכת אנשים רגילים לדיקטטורים מצנזרי חופש וממרי חיים של ילדים. כמו דיקטטורים אחרים (ערבים בעיקר...) המורים יענישו אתכם בעונש כבד אם רק תעיזו לפתוח את פיכם עליהם גם אם רק רציתם לתקן משהו שגוי שהמורה אמר אז יטילו עליכם עונש כבד לא משנה כמה תלחמו. המחלה עדיין חשוכת מרפא ובן אדם שימצא את התרופה יהפוך למלך העולם וכל ילדי העולם יסגדו לו ויעריצו אותו. המחלה יכולה להיות מדבקת, ולכן כל אדם אשר נחשד חולה במחלת ה"הוראה" וטוען שחלומו הוא להיות מורה כשיהיה גדול, יש להעלות על המוקד ולהשמיד את אפרו (ולא יחזור לחיים בצורת מורה מרושע בתיכון).

זיהוי מורים

מורים בדרך כלל משתייכים לאחת הקבוצות- מורים צעירים ומורים זקנים. המורים הזקנים בדרך כלל יתאפיינו בכיעור, חולצות פרחוניות, חצאיות שמשטרת האופנה אסרה על לבישתן, קשיחות, חירשות, עיוורות, קול של שואב אבק וחפרנות בליתי מופסקת של שפה שאף אחד לא מבין. המורים הצעירים ינסו להתחבב עליכם אך ברגע שתהיו פגיעים הם יקפצו עליכם ויהפכו אתכם ל-תלמיד! הסימנים למורה צעיר הם- אצל בנות: לק, אודם, נעליי עקב, חצאית מיני, שער מוזר, כל אחד בצבע אחד. אצל גברים: משקפיים. יש להיזהר מהמורים הצעירים כי מהזקנים לפחות אפשר לברוח... (ראו- תופעות לווי של מורים זקנים- עיוורות).

תופעות לוואי

מורים רבים סובלים מתופעות לוואי שונות ומשונות. להלן חלק מהן:
עיניים בגב - מחקרים הוכיחו שלא ניתן להסירן בניתוח פלסטי.
הזיות, שמיעת קולות וכו' - "פיני, שמעתי אותך שם מאחורה!".
דיבור מהאף - יכולת הנרכשת בסמינר למורים.
שימוש מוגזם בשפה תקנית - כדוגמת הפעלים: שבנה תלמידות, הוצאנה ספריכן, פתחנה מחברותיכן, העתקנה מהלוח.
חוסר אמון מוחלט בלקוחות - שהרי ידוע לכל בר דעת שכלבים אכן אוהבים ללעוס מחברות להנאתם.
אגוצנטריות, אמונה שהעולם סובב סביבם - משפטים נפוצים: "הצלצול הוא בשבילי", "עיניים אליי", "אני כאן המורה! יש פה מישהו שרוצה להחליף אותי?", "אני כבר עשיתי בגרות".

המורה המצוי

המורה המצוי הוא יצור מכוער ומשונה החי באיזורים מיושבים. מראהו של המורה המצוי הוא כשל איש רגיל רק עם עיניים בגב, אוזני רדר שנגמר להם הבטריה, קרחת/שיער לבן(בדרך כלל למורים להיסטוריה שהפכו לחלק מהמקצוע של עצמם), כרס של אישה בהריון ומוח מרושע וסדיסט בגודל של היפופוטם.המורה המצוי חי ברוב הזמן בסביבת מוסדות לימוד כגון בתי ספר, תיכונים, אוניברסיטאות ועוד מקומות שעושים לכם חשק לישון. אחד מהגורמים לתגובה בלתי רצונית זו, זה שקולו של המורה המצוי מרדים את רוב היצורים החיים שיש להם אוזניים (חוץ מכמה יוצאי דופן). שפתו של המורה המצוי אינה מובנת לאדם ואנשים רבים ניסו לפענח אותה ונכשלו (בדרך כלל כי הם נרדמו באמצע). המורה המצוי הוא בע"ח טריטוריאלי מאוד, הוא מסמן את שטחו בעזרת תגית שם ושומר עליו מ-8 בבוקר ועד 1 ורבע בצהריים. המורה המצוי נהנה להתעלל באנשים שנכנסו לטריטוריה שלו ומענה במיוחד את כל מי שניכנס לטריטוריה אחרי שהוא נמצא בה. לפני מאות שנים המורים חתמו בחשאי חוזה עם יצור נבזי ומרושע אחר שנקרא מנהלות. ההסכם הוא שהמורים יענו ילדים (המכונים בפיהם "תלמידים") ובתמורה המורים יוכלו לאכול ילדים בעייתים במיוחד. עד עכשיו לא ידוע דבר על חיי החברה של המורים (בעיקר כי איש לא הסכים לחקור נושא מגעיל ומשעמם כל כך) וכנראה שלא נדע עליהם לעולם (ומזל שכך).


סכנות

המורה מהווה סכנה גדולה לכל המין האנושי, וביחוד לילדים בין הגילאים עד 12. נשקיו המועדפים הם ספרים ששוקלים כמו גוש מתכת, תרגילים באורך שביל ישראל, סיפורים עם מוסר השכל שאף אחד לא מבין ודפי עבודה לחופש. נשקם המסוכן ביותר הוא ה"נכשל", ויש ביכולתו להפיל כל תלמיד לאבדון (ראו- "הורים"). שיטות ההתגוננות נגד מורים מועטות, אך מומלצות- יש להחזיק על ידך מחשבון בכל רגע! אסור להמציא תירוצים! המורים תמיד ידעו את האמת. הזן המסוכן ביותר מן כל זני המורים הוא זן המורה המבוגרת, אשר לו יש נשק מיוחד בשם- קול שואב אבק. נשק זה מסוגל להרדים כל יצור בעל שמיעה ברדיוס של קילומטר ושני מטרים (הערה- חנונים אינם נכללים בהגדרה זו). נגד סוג זה של מורות יש רק נשק אחד- יום חופש\מחלה. כדי להסיג פתק זה יש להראות סימני מחלה וללכת הביתה בטענה שאתה חולה. בנוסף, ידועה שיטה נגד קבלת פתק בשם הידוע לשמצה: "איחור". בשיטה זו יש להיכנס לכיתה אחרי הצלצול, ולומר: "מצטער, חשבתי שהצלצול הוא רק למורים!" סביר להניח, שכנראה תקבלו פתק חמור יותר המכונה בשם: "הפרעה" + צעקה, אבל לפחות לא תקבלו פתק איחור. בהצלחה!

ראו גם