איןמינים:מורה/גירסא 1

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Nurv.jpg ערך זה נשלט על ידי ארגון המורים,הסתדרות המורים ובני גורן
מומלץ מאוד:
 • לא לצחוק כאשר המורה מסתובב - יש לו עיניים בגב!
 • לא לצחוק\לגחך\להעביר פתקים בקריאת הערך - הוא את שלו כבר עשה!
 • לא להתפרץ לדברי חברך.
 • לא להיות שמח/מאושר או להביע כל רגש כל שהוא

כל מי שיעבור על אחד מהחוקים ישלח למשרדו של המנהל

Pirushonim.svg

לערך זה קיימת גרסא נוספת. לקריאתה לחצו כאן.

Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
"בגללם יש לי השכלה!(ובעיות שכליות)"
~ שבתאי צבי על מורים
"בגללם אין לי שלפוחית שתן!"
~ תלמיד על מורה
"הצילצול הוא בשבילי לא בשבכם"
~ מורה כשמצלצל לה הפלפון בשיעור


אהההההההה!!!!!

המורה: תכנו ופועלו

המורה( אנגלית: satan ערבית : לך תשאל ת'מורה לערבית בגימטריה: 666): המורה הוא בע"ח שמתחלק לכמה וכמה זנים מרכזיים:

המורה עסוק רוב הזמן בלימוד בני האדם כיצד לתפקד בעולם המודרני והמתפתח . לרוב המורים אונות מוח מפותחות יותר וחושים מפותחים במיוחד של שמיעה , ראיה וריח . למרות זאת המורים חסרי ישע לחלוטין מבלי בני אדם ללמד . ללא לימוד חוקרים מצאו כי מורים פשוט מתיבשים וקמלים כמו צמח ללא מים .

המורים חיים בעיקר בשמורות טבע מוגנות בשם בית ספר , תיכון ואפילו חטיבות ביינים.

קיימים יצורים דומים למורים בשם מרצים אסור להתבלבל בינם לבין מורים למרות הדמיון הרב בשני המינים מדובר בשידרוג אבולציוני למורים ולמין שונה לחלוטין של בעל חיים.

מצב מינם של המורים אינו ידוע עד היום. חוקרים בארה"ב הברית של אמריקה גילו בעת העתיקה, שאיבר מינם של המורים המלמדים ספורט מפותח וגדול בהרבה מן איבר מינם של המורים שאינם מלמדים ספורט. כמו כן, איבר מינם של המורים המלמדים ספרות הוא הקטן ביותר. יש המאמינים, כי מורים שלא עסקו בהוראה שבוע שלם הופכים לשימפנזות על קוליות. אך משפט זה לא הוכח מעולם.

המחנכת

מדובר בזן יחודי אשר משתלט על צאצאים הזרים לו (בדומה לקוקיה אשר משתלטת על קנים של ציפורים אחרות) המחנכת עשויה להטיל מרות על צאצאים שאינם שלה ולחנך אותם כרצונה . גורמים סוציאלים מתייחסים לתופעה כעל גנבה פדגוגית ואוסרים על קיומה . למרות זאת התופעה נמשכת בכל בתי הספר בארץ באין מפריע. אך עדיין יש מספר גורמים אשר מנסים לעצור את תופעה זו והם נקראים :"ערסים" לרוב אנשים אלה מוצאים מהכיתה על ידי המחנכת בשביל שהם לא יוכלו לסכל את מזימתן של המחנכות להשתלט על העולם דרך מערכת החינוך הגרועה והעלובה שקיימת כיום.פתרון נוסף של המחנכות למנוע מאותם ה"ערסים" לסכל את מזימתן להשתלט על העולם, הוא פתרון תרופתי. המחנכות יוצרות קשר עם ההורה של מקור הבעיה, מספרות להורה חסר האונים על מעללי הילד (לרוב תוכן השיחה יהיה שקרים והגזמות, אשר יספרו שהילד רצח חתול, לא מתרכז, שבר אף לשוטר וכיוצא בזה)ומשכנעות את ההורה שצאצאם זקוק לתרופת הפלא "ריטלין" (ראה ערך - נשק המורים). כמו כן, למחנכת אין כל הכשרה למקצוע מסוים, כי בבית הספר היסודי היא מלמדת את כולם! המחנכת היא מורה לשיעור "חינוך" (שיעור "חינוך" הינו שיעור שבו עושים בלאגן ורעש ומעיפים שולחנות על המורה - המחנכת).ועוד משהו אחרון לסיום על המחנכת- היא לרוב תהיה זונה שלא אכפת לה מאף אחד ותמיד תספר להוריכם על מעשיכם השפלים ומלאי הזעם ותספר על תלמידים שבאו ערומים בטיולים שנתיים או בפורים ועל התערטלויות של תלמידים נרקומנים עם גמלים ותלמידות שרמוטות עם סוסוני פוני .


שביתה

מצב זה מתקיים כאשר מורה נכשל במשימתו לענות את הכיתה ולוחמי הכיתה (הערסים)מביסים אותו עד לכניעה. תירוץ המורים לכניעה זו בפני ההנהלה היא שלא משלמים להם מספיק שכן התלמידים הכובשים מחייבים אותם לשלם מס חודשי. לאחר שהמורים מתחילים בשביתה הם מכינים שלטים ומענים את ראש מחלקת החינוך מפני שהם כבר לא יכולים לחיות ללא יום שבו הם מענים לפחות משהו אחד. בבית הספר היסודי שביתה מוכרזת על ידי הסתדרות המורים. בפעם האחרונה שהדבר אירע זה היה בשנת 8000 לפנה"ס. לאחר סיום שביתת המורים המורים קונים בכסף החדש נשקים כמו: גיר חורק,מחברות לימוד,ציוד לימודי שם התלמידים יצליחו לסדר את השולטים בהם (ההורים)ולהצליח לא להביא ציוד ובכך לא להתענות (בכיתה). בעזרת נשקים אלו המורים גוברים על התלמידים ומביסים אותם עד להודעה חדשה.

ההיסטוריה של המורה

המורים החלו להתפתח בערך באותה התקופה שהאדם התחיל. ידוע לרוב שהמורה הוא סוג של מומיה למרות זאת, המקצוע "מורה" לא קדם למקצוע "אמא של שופט כדורגל". חוקרים גילו כי המורים הראשונים ניזונו בעיקר מעלוקות ופרוקי רגליים. לאחר כ-200 שנות אבולוציה מהירה, המורים הישתנו לגמרי ממויות שחיות בפרמידות גדולות למבנה שנראה כמו של בני אדם אך מבפנים הכל עיסה ורוטב דוחה ומוח ענק. הם השיגו את בני האדם בכל הקשור לפיתוח יחסים בין אישים ושפה. כיום המורים הצליחו להיטמע באופן מוחלט באוכלוסיה המקומית ולא נדיר שמורים יקבלו דרכונים אנושיים ושכר. (לגבי השכר- 6 שקלים לשנה, על פי הרפורמה החדשנית "אופק חדש" ביסודיים ובחטיבות הביניים.

סוגי מורים

מאז ומעולם ביולוגים, אסטרונומים, פיזקאים וכימאים ניסו לגלות את שלושת סוגי המורים הקיימים. לבסוף הם גילו שיש ארבעה. להלן שמונת סוגי המורים:

 • מורה נחמד\ה ו\או מצחיק\ה ו\או כיפי\ת (הסוג הנדיר) (אזהרה: אין לעקוב אחריהם!! בסוף תגלו שזה חייזר מNeighborhood Watch. או אחמדיניג'אד
 • מורה מרשע\ת ו\או מכשף\פה ו\או דינוזאור (גודזילה).
 • מורה משוגע\ת ו\או לא שפוי\ה ו\או לוקה בבעיות פליטת גזי חממה למינהם.
 • מורה חרמנ\ית ו\או פרוצה\ג'יגולו ו\או חשפן\נית. (מה שהתלמידים יהיו מתים שהיא תבצע איתם את מקצועה המקורי ראה עוד בערך סקס)
 • מורה מדגימה (מרבה לפוצץ את כיתה בשיעור מדעים ולהביא ללוח ילדים יהודים בשיעור ולהדגים "מה קרה בשואה?".
 • מורה מפגר (זן נפוץ ביותר, אשר שואל ילדים שאלות שהוא לא יודע את התשובה להן, ואז כמובן אומר שהתשובה לא נכונה).
 • מורה דיסלקטית (גם זן נפוץ) מורה זאת לוקה בדסלקציה ברמה דיסלקטו-פסיכית ענקקקית (זה גם סימן שהיא אומרת אות אחת בשעה ואפילו מחרבנת בתחתונים פי-1000 יותר). כתוצאה מכך זהו סינדרום הכי איטי בעולם יצורים החיים!!!
 • מורה סמוי (אדם שבא מחוץ לבית הספר, שאין לו שום השכלה כמו לשאר המורים, עם מחברת ומכשיר ממוחשב, יושב על כיסא בכיתה א' ומחטט במחברות של התלמידים (*לתלמידים שיש להם שגיאות כתיב, שזה 99.30% - 99 וחצי תלמידים מתוך 100%) שהוחרמו אצל המורה בזמן שהם אכלו ביסלי גריל ומעדן הגולן בהפסקה אחרי שהשתתפו בשיעור בצבעי גואש ובמקום זה מגלה שבמחברתה של המורה יש רומן עם אב הבית הזקן, המכוער והמסכן).

ראו גם


Notzitut.png
ראה גם ערך באיןציטוט: מורים.
Einmilon3D1.png
ראה גם ערך באיןמילון: מורה.