מורות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הקדמה

קודם אני אסביר לכם על ה"תממ"ה" הפירוש זה: ת-תנ"ך מ-מוסיקה מ-מורשת ה-הנדסה

אז בקיצור המקצועות שלא מועילים לאף אחד בחיים אולי הנדסה קצת וגם זה בקושי. אפילו את משרד החינוך זה לא מעניין פשוט הם מרגישים צורך לענות אותנו.

סוגי מורות

1.מורה לחשבון/הנדסה-חושבת שהיא מרחיבה לנו את הידע ת'אמת זה רק להפך היא מקטנה אותו היא חוזרת על כל דבר אלף פעם וזה רק מצמצם לנו את המוח בגללה והיא מלמדת דברים שאפילו את פיתגורס זה לא מעניין.

2.מורה למוסיקה-יש שני קריטריונים שהכי מבליטים את המורות למוסיקה ראשיתה-הם זקנות מהדור הקדמון של סבא רבה שלי. שניתה-הם בכלל לא מבינות במוסיקה. ושלא נדבר על זה שהיא בכלל לא יודעת לשיר.

3.מורה למורשת או/ו היסטוריה-כמו המורה למוסיקה מורה קדמונית רק שהיא לא יותר קדמונית מהסבא רבה שלי היא קדמונית יותר מהכותל(שהוא נבנה בתקופת הורדוס)

4.מורה ללשון או/ו שפה אצל המורה שזאת חייבים אבל חייבים לדבר כמו זקנים מתקופת הקמת המדינה "שבו נא" "איכלו נא" בקיצור הבנתם הכל עם נא בסוף אסור לדבר בסלנג במה שנחשב עבירה מבחינתה זה לדבר בסלנג או להתפרץ באמצע השיעור.

5.לספורט-בואו נתחיל מזה שהן לא יודעות לעשות ספורט לעשות ספורט בשביל מורה לספורט זה לזרוק כדורים ולקפוץ במקום ובעיקר לרוץ כל השאר זה סתם טמטום במלואו.

6.מורות לאנגלית .במילה אחת מפלצות . חשבות שהן הנכדו

ת של מלכת אנגליה, מדברות עם מבטא מגזם ,מגיעות עם תה לשיעורים ולא מבינות משבוע שמדבר ללא מיבטא מגזם כמו שלהם.המורה הטובה

המורה הטובה זה סוג נדיר ביותר של מורות שחלו במחלה קשה שהכניסה להן קצת שכל לחלל הריק שהן קוראות לו ראש. איך לזהות את המחלה? 1. המחלה מופיעה בדרך כלל אצל מורות צעירות מאוד או זקנות מאוד . 2.רואים אותה אם המורה טובה מידי.

אם אתם מודאגים לגבי המורה שלכם אנא פנו ליעוץ רופא מוסמך 

ויש סיכוי שיקחו אותה בשביל המדע כי אני חוזר ואומר המחלה הזאת היא אחת המחלות הכי נדירות בכל הפלנטה.

המורה המצוי

מורה שאתם רואים בכל יום=מורה שצועקת ומענה אותנו.

ולסיכום

מורות זה עם מוזר!!! טקסט צבוע