מיונז

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מה זה הזבל הזה?"
~ ביבי נתניהו על מיונז לאחר שהבין ממה הוא באמת עשוי
"מממ טעים, אני ממליצה על זה!"
~ ג. יפית על מיונז
"ניצחתי! נהנהנהנהנהנהנה!"
~ המיונז מפגין בגרות לאחר ניצחונו על הקטשופ
"לפחות לי יש ביצים!"
~ המיונז האמריקאי מתגאה במצרכיו
"מה יש לכם נגד ביבי"
~ ביבי שילמלי


המיונז[edit]

ערך זה עוסק במיונז החומר. אם חיפשתם את הערך על חקר המיונז, תורת המיונז הביו-דיסציפלינרית, המולטי-בליונז (כלכלה) או הביו-מיונז הפוסילי, אזי הגעתם למקום הלא נכון.

מיונז הינו כלי נשק לא קונבנציונלי, חומר בערה, חומר דלק, נוזל שימון מכוניות, ולפעמים משתמשים בו גם כאוכל. את המיונז גילה החוקר הדגול ביבי נתניהו בשנת 190000000000000000000000 לפנה"ס, בזמן הקדנציה הראשונה שלו כראש ממשלה. המיונז פופולארי במדינת ארה"ב, שם שולט המיונז האמריקאי, וגם קצת במדינות קטנות כמו אינדונזיה הדרום-מזרח-מערב-צפון-דרום-מזרח-מערב-מזרחית.
המיונז המצוי עשוי מרעל עכברושים, חיידקי איידס, ונקניקיות מפימו, לעומת המיונז האנגלי, שעשוי מחומרים בריאים(בוגד!) בלבד- ביצים ושמן.

אזהרות ונזקים בריאותיים[edit]

  • המיונז אינו מומלץ לשימוש לנשים בהריון, ילדים מתחת לגיל 19 ולאנשים נורמאליים.
  • לאחר נגיעה במיונז נא לקחת מקלחת בחום של 8000 מעלות כדי להוריד את המיונז מהגוף.
  • לאחר אכילה של המיונז, נא לקחת מקלחת קפואה של מינוס 9000 מעלות ולאחר 10 דקות של מקלחת נא להתפנות לבית החולים לניתוח השתלת קיבה.
  • במקרה של הסנפת מיונז, נא להתפנות לביה"ח, להמיס את האף ב-1000 מעלות, ולבנות מחדש אף מפלסטיק, שחסין למיונז.

אויביו של המיונז[edit]

במהלך השנים נוצרו נשקים נוספים, שניסו להתחרות במיונז, אבל כמובן שהוא פשוט הפליץ עליהם והמשיך להוביל במשק הנשקים הלא קונבנציונליים.

אוייביו העיקריים של המיונז היו:

היסטורית המיונז[edit]

המיונז נולד בשנת 199888838398497249070375075683206528035604567 לפנה"ס בעיירה קטנה בשם מיונזיה.
הוריו של המיונז לא ידועים, מפני שהחליטו להתאבד לאחר שהראו להם את בנם.
לאחר שהגיע לגיל 5, החליט המיונז להציל את העולם ולאנוס את כל בנות העיירה שלו.
אבל לא כאן הסתיימה תרומתו הענקית לאנושות, בשנת 1000 לספירה רצח המיונז את הקטשופ וניצח אותו סופית.
במהלך השנים המיונז תרם למדע(קיום יחסי מין עם חיידקים), לחלל (קיום יחסי מין עם כוכבי לכת), לחקלאות(קיום יחסי מין עם צמחים) ולמלחמה נגד המלחמה באיידס(קיום יחסי מין עם קטינות בנות 3).
תרומתו הגדולה ביותר של המיונז נעשתה בשנת 2009, כשהצליח לגרום לדודו טופז להתאבד.

בשלהי המאה ה-20 של המאה הקודמת, גילו את סגולותיו כמונע כינים (ראו הרחבה בעניין, בעצם עדיף אולי שלא). מאז החלו לגדל את המיונז במקומות שונים ברחבי העולם. מדענים משערים שתמונות הלוויין של היבשות הגדולות סביב הקוטב הדרומי והצפוני הנראות לבנות, עשויות ממיונז, וניתנו מספר הוכחות המאששות זאת, למרות שרוב המדענים עדיין נוטים להאמין שמדובר בגלידת וניל (זאת על פי המסורת הנוצרית, שלפיה וניל ארמסטרונג יהיה שמו של האדם הראשון שידרוך על אבקת החלב בירח).

במלחמת ששת הימים מצרי המיונז נפרצו על ידי פלוגת צנחנים, אך עם פרוץ השלום בין מנחם בגין והטלוויזיה הישראלית, המיונז הוחזר בתוך מכליות נפט למצרים דרך תעלת סואז (השם המצרי של מיונז), ומאז שומרים על שלום קר (כדי שהמיונז לא יתקלקל).

בשנת 2000 נתגלה שהמיונז היה המרכיב המרכזי בחניטת המומיות המצריות, ואולי גם האשם העיקרי במותם, אך החדשות על באג 2000 ואולימפיאדת סידני העיבו על כך, והידיעה הוצנעה. יש הטוענים כי המדובר במזימה ישראלית.

סוגי המיונז[edit]

  • המיונז המצוי- המיונז המצוי גר בעיקר במדינות עניות, שם הוא מתגורר בקיבות האנשים העניים, מתחבא ממתחרו, המיונז האמריקאי.
  • המיונז האמריקאי- המיונז האמריקאי(או ידוע יותר בכינויו "המיונז האיכותי") הוא מיונז בוגד, אשר פרש מעבודת ההשמדה וההרס ועבר לעבודת שיפור מאכלי בני-האדם. עד היום שום מיונז לא הצליח לנצח את המיונז האמריקאי.
  • המיונז המזוייף- המיונז המזוייף הינו צאצא של המיונז המצוי והמיונז האמריקאי, בתוספת של מינים נוספים של תבלינים, כי זה יצא בטעות כחלק מהאורגיה.

המיונז המזוייף הוא ממשיכו של המיונז המצוי לאחר שהובס ע"י המיונז האמריקאי.

ראו גם[edit]