מייקל לואיס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
מייקל לאחר מתקפת פקצות

מייקל לואיס (או לפי כינוהו מייקלואיס) נולד בעיירה קטנה בשם "תל אביב" אי שם בארץ הדוגמנים הבלתי נודעים. מייקל נולד בשם המקורי שלו מישל ובגיל שנתיים עשה ניתוח לשינוי מין.

בהיותו בן ארבע זכה בתחרות "אכילת כמה שיותר מלפפונים חמוצים בדקה" המתרחשת בשוויץ זה מאות שנים ובגיל חמש הוא זכה בתואר המכובד "הכוסון של הגן" ומשם דרכו אל הפסגה הייתה קצרה. בעקבות ניתוח שינוי המין, בגיל 8 אובחנה אצל מייקל (מישל) תסמונת "ראשגרוזיניבבטן" או בלע"ז: Gruzini in stomach. כאשר שמע הזמר המצויין פבלו רוזנברג על המקרה המצער מיהר לכתוב את השיר "קוביות" ולהקדיש לכבודו.

מייקל בגן, איזה קטן וחמוד. אחר כך גם גדלו לו ידיים.

ביום הולדתו השביעי הלך מייקל עם אביו עמיר פרץ (בבוא העתיד שר הבטחון) ועם אמו חנה לסלאו (בבוא העתיד שרת השומן ופריון) לסוכנות של הסוכן "אלברטו" (אויבו התמידי והנצחי של "רוברטו") לאחר שראה אותו מבצע חיקוי מרשים ביותר של ילד אשר מחליק על בננה ברחוב דיזינגוף.

רוברטו הציע למייקל לואיס פרסומת לתחתוני גברים אך לשם כך מייקל היה צריך לבצע מספר ניתוחים פלסטיים:

ביינהם ניתוח של הגדלת אייבר מינו וניתוח "הדבקת קוביות בבטן" אך לשם כך הוא היה צריך להקריב את המוח שלו, על ידי כך שישמר בצנצנת בחדר של אלברטו עד סוף ימיו (וזו הסיבה שהוא בחר במגמת תלמוד, קיבל בבגרות 31 וגויס ליחידה 1800 של החיזבאללה).

כמובן שמייקל ומשפחתו דלת האמצעים הסכימה ברצון רב להצעה המפתה. מאז מייקל לואיס נעשה אליל הפקצות הבלתי מעורער של כל הזמנים. במשך עשר שנים הוא כיכב ב- 50 פרסומות לתחתונים למגבונים ולשקיות זבל, יצא כמעט עם כל כוכבות הפופ בנות תקופתו (רבקה מיכאלי) ,פתח בקריירה ענקית בחו"ל (צלם פרסומת למלפפונים חמוצים בשוויץ) ועשה קעקוע עם המילה "תותך" על פרק ידו מה שהפך לסמלו המסחרי: ה"מייקלקעקוע" מה שנפוץ אצל רוב הנשים בארץ כיום.

כיום תוכלו לראות אותו מככב בסדרת הטלוויזיה המצליחה "ראש קטן" ובקמפיין הקיץ של חברת "שועל" בתור המחליף של יודה לוי, הדוגמן המצליח אשר הטביע את עצמו באמבטיה לאחר ששמע את השיר של בת זוגתו נינט "שאתה כאן".

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא מייקל לואיס. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.