ממיר רקטאלי-קרבונטי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ממיר רקטאלי-קרבונטי הינו מכשיר זעיר בגודל של כדור פורח המתחבר ישירות דרך פרוטוקול מאובטח אל תוך פי הטבעת של המשתמש. הממיר מנצל את הגזים הטבעיים הנפלטים מפי הטבעת וממיר אותם לאנרגיה קינטית היכולה להפוך את מייקל ג'קסון לשחור שוב.

היסטוריה

הממיר הרקטאלי-קרבונטי הומצא לראשונה על ידי ג'וזף מישהו-חירבן-לי-על-האוטו קלברט. פיתוחו של הממיר הראשון ערך כארבע שנים ועם סיומו התאבד ג'וזף עקב בעיות משמעת חמורות. לאחר המצאתו של הממיר הראשון החלו מדענים רבים לחקור רבות אודות הגזים הנפלטים מפי הטבעת, רובם לא זכו לחיים ארוכים במיוחד. בסוף שנת 1942, סמוך לתחילת 1943, גמד קטן אחד העונה לשם דוד גילה שאת המולקולות הנפלטות מפי הטבעת אפשר על ידי תהליך פשוט של דרצנולודטיזצניה להפוך לאותם הויטמינים הנמצאים בסנדוויץ' חמאת הבוטנים אשר הוריכם מכינים לכם בכל בוקר בשביל שתוכלו להיחנק בבית הספר שלכם מחמאת בוטנים. מאז אותו היום תחום המדע קרבונטי השתנה ב270 מעלות. אנשים רבים החלו לעשות נסיונות להחזיר את מייקל ג'קסון לצורתו הלבנה אך ללא הועיל. בשנת 1988 הומצא הממיר הרקטאלי-קרבונטי-הידראולי הראשון.

ממיר רקטאלי-קרבונטי-הידראולי

ממירים מהסוג הזה החלו להופיע בדוכני שוק הפשפשים בסמוך לשנת 1990. אותם הממירים עובדים על אותו עיקרון של הממיר הרגיל אלא שהם משתמשים בטכנולוגיה קרוטזאנית כדי להכניס שמן טיגון לתוך פי הטבעת של המשתמש ובכך לשפר את הביצועים של הממיר הרגיל בעד כ 200%. הממירים ההידראולים החלו להופיע עקב המצאתה של משאבת שמן זורמטית.

ממירים רקטאלים קרבונטיים והחיים בעתיד

כיום, סבורים מדענים כי בעוד כפחות מ300 שנים יוכל האדם לייצר ממירים בעלי אנרגיה מספיק חזקה בשביל להפוך את עודד מנשה למפלצת בעלת ארבעה ראשים ושלוש פטמות. למרות זאת, תדרש השקעת כספים עצומה (מדענים מעריכים שעלות הייצור של ממיר רקטאלי-קרבונטי-הידראולי-סנטארי תהיה שווה לזו של מסטיק בזוקה) כדי לייצר את דור הממירים החדש.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא ממיר רקטאלי-קרבונטי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.