משתמש:מה שתגיד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא לממלכת שמעון פרס הקסומה!!! כשמה כן היא, קסומה!!! אבל לא כמו שמעון פרס עצמו!!!

אתם רשאים להישאר כאן כאוות נפשכם, אך אסור לכם לעזוב לעולם! טיסות ישירות לשמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה והיטלר: האיחוד נמצאות בנמל התעופה הראשי, שלא נגלה לכם את מיקומו. יאללה, תמשיכו לחפש

ערכים שכתבתי

טוב תקשיבו אין לי כוח לכתוב את כל הערכים זה כבר נהיה רשימה ענקית ולא כיפית. אז, הערכים הטובים ביותר שלי הם (אם לא פספסתי משהו):

עמוד זה מובא בחסות:

צבא קנדה! ההרשמה בעיצומהאזהרת מסע


הללו את ג'ון בונהם!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לג'ון בונהם!

ערך זה סוגד לג'ון בונהם!

הגעת לערך אשר סוגד לג'ון בונהם, אל המסמרים. -

איפה כדאי לבקר?


ברוך הבא לממלכתנו הצנועה! כאן תוכלו למצוא מגוון אטראקציות, בהן קומוניזם, דוד בן גוריון, ערבים, ג'אז מודרני ועוד. אז איפה כדאי לבקר?

בית התפילה ליוסוף אסלאם
בואו להתפלל ולעבור לינץ' עם המקומיים בבית התפילה ליוסוף אסלאם (בחסות מפעל הפיס). כאן תוכלו להתפלל למוזיקאי האגדי, זאת אומרת השייח האגדי, זאת אומרת... כן.
יד ושם
כי זה תמיד כיף!
הר הרוקי קומביה
ההר הגבוה ביותר בממלכה, שפסגתו מגיעה עד לממש למטה של אלוהים. כן, בואו להריח את רגליו של אלוהים מקרוב!
הפרלמנט
אי פעם חיפשתם מקום עם יותר שחיתות מישראל כדי להרגיש שאתם נאורים? הגעתם למקום הנכון!

ווהו! 1,000 עריכות!


1,000 עריכות - עגול!
על שליט האימפריה, מני ממטרה
תיבות משתמש
Deletion Award.gif משתמש זה הינו בירוקרט. עצבנות מצידו עלולה לגרום להשמדת העולם לביצוע סיכול ממוקד.
1,335 למשתמש זה יש 1,335 עריכות.


ShabtayTzvi.JPG משתמש זה הוא שליח אלוהים, ומוכר את הידע שלו למעוניינים.


AH-64A (Israeli Air Force).jpg משתמש זה לא יהסס לחסל אותך ממוקדות, אם יעלה בכך הצורך.


Thompson-twins-tom2.jpg משתמש זה חושב שהוא מקורי. שמישהו יגיד לו כבר שהוא לא


Roadtonowhere.gif משתמש זה הוא שמאלן. הסקילה תתבצע ביום ראשון הקרוב.


מני יוסביוס סוקרטס שימי ריקלין "ממטרה" הוא עורך דין, במאי, שחקן, כוכב ילדים, סרסור, וראש ממשלת ישראל ה-72. מייסד מפלגת מים בברז, ושר החוץ של ניקרגואה בין השנים 1967 - 1989. היה לכוכב ילדים בשנות הארבעים, וגנן חובב.

הוא נולד בשנת 1847 בפולין שבאמריקה הדרומית לשני אבות ואב. אחותו הגדולה היא חנה סנש הצנחנית והזמרת הידועה. כשהיה בן 16 הפסיק למכור אלכוהול להתמודד לראשות מועצת התלמידים בבית ספרו, כאשר ניצח עם 51 אחוזים מהקולות (הוא היה המתמודד היחיד). כבר בגיל 20 החליט לעזוב את חייו הפולניים ולהתמסר לרעיון הציוני. הוא מיהר לעלות על אונייה ולהפליג לאוגנדה, כי אז חשבו שמדינת היהודים תהיה באוגנדה. לאחר כשבע שנים שבהן גר באוגנדה והיה בטוח שהוא עובד בקיבוץ, עלה סוף סוף ארצה כשהפליג בזירת מפרש על גבי הנילוס.

כשהגיע ארצה החל את פעילותו הציבורית ונבחר לכנסת כחבר במפלגת 'קדימה צעד' על תקן זה שלא עשה צבא. בשנת 1975 הקים את התנועה "יש מים בברז" שתפקידה העיקרי היה להתקשר לאנשים ולשאול אותם אם יש להם מים בברז ובמקביל לטפח זונות ממין זכר. מאוחר יותר התנועה הפכה למפלגה וכשהוא היה בראשה חוקק את זכות ההצבעה מגיל 4 ומעלה, חוק הזנות הישראלי, הזכות להיות שמאלני (החוק נפסל ב1996 עם עלייתו לשלטון של בנימין נתניהו), חוק הקולה בברז ועשרת חוקי הברזל של אושוויץ. מאוחר יותר היה לח"כ היחיד אי פעם שהתנגד לשואת העם הארמני והראשון שהחליט ללבוש את התחתונים עם המכנסיים (פעולה שנהפכה לטרנד בשנות השמונים). בין החלטותיו השנויות במחלוקת: חוק אכילת הרגליים-של-תינוקות, חוק הגזבר הקניבל וצום גדליה.

הוא נבחר לראשונה לראשות הממשלה ב1980 וכיהן בתפקיד זה עד שנת 1926. ממטרה הציל את העולם מצמחים טורפים שבע פעמים במהלך כהונתו, והיה לראש הממשלה הראשון שהחליט לשגר פצצת אטום על שוויץ. פיקד (או יותר נכון ניסה להשתלט בלי הצלחה) על מלחמות ישראל רבות, בהן מלחמת הקופים, מלחמת וייטנאם, מבצע קדש וקפוץ, מבצע פזצטא, מלחמת שבע השנים, מלחמת עזה, מלחמת עזה 2, מלחמת עזה 3: הפלסטינים חוזרים ומבצע החיסול של סדאם חוסיין. הוא פתח את הסכסוך הישראלי ערבי ועשה שלום עם המדינות צ'אד, קונגו, כווית, הפיליפינים, ארצות הברית ומקסיקו, מה שזיכה אותו בשמונה פרסי נובל לשלום ופרס אוסקר לסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר. בזמן כהונתו גם המציא את הטוסט.

במהלך תקופת כהונתו כשר החוץ של ניקרגואה אישר בין היתר את השימוש בשפה הערבית במדינה, התיר כניסה של אוניות לחצי האי ומכר שש מאות אלף מטוסי f15 לסודן. לאחר מכן כיהן כיו"ר מפלגת העבודה בקנדה, שם הנהיג את האופוזיציה ולא עשה כלום, כי בתכל'ס לא עושים כלום באופוזיציה.