משתמש:מה שתגיד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

לקריאת הנוסח המלא של דף המשתמש

"כשהגלים נחלשים, החלשים מתגלים" אפי המציל


שלום לכל החברים והחברות, וגם לאויבים. זהו דף משתמש, בו ניתן להשתמש על מנת לייצר דפים. האם דף זה למעשה משתמש? או שמא הוא רק דף, המייצג את מה שמכונה בפי רבים "משתמש", שהוא לכל היותר צעיר ממורמר שמסרב לחפש עבודה אמיתית ומשקיע את זמנו באתר הזה?


"שמעונה לי" מתוך ספרה של אשתו של שמעון לי


ההגגים רבים, השאלות דחופות והמענה נותר גלום, כיהלום בלתי מטושטש. האם אין היה זה מחומש, אשר דרש את כל הקש להפוך זהב טהור? ומי זה דרור? והגבר עם החורים, האם יש לו טחורים, או שמא טחור?

מה העניין עם החרוזים והלשון הויקיפדית, ההדפסה האנציקלופדית, האורטופדית הפתטית ושלל המיחושים, הניחושים, החיפושים, החיפושיות, בן גוריון, שדה עליון, שדה בוקר, גוש קטיף, דוש בשטיף, ציף ציף צווחת השלכת באוזנייה של הגברת ההולכת ותופחת ופותחת את כל מה שבתחת, עם השום והבצל והסביח והכוסאוחתו עכשיו אני רעב, מתקרב אל המקרר, מתקרר אל המקרב, וסוף כל סוף הוא שלו, ובלב שלם ובלי לשלם אני מרגיש אשם וזועק מעלה אל השם "אבא אבא חם לי!"

הרלב"ד


1,000 עריכות - עגול!
קצת על עצמי. אני זכר (עד כמה שידוע לי), נימול ברוך השם, מדריך לחיים בזמני הפנוי. קואוצ'ר אם תרצו. פעיל בתנועת אם תרצו, וחבר דירקטוריון בכיר בארגוני שלום עכשיו, שחררו את פלסטין, BDS, המפלגה הקומוניסטית, BTS, ומועדון הקצב של סבא ח'ליל. משתתף בצערם של אבלים כתחביב. את פעילותי באתר התחלתי כעורך מן המניין, וכמו גדולי המנהיגים בהיסטוריה, עליתי לגדולה בעקבות מחסור חמר בכוח אדם. משתדל לעזור, עוזר להשתדל ומשדל עוזרים בשעות הפנאי. בלילות אני צד משחיתים בני 12 שחושבים שהם עילוי גדול. בבקרים אני מבין שאין לי חיים. עכשיו ספרו על עצמיכם.

דברים שקיימים:

אפריקה.png

"אפריקה, אפריקה שלי!"
נפוליאון בונפרטה בשירם של להקת הג'ירפות
אוקי. מישהו חייב לדבר על זה. זה נושא שדי מושתק בתקשורת, ואם יש מקום לדבר עליו הוא כאן, באנונימיות, בחופש, ובשיא הזהירות. זה נושא שאפילו בערכים שאני כותב אני לא מעיז להעלות, כי הוא כה רגיש. אבל באמת, שמישהו חייב לדבר על הפיל שבחדר. או על התרנגול, למען האמת. אוקיי, הנה זה בא: תרנגולי הודו. מה הקטע? ברצינות, אחי, מה הקטע? מה זה? מה זאת החיה הטיפשית הזאת. יש הרבה שיזעמו עליי כעת, אבל חייבים לשבור את הטאבו - מה זה לעזאזל השק אשכים הקטן שמתנדנד להם מהסנטר? מה זה?! איזה חרא, כאילו אלוהים אמר "יאללה הופה! עשיתי תג'ירפה, מה עכשיו? הנה הנה בעיניים עצומות!". הכי יפה שאחר כך הוא פתח את העיניים והסתכל על מה שיצא, אז כדי לתקן את העוול הוא ברא את התרנגול. מה זה השטויות האלה?! ובואנה, יודעים מה, זה גם לא כזה טעים. הנה אמרתי את זה. הודו זה לא משהו! מה אני אעשה? כולם אומרים "שווארמה הודו, טעים, טעים". לא! חלאס עם הלחץ החברתי! שוואמה פרגית הרבה יותר טוב. זה ליטרלי זהה, רק בלי כל כמה ביסים חתיכה קשה בשווארמה. אני לא רוצה שזה יהיה קראנצ'י! אני רק בשביל הבשר! ושאני לא אתחיל לדבר על שווארמה עגל! הוהוהו, זה באמת ממש בן זונ--


"אם קוראים לסרט 'הכוח מתעורר' איך יכול להיות שאני נרדם באמצע?" ג'ורג' לוקאס