משתמש:נמלה צהובה/ארגז חול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.


*דף זה מוקדש לקומונת "אוהבים את אבודים" (תפוז) של העמוס הזה.

"הלוואי ותתרסק פצצת אטום על ביתו של החמור של אחמד"

~ דוקודור על החמור של אחמד.

"מדובר בעוגיות עם קצפת?"

~ מישהו על האינטרנטרולים.

"הערך הזה לא טוב כי מעט אנשים יכולים להבין אותו"

~ חבר של סבא שלי על הערך.

"לא נכון, זה דווקא ערך טוב"

~ אני על הערך בתשובה לחבר של סבא שלי.


אינטרנטרולים הם טרולים של אינטרנט. הם נחלקים לכמה קבוצות עיקריות, וקיימים חילוקי-דעות רבים ביניהם. קשה לכתוב עליהם ערך, אז תעריכו אותי. ידוע כי דוקודור הוא האויב הגדול של הארגון. אם הייתה לו אפשרות, הוא היה רוצח את כולם ללא היסוס, הערמומי הזה. הארגון קם ב - 22.9.2004 בראשותו של ג'ייקוב-טרול. החמור של אחמד הוא הטרול הנערץ ביותר בישראל, והוא שותפו של ג'ייקוב-טרול.

אז מה זה בכלל?

ארגון האינטרנטרולים בישראל הוא הארגון של האינטרנטרולים בישראל.הוא נוסד ע"י ג'ייקוב-טרול הדגול והחמור של אחמד.יש הטוענים כי המנהיג האמיתי הוא "מושון", אבל הסיפור האמיתי מורכב עוד יותר.

הקמת הארגון

הארגון יום אחד קם. איש לא יודע למה ואיך. גם סתם שיקרתי קודם, הארגון לא באמת קם ב- 22.9.2004.

כדי להבין מזה "ארגון האינטרנטרולים" צריך להבין קודם מזה "אינטרנטרולים" כי זה הארגון שלהם. אינטרנטרול זה טרול של אינטרנט. ניתן למצוא רבים מהם בפורומים שונים ברשת, ובעיקר בפורומים של "תפוז" (הבהרה: האתר לא באמת מדבר על תפוזים). הטרול אוהב להרשם לפורום (טוב, הוא חייב) ואז להציף אותו בשלל הודעות מטופשות/מעליבות/פוגעות/מספיילרות/הורסות/מסריחות/מלאות פישפשים/ גם חרקים/ אדיוטיות ועוד שלל תיאורים מרתקים.

הארגון קם כדי לאחד את כל הטרולים בישראל. הם התאחדו והיה להם סבבה כזה. בראשם עמד גדול הטרולים, ג'ייקוב טרול, הידוע בהרבה הצפות שאף פעם לא הוכח שהתקיימו באמת. את תפקיד סגן הארגון לקח "החמור של אחמד", הידוע בהרבה הצפות בפורום "אבודים" בתפוז. טרולים מפורסמים נוספים: אקו התימני שהזיל דמעה על המטוס הניגרי, יעקוביאן ודודע, המן החרמן 815, מושון (ראה הרחבה בהמשך), לוסט 108, נמלה צהובה (ראה הרחבה בבהמשך), יוסי (כי תמיד צריך אחד שקוראים לו ככה), בהנדלה, המטוס והמסוק, הנחש המרותש, חנן המחונן (הציף פורומים של 'הארי פוטר'), פיטר-פנלופה, סבסטיאן הברווזון, שאלתיאלה, עמיר פרץ, האגריד, טלמסדוריקו, צ'פון, צ'אמנון, טל מוסרי, קרצפת, ברצפת-קצפת-שצפת, חלמיאר, פטיש-קיוביקס ועוד רבים ("תודה לאל" אתם אומרים).

חזרה לארגון. לארגון 3 מוסדות חשובים ורבע:

1. חברת הטרולים - מספקת מקומות לעבודה בשביל טרולים.

2. חברת שביתות - מאגרנת את שביתות הארגון. הגיע הזמן שיהיה ארגון שיקים גוף מיוחד בשביל זה. הטרולים חכמים.

3. חברת טלפתיה - אף אחד לא יודע למה זה קיים. ההשערה היא שאורי גלר הקים אותה, בהתחשב בעובדה שהוא היחיד שיכול לשמוע ולראות את ג'ייקוב-טרול.

רבע. חברת תעופה (כמו אושיאניק).

הארגון קיים כיום ויתקיים/התקיים גם לא כיום.בניגוד למה שסקרוטים פוצי-תחת חושבים, הארגון הוא לא מחתרתי.

ההמנון:

נציף את הפורומים בהצפות! 
נציף את הקומונות בהצפות!
נציף את הצ'אטים בהצפות! 
נציף את הבית של דוקודור!
כל אחד יביא 10 שקל בשישי בערב ונקנה פיצה!

אם מדובר באנשים חסרי-חיים, למה קוראים להם טרולים?

כשחושבים על טרול, מדמיינים גמד קטן ומכוער עם הרבה שיער צבעוני ופרוע. יש כאלה שמדמיינים את טרול-ההרים מהסרט הראשון של 'הארי פוטר'. ידוע כי הטרולים הם כסילים גמורים, ולכן נהוג לקרוא לאנשים המדוברים "אינטרנטרולים" (הם טיפשים). כינוי זה ללא ספק מעליב באופן שלא יתואר, אבל לאף אחד לא אכפת מהאינטרנטרולים.

(הערך לא גמור, נא לא לגעת (אלא אם כן אתה אינטרנטרול)!)