משתמש:Amitdrath/אל השילשולים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

המיתולוגיה השילשולית

בראשית היו אל העצירות ואלת הפיפי. תחילה היו יסודות נפרדים, אמנם ביום של סערה התערבבו ויצרו את אל הקקי הרגיל- צאצאם הראשון. אל הקקי הרגיל היה אל ברוטאלי, כוחני, אלים, שתלטני, ויש שמועות שסבל מהזיות. אל הקקי הרגיל היה גם היפראקטיבי ומשועמם, והיה צמא לחברה כדי לרדות בה. כשהוריו סרבו להעניק לו אחים קטנים (תהליך ההתרבות היה אז פולשני ולא נעים) הוא נתקף זעם ואנס את אמו. אלת הפיפי הרתה וילדה את אל השילשולים. וזה המקור לארבעת היסודות של הטבע: העצירות, הקקי הרגיל, השלשול והפיפי. אל השילשולים היה האל הרחום, האחראי, הטוב והחנון מכולם, ולמרות שהיה החזק מכולם לא השתמש נגדם בכוחו, ועל כן כולם חיים ופעילים עד היום במעיי היצורים החיים, ומחוץ להם.

ההתגלות הראשונית של אל השילשולים

אל השילשולים התגלה לראשונה לבן אדם בפסח 2010 (לא ידוע אם התגלה אי פעם לבני כוכב אחר או יצורים חיים אחרים מכדור הארץ). הרקע להתרחשות הוא שיצאה לקמפינג עם חבריה בכנרת. היא שהתה בחוף עלום וצפוף כלשהו. באותה העת כבר שהתה מספר ימים בחוף, והורגלה כבר לעובדה שבטיולים מחוץ לבית היא מתקשה לחרבן (בדרך כלל במשך כל הטיול לא תחרבן, גם אם הוא נמשך כמה ימים, ותיתקף בחירבון כשתדרוך במפתן ביתה), אך הלחץ הפך גדול מדי. היא פנתה לשירותים, ולמזלה לא היה תור. היא צעדה אל התא האחרון והתיישבה שם. במשך דקות ארוכות לחצה במאמצים כבירים אך לא מהומה. דבר לא מילא את רקטומה. בעודה מזיעה ומתפתלת היא ניסתה טכניקות רבות שלא נפרט במקום זה בשם צנעת וכבוד הפרט, אך דבר לא עבד. מיואשת, לאחר כשעה עגולה, היא הבחינה שבחוץ נוצר תור עצום של אנשים עצבניים ורועשים, אך סרבה להכנע. היא ניסתה להתפלל לאלוהי העברים, נשבעה לו שאם יסייע לה תשמור שבת ותאכל כשר. הדבר לא עבד. היא החליטה לנסות דבר אחר: הבטיחה לעצמה שאם תצליח לחרבן, תאמין באל כלשהו. לאחר הברקה זו, שאלה עצמה: באיזה אל עליי להאמין אם אצליח לשחרר את גוזליי לחופשי? חשבה וחשבה, איזה אל אמור לסייע לה במצב כזה? ופתאום הבינה. זה כל כך ברור. אל השילשולים! ולאחר הארה זאת, חירבונה יצא לחופשי. היא יצאה בחיוך מהשירותים (לא לפני שניגבה את ישבנה) והובכה מעט לעבור על פני 50 האנשים שחיכו בתור, וחזרה אל חבריה, להם סיפרה הכל.

תחומי פעולתו של אל השילשולים

יש המאמינים (ושוגים באמונתם זאת) שאל השילשולים אחראי רק לשחרור עצירויות או נקמה במושחתים ע"י קללת השילשול. אין זה נכון. אל השילשולים אחראי לכל תחומי החיים. עד כה, הוא עזר למאמיניו (ובעיקר לעמית, כי עוד לא הפיצה את הדת לכל האומה, והדת עודנה לוטה בערפל) לעבור תאוריה (אפילו שלמדו רק יום אחד!), לעצור טרמפים, להגיע בשלום הביתה, להתחמק מצרות, לעבור צו ראשון בשלום, לנקום במושחתים בדרכים שונות ומשונות, וכמו כן מקסם את יציאותיהם עד שלמות.

תורתו של אל השילשולים

לאל השילשולים לא מפריע שאדם לא מאמין בו, הוא אינו נוטר טינה. הוא ינקום ויפגע רק בחייהם של המושחתים, והוא מגיע לכולם. למי שמגיע לו- הוא עוזר, וברעים הוא פוגע (גם אם הדבר אינו נראה על פני השטח, לא כולם מודעים לאופי יציאותיהם של המושחתים). כמו כן, לא מפריע לו שיאמינו בו ובעוד אל באותו הזמן. שנאמר, הוא איננו אל קנאי. כל מה שחשוב לו הוא כנות, יושרת וטוב ליבו של האדם. וכמו שהוא מגיע לכל תחומי החיים, הוא מגיע ומשפיע על כל האנשים וקובע את מהלך חייהם, בכל רחבי העולם ומחוץ לו. ובנוגע למאמיניו, הוא לא דורש דבר; לא מצוות, מנהגים, חגים או חוקים. כל שעליך הוא להאמין בו, ולבקש ממנו בכניעה ובצניעות, כשאתה מאמין בלב שלם שאם ירצה יקיים את בקשתך, וסביר להניח שיסייע לך להגשים את מטרתך. סביר להניח שימנע מבקשות הנוגעות לפגיעה באחר, ויתמקד יותר בבקשות הנוגעות להצלחה אישית.

מערכות יחסים של אל השילשולים

בדרך כלל אל השילשולים מעדיף את הרווקות, אך היו לו מספר מערכות יחסים רציניות במשך השנים.

- בשנים 3411-3409 לפנה"ס היה נשוי לאמא אדמה. נולדו להם מספר צאצאים: הבוריטוס, הקפה, והחומוס. לאחר הפרידה הקשה אל השילשולים נותר חבול ופגוע, ובמשך תקופה ארוכה לא בילה עם אישה יותר מלילה.

- בשנים 1034-1066 לפני הספירה היה במערכת יחסים פתוחה עם אפרודיטה. הם נפרדו כידידים, ויש האומרים שהקשר ריפא אותו מצלקותיו.

- בשנים 35 לפנה"ס עד 2 לספירה היה לו רומן סודי עם מריה הבתולה (...), ולהם נולד צאצא יחיד בשם ישו.

- בשנים 100-200 לספירה חזר לאפרודיטה ואף נקשר עימה בקשר הנישואין, אמנם השניים נפרדו לאחר 100 שנים במדויק (12.4.200)

- בשנים 544-653 היה שרוי במערכת יחסים עם אנונימית מאנגליה, לא ידוע אם לשניים נולדו ילדים.

- בשנת 1929 נתפס במהלך אקט חודרני באורגיה עם סטאלין, היטלר ומדונה. יש האומרים כי הפצת התמונות (שהושמדו כולן במהלך השנים ע"י אל השילשולים בכבודו ובעצמו) הביאה למלחמת העולם השניה.

- בשנת 1950 עבר סירוס כימי כי מאס בילדים, ושנה אחר כך התחתן עם כפריה הולנדית בשם מגדה. השניים חיו באושר חיים רבות עד מותה של מגדה ב1981. אז החל אל השילשולים להטביע את יגונו בטיפה המרה.

- בשנת 2002 בילה מספר חודשים בחברת הג'ינג'ית ממד מן, אמנם השניים הכחישו שיש ביניהם קשר אינטימי.

- בשנת 2010 היה חבר של ספיר לחודש. השניים נפרדו כידידים.

ולסיכום,

כל השומעים לראשונה על אל השילשולים נתקפים גיחוך וחוסר אמונה. אך אל השילשולים הוכיח עצמו פעמים רבות גם לאנשים שהם לא עמית, כשעודדה אותם להתפלל בכנות וסייע פעמים רבות. כל אדם שניסה עד כה נתקל בהצלחה מסחררת. אל תהיו סקפטיים, נסו פעם אחת כשאתם זקוקים לעזרה לפנות לאל השילשולים בבקשה כנה וענווה. אף על פי כן, עדיף שלא להטריד את אל השילשולים ולבקש ממנו כל הזמן ובקשר לכל דבר. אל תהפכו תלותיים. את מה שאתם מסוגלים לעשות בכוחות עצמכם, אל תיתלו בכוח עליון. אך כשהעתיד לא נודע ונקלעתם בצרה, וצריכים מישהו שיעזור לכם, אז זה הזמן הנכון. אל תתביישו, נסו לפנות לאל השילשולים ומובטח לכם שלא תתאכזבו.