משתמש:Shagiss

From איןציקלופדיה
(Redirected from משתמש:Na'al)
Jump to navigation Jump to search

It's been a hell of a ride :) אחרי, אני מניח, יותר מדי שנים, זה הזמן שלי להיפרד (בצורה מעט קיטשית) ממקום שהיה בית לשטויות שלי במשך יותר מעשר שנים.

התחלתי כאן כסטוקר שקורא מאמרים בתקופה שגרבילים וגימל יפית (זצוקללה"ה) היו ה-דבר הכי חם באופנה (מיד אחרי GTA San Andreas ו-ICQ), אבל התחלתי אשכרה לכתוב כשטיילור סוויפט (שכנראה אף פעם לא תתחתן עם יפני) כבר חרכה את מצעדי הפזמונים של MTV לצד ברונו מארס, מייקל בובלה ופליין ווייט סניקרס (כי הבנתם? מארס...)
היה פה טוב והיה פה רע והיה פה נפלא והיו כאן הרבה אנשים נהדרים וחלקם נשארו ועם לפחות אחד גם התכסחתי על נושאים אידאולוגיים (שנויים במחלוקת!) אבל בזמן האחרון קרו דברים שבעקבותם אני חייב לעשות שינוי עם עצמי, וכחלק מהשינוי הזה אני צריך להיפרד גם מכאן.

יצא לי יותר מדי דרמטי אבל אסכם את החוויה שלי באיןציקלופדיה כחוויה מופלאה. זה היה מקום שבו אשכרה כתבתי מלא חרא שאנשים צחקו ממנו. אומנם לא אהיה סטנדאפיסט כמו שחלמתי לפני עשור ואף יותר, אבל חייכתי לא מעט כשהייתי כאן - גם ממה שקראתי וגם מהפידבקים שקיבלתי (למרות שלדעתי הייתי ואני עדיין כותב חרא), ובעיקר בגלל ההרגשה שהיכן שלא היה לי מקום שם בחוץ - היה לי מקום כאן בפנים. ובאותם זמנים, ואלו היו זמנים די קשים בחיי, זה היה ה-מקום ה-כי טוב להיות בו.

למרות שאני לא מכיר כאן אף אחד אישית (ואולי טוב שכך כי בכל פעם שכן הכרתי אנשים אישית זה נגמר בכך שהם שנאו אותי) אני יכול לומר שיש כאן הרבה אנשים שאני אוהב, שאני שמח שהתבדיתי ואיןציקלופדיה לא מתה כמו ישראבלוג ב-2017 (וטוב שלא הקשיבו לעצות האחיתופל שלי להפוך את איןציקלופדיה לארכיון) ושלדעתי, איןציקלופדיה עפה למקומות חדשים, נפלאים וטובים, והייתה לי הזכות - והעונג - לצחוק ומסתבר שגם להצחיק לא מעט.

את האמת זה נראה לי מאוד דרמטי לכתוב מכתב פרידה ארוך ארוך מדף השיחה, אבל כשמשהו, או כשמישהו, חשוב לך (במקרה זה, איןציקלופדיה והאנשים שאהיה חסר להם), אז מן הראוי שתהיה לא-מניאק ותכבד אותם בקצת רגשות וקצת פרידה מרגשת.

אז רגע לפני שאני לוחץ על כפתור ה-Log Out והולך למסע חדש בחיים שלי, באתי לומר לכם שבאמת היה לי טוב וטוב שהייתם
תודה על המקום ועל זה שעזרתם לי להיות הרבה פחות לבד בזמנים שהייתי הרבה יותר מדי לבד,
ואני מאחל לאיןציקלופדיה אריכות ימים (היא הייתה כאן לפניי והיא עוד תהיה גם אחריי) בתקווה שעוד יום אחד ניפגש שוב בזמנים אחרים

שלכם, בהמון הערכה ותודה
אני :)

ואם כבר באתי לסחוט תגובות אגב, אם מישהו מחפש לינוקסאי ממש ג'וניור בחיתולים שעובד עם Rocky, אני פנוי להצעות :) בואו לבתק את בתולי התעסוקה שלי לפני שאהפוך למטאור שיעלה לכם מאוד מאוד יקר ובעוד עשור תוכלו להגיד שאתם אלו שגיליתם אותי לפני כולם! (שלחו הצעות סוטות דרך מערכת המייל של האתר - אני אמנם לא אתחבר לאתר אבל זה עדיין יגיע לי לאימייל! לאחד מהם לפחות)