סוני אריקסון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

סוני אריקסון, מאפיונר מפורסם. נזכר בסדרת המשחקים הדגולה GTA, בוייס סיטי. בעזרת הקשרים הגדולים שיש לו, הפך למליונר נרדף.

חייו

נעורים

סוני אריקסון נולד בשנת 1968, לאמא סוניה ואבא סני. בגיל 3 נשלח לסין כדי להיות נזיר שאולין, ונקרא שם "סוני סאן הקטן".

בגרות

בגיל 17, ברח ממקדש השאולין ויצר קשר עם מפיונרים מפורסמים. בגיל 21 עבד למען המפיונר המפורסם בובו-בו, מה שהפך אותו לבעל מאפיה חדשה. בגיל 37 כיכב ב-GTA VICE CITY, ולאחר מכן ייסד את חברת סוני אריקסון.

הקמת חברת סוני אריקסון

את "סוני אריקסון ייסד כדי להבטיח לנתיניו שירותים משוכללים כמו GPS, פלאפון סלולרי מאורנג' וסלקום, קישורית BLUTOOTH וכו'. עד אז חברות אחרות גנבו לו את הרעיון, ובפיתוח הראשון יצא לו בטעות רמקולים למחשב. לאחר מספר חודשים סוף סוף הצליח, מכר את הרעיונות לחברות הסוללרי והרוויח מליונים. לפני שניהייה מליונר, כבר תכנן את הלוגו לחברה. בהתחלה הייתה זו כתובת עקומה ומכוערת, בליווי תמונה של נערת הליווי שלו. לאחר מכן ביקש מדודה שלו לעצב את הלוגו, וכך נראה הלוגו העכשווי של החברה.

כישלונו החריף של המכשיר

אחרי מספר שנים של שימוש במכשיר הבינו המשתמשים כי מדובר במכשיר זבל, חרא, קאקי. אחרי מספר חודשים אתם תבחינו במספר תסמינים מאופניים לטלפון הסלולר הנ"ל.
להלן התסמינים הנפוצים ביותר למכשיר שמחירו עולה על 2000 שקל.

- שבר מסך כגון השבר הסורי אפריקני.
- איטיות הולכת וגוברת, עד לתקיעתו המוחלטת של המכשיר.
- אם ברשותכם סלולר סלייד ( מסכנים ) יש סיכוי סביר שאחרי שנה וחצי יהיו לכם 2 חלקים מופרדים.
- אחרי מספר חודשים הסלולר הופך לסנילי בכך ששוכח דברים כמו מספר הטלפון של אמא או תמונות מהטיול השנתי -- אם יש לכם מצלמה אל תתפלאו אם תוציאו אותו מהכיס ותגלו מספר גורמים זרים שעוזרים לסלולר לעבוד( כגון סוללה )
-קרינתו של המכשיר "חלשה" מאוד, אם הטלפון מדבר אליכם זה בסדר, קורה לכל מחזיקי הסוני אריקסון

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא סוני אריקסון. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.