סטפן לגר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


"סטפן, מה יש לך שם"
~ דודו פארוק על השמש של סטפן
"השירים שלו קומסי קומסה מינוס"
~ שבתאי צבי על סטפן
"אם אני ביבי אז בבקשה אל תהיי שרה"
~ בנימין נתניהו
"בום בום בום סטפן הוא חום"
~ סטטיק על סטפן
"תראה לי את זה, חמוד!"
~ אבא קריר על סטפן
"אני אוהב הרבה שוקולד, אז דאגתי שיהיה לי על הבטן!"
~ סטפן על הקוביות שוקולד שלו
"لا أتذكر ما أردت قوله "
~ גיא זהבי על סטפן

סטפן משה לגר הוא זמר, רקדן וכוכב פורנו מהשורה הראשונה.

היסטוריה

ראשית חייו

סטפן נולד בצרפת בשנת 1492. היה לכושי הראשון שהגיע לאמריקה בהיותו בן שנה בלבד. נולד להוריו ברק אובמה ולאימו יעקב מזרחי. עלה לארץ בגיל 456. בבית ספר יסודי אליו עלה בגיל 458, כל הבנים בשכבה הרביצו לסטפן. יום אחד לסטפן הייתה המצאה גאונית, ומרוב אהבתו לשוקולד הכניס קוביות שוקולד ענקיות לבטנו בלי לדרוך בחדר כושר אי פעם. כל הבנות התאהבו בסטפן הכוסון אבל סטפן בכלל היה בקטע של בנים.

הכניסה לפורנו

בכיתה יא סטפן הסניף רקטום של שמיניסט. התלמיד בתמורה שבר לו אבטיח על הראש בצורה כל כך מדויקת כאילו הוא הבן של צ'אק נוריס וכל האבטיח התחלק למשולשים. סטפן לא נשאר חייב ודחף משולש לתלמיד, ואז התלמיד גנח והם שכבו באמצע בית ספר. שישיסט עלוב הקליט את זה והעלה לפורנהאב. הסרטון צבר 2 מיליארד צפיות והמציא ז'אנר חדש שנקרא "פורנו אבטיחים". תוך כמה ימים הפך סטפן לכוכב הפורנו הגדול בעולם. בין הצופים הנלהבים של ז'אנר זה היו מלך ישראל הנוכחי ומלך ישראל דאז, דודו פארוק. במשך שנים צפה פארוק באבטיחים של סטפן עד שלאחר 20 שנה, בשנת 1980, החליט פארוק להוציא שיר על הנמייה החמודה של סטפן. השיר הפך ללהיט הגדול בהיסטוריה, ואף צולמה גרסה שלו עם סטפן דוחף אבטיחים.

קריירה חדשה וההתדרדרות לסמים

בשנת 1996, עם עלייתו של מלך חדש למדינה בשם ביבי נתניהו, וירידתו של דודו פארוק מהארץ, החלה דעיכה בפרסום של סטפן. בשלב הזה סטפן הפסיק כבר עם הפורנו כי כולם הפסיקו לצפות בזה, וחיפש עבודה חדשה. סטפן החליט להוציא שני שירים שהפכו להמנון: "ככה ככה" ושיר שנכתב על בנימין נתניהו כנקמה על כך שתפס את מקומו של פארוק.

בשנת 1998 סטפן עשה טיול בכושילנד והתחבר לשורשיו הכושים, והתחיל לרקוד. מאז סטפן נודע כזמר ורקדן מצליח.

בשנת 2001 החלה התדרדרות במצבו של סטפן והוא נכנס לדיכאון עמוק. הוא הרגיש שמשהו חסר לו מאז שעזב את המצלמה, המיטה והאבטיחים, ובמקרה פגש את מושיק רוט וקנה ממנו את הסם החדש דאז שלו, אקטימל. עד עצם היום הזה פותח סטפן את הבוקר עם 10 בקבוקי אקטימל.

הווה

בשנת 2016 הפך לרקדן של צמד המשוררים סטטיק ובן אל, מה שגרם לרון נשר לשנוא אותו. משנת 2017 משמש ככושי המחמד הרשמי של רון נשר. בשנת 2018, חזר לתודעה עם גרסה מחודשת ללהיט "ככה ככה", הפעם בשפה הכושית. בשנת 2019, הוציא להיט המדבר על צבע עורו של סטפן ("בום בום בום סטפן הוא חום") יחד עם סטטיק, בן אל ועוד פקאצה אקראית. בשנת 2020 החליט לאכול את הקוביות שוקולד שלו, אבל אז גילה שזה מקולקל וויתר על הרעיון.

העתיד

בעתיד צפוי רני רהב למצוא את סטפן וללכוד אותו במלכודות הלוויתן שלו ולאנוס.

איבר מינו

איבר מינו של סטפן ידוע בתור כלי באורך 3 מטרים לרוחב, ו2 מטרים לאורך בעת זקפה. דרום-תל אביביות מספרות שטעם איבר מינו מזכיר דובדבן.