סירה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

סירה היא חתיכת עץ רקובה שנוצרה כדי שהאדם ילמד לצוף על המים.

מקור השם

לפי תורת היחסות של איינשטיין מקור השם סירה מורכב משתי מילים:"סי"-כן בוויאטנמית, שלומיאלית, בנגלית וספרדית.ומהמילה:"רע": אנשים פעם היו טיפשים והם כתבו עם שגיהות קטיב.ולחן אם בתאות קתבו "רה" במקום "רע". משמעת שתי המלים הם:"כן רע" או בשפת המקומיים חרא מעץ.

הסירה הראשונה

הסירה הראשונה הומצאה בשנת 1232343434 (ולפי הספירה התאילנדית-גרוזינית היא נוצרה במאה ה- 13123123-) והיתה בעצם קרש עם עמוד שעליו תחתונים ולא סתם תחתונים! אל היו התחתונים הראשונים בעולם!. את התחתונים שמו אך ורק לקישוט ולמזל טוב על הספינה. לסירה הראשונה קראו "צ'אק נוריס" על שם העל העליון בו הם מאמינים. הסירה החזיקה מעמד רק מסע אחד ארוך ומפרך, היא עברה את נהר הנילו ממצרים לערב הסעודית[אבל גם אז הנוסעים היו צריכים לשחות כדי להגיע לגדה השניה].

תורת הסירות

מאז התחילו האנשים לעסוק בתורת הסירות והם קראו לה: "תורת הסירות". הסירות האחרות היו יותר מתוחכמות מהראשונה הם היו בנויות משני קרשים מחוברים ביחד עם סלוטייפ ועמוד שעליו הייתה חולצה[גם היא למזל טוב].

התפתחות הסירות

לקראת המאה ה-1232141241 לפני הספירה הסירות החלו להיות עוד יותר מתוחכמות. הם היו בנויות מ-10 קרשים שהיו מחוזקים עם נייר דבק, סלוטייפ, ודבק מגע שלוש שניות, היה להם שני מפרשים לאחד קראו:"המשמו הראשון" ולשני קראו:"המשמו השני". על המפרש הראשון היו תלוייים מה שנקרא כיום מפרש ועל העמוד השני היו תלוי שוב התחתונים . כדי לייצב את הסירה ולשלוט בא תקעו לה מאחורה חתיכת מקל שקראו לה:"הדבר הזה שמייצב את הספינה"או בקיצור:"הדבר הזה".

סירות במאה ה-19

הסירה המתכתית הראשונה בעולם נוצרה ע"י נחום טיטנייק הסירה שקלה 12131231 טון והיה לה מנוע שפועל על פחם שסובב ונטילטור ענקי שהזיז אותה. לסירה קראו על שמו של נחום:"טיטנייק". הסירה טבעה בשיוטה הראשון, האגדה מספרת שהיא פגעה בקרחון ענקי בזמן שכל נוסעי הספינה איבדו את ראייתם לכמה רגעים[אגדה מספרת שכל הנוסעים על הספינה ראו פרסומת של ג.יפית ואיבדו את ראייתם מרוב גועל] אך האמת היא שהם נתקעו בצוללת גרעינית של רוסייה שהייתה לה טכנולוגיה מתוחכמת והיא התחזתה לקרחון ענקי. מה הצוללת חיפשה שם לא נודע לעולם.

הסירות בימינו

בימינו הסירות היחידות שאנו רואים הם ספינות ZIM שעליהם מכולות שבעצם מובילות דברים סודיים כגון:עגבניות אטומיות שגורמות לך להתפוצץ, עב"מים שנמצאו בים ומצרכים רעילים שישמשו בעתיד למצרכים לשניצלים ולנקנקיות של הקפיטריות בבית הספר. וגם הדבר הכי נורא בעולם הנשק הסודי של ישראל:אלבומים של טוקיו הוטל!!![טאם טאאם טאאאאאאם]הצבא שלנו מתכוון לחבר את הכונן שבו ימצא הדיסק לרמקולים סופר חזקים ולהשמיע אותו ולגרום לכל הערבים לברוח מהאזור כי הוא מזוהם, בזמן שהישראלים ישימו אוזניות או שיפגעו קשות ויגרמו לעצמם לירידה משמעותית באייקיו!!