עזרה:תבניות ויקי בסיסיות/כותרת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to searchכותרות הם צורה טובה לחצוץ בין חלקיו של הערך. ערך בלי כותרות נראה לא טוב ולכן הכרחי להשתמש בהן. הכותרות מחולקות לדרגות; בערכים נהוג להשתמש בכותרת מדרגה שנייה ובכותרת מדרגה שלישית בלבד. כותרות מדרגה שנייה הן כותרות ראשיות וכותרות מדרגה שלישית הן כותרות משנה.

בדפים שבהם יש לפחות ארבע כותרות יווצר תוכן עניינים אוטומטי.

דוגמאות

קוד:

 == זו כותרת מדגה 2 ==

תוצאה:

זו כותרת מדרגה 2

קוד:

 === זו כותרת מדגה 3 ===

תוצאה:

זו כותרת מדרגה 3

השוואה בין ערך בלי כותרות לערך עם כותרות
ערך בלי כותרות ערך עם כותרות
תאופיק (שמעון-לוזר) פרס (נצח לפנה"ס-הנצח), כדורגלן פלשתינאי מבטיח וגם פוליטיקאי כושל בשעות הפנאי, אחד ממצאי המחול המודרני, מוגדר כבן-אלמוות, מכוכבי קבוצת הפשושים של פ.צ. המוקטעה.

שמעון פרס נולד בשם תאופיק פריצקי, בן לאמו אום כול תום ואביו בוגדן חמלניצקי. שנת לידתו המדויקת אינה ידועה לציבור, אך היסטוריונים משערים כי תאופיק נולד במאה ה-142,953 לפני הספירה. בגיל 4 חווה לראשונה את טעם הכשלון, לאחר שנורית זרקה את פרחיו לחצר והלכה לשחק עם ילד אחר. לאחר שהובס בקרב על ראשות ועדת קישוט של כיתה ד'3, שוכנע תאופיק, בעקבות שיחה עם מלך הכוזרים, כי היהדות היא דת האמת ומל את עצמו בעזרת שופין עגול. בגיל 12 הפסיד לשלמנאסר השלישי בעץ או פלי וגורש לארץ כנען, שם הוא נמצא עד עצם היום הזה. פרודוקס די חדש על שמעון פרס, הוא שהוא ניצח! והרי ידוע, והוכח כבר למעלה מאלף פעם ששמעון פרס אף פעם לא יכול לנצח. כמובן, זה פרדוקס, ואנחנו, צוות הבידור של מלון קלאב הוטל אילת באנו לפתור את הפרדוקס.

תאופיק (שמעון-לוזר) פרס (נצח לפנה"ס-הנצח), כדורגלן פלשתינאי מבטיח וגם פוליטיקאי כושל בשעות הפנאי, אחד ממצאי המחול המודרני, מוגדר כבן-אלמוות, מכוכבי קבוצת הפשושים של פ.צ. המוקטעה.

ביוגרפיה

שמעון פרס נולד בשם תאופיק פריצקי, בן לאמו אום כול תום ואביו בוגדן חמלניצקי. שנת לידתו המדויקת אינה ידועה לציבור, אך היסטוריונים משערים כי תאופיק נולד במאה ה-142,953 לפני הספירה.

ילדות

בגיל 4 חווה לראשונה את טעם הכשלון, לאחר שנורית זרקה את פרחיו לחצר והלכה לשחק עם ילד אחר. לאחר שהובס בקרב על ראשות ועדת קישוט של כיתה ד'3, שוכנע תאופיק, בעקבות שיחה עם מלך הכוזרים, כי היהדות היא דת האמת ומל את עצמו בעזרת שופין עגול. בגיל 12 הפסיד לשלמנאסר השלישי בעץ או פלי וגורש לארץ כנען, שם הוא נמצא עד עצם היום הזה.

פרדוקס שמעון פרס

פרודוקס די חדש על שמעון פרס, הוא שהוא ניצח! והרי ידוע, והוכח כבר למעלה מאלף פעם ששמעון פרס אף פעם לא יכול לנצח. כמובן, זה פרדוקס, ואנחנו, צוות הבידור של מלון קלאב הוטל אילת באנו לפתור את הפרדוקס.

כפי שניתן לראות, ערך בעל כותרות נראה טוב יותר ונוח יותר לקריאה.