פוקימונים בע"מ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.


פוקימונים בע"מ היא חברת ענק המשתלט לאט על כל המסחר הביןלאומי. מיוחסת כיום לסדרה "פוקימון" כיוון שהסדרה פוקימון שייכת לפוקימונים בע"מ למרות שאין ביניהם שום (שום!!) קשר. החברה משתמשת לעיתים קרובות במשטרות חשאיות, סחיטות ואיומים כדי לכפות את מוצריהים המצועצעים על תושבי העולם החברה היא חברה נאורה שמאמינה בניצול רווחיה למימון פרוייקטים הומניים כגון צ'רנוביל או ג.יפית.

היסטוריה

חברת פוקימונים בע"מ למעשה הוקמה לאחר פיצוץ מעבדתו של הפרופסור המשוגע,גי לו סאן. ילד ערבי צעיר בשם עש אשר במקרה עישן סמים באזור ראה את הפיצוץ ורץ מיד לזירת האיגרופים המקומית.לאחר שעתיים של הימורים מהנים הגיע הילד הערבי למעבדה ההרוסה במקרה ושם מצא את הפרופסור הגוסס.

הקונסולות שעש מצא במעבדתו של הפרופסור
הקונסולות,לפי ראות עניו של חש. לא אלה לא שדיים.

הפרופסור המסכן סיפר לעש על מחקריו על היצורים המשונים הנקראים "פוקימונים" ועל יכולתו להכניסם לתוך קונסולות מיוחדות. עש הצעיר התלהב מהרעיון ומהר רץ לתוך המעבדה ההרוסה בכדי לאסוף את הפוקימונים ולא שם לב לשלט:"מעבדת הסמים של דוקטור גי לו סאן". בתוך המעבדה עש שם לב לקונסולות הזרוקות על הרצפה אך בחושך לא הבחין בהם טוב במיוחד, לכן הרימם ומיהר והבעירם מחשש שהן אינן סטיריליות.עש ,שלא ידע מה היו הקונסולות באמת לא ידע על השפעתם על הגוף כאשר מביערם קלות ואז דוחפים לפה, החל לסבול מהזיות. הערבי המסכן (עכשיו הם כולם מסכנים...) הדליק את האור וראה את הקונסולות, אך תחת השפעת הסמים האהבה לא ראה אותם כראוי וחשב שהן עגולות ואדומות למחצתן עם בליטה במרכז. הילד הצעיר ,שזה כל מה שהיה לו בראש, חשב שהקונסולות הינם שדיים מיוחדות והחל למששן, לאחר כמה דקות של מישוש מענג החליט עש לשחק עם הבליטות שבמרכז (פטמות מנקודת מבטו) וכאשר לחץ עליהן למעשה "הופעלה" הקונסולה ומתוכה יצא ייצור היפראקטיבי עם זנב מוזר וברקים היוצאים לו מהתחת. עש אשר חשב שהזיותיו היו אמיתיות רץ הביתה וסיפר את הסיפור לעשכנזי הראשון שראה. העשכנזי,חשב מייד על דרך להשתמש ברעיון הזה בכדי להשתלט על העולם (כמו כל עשכנזי נורמלי) ומהר חשב על רעיון לסדרת אנימה מצליחה שבעזרתה יעביר מסרים תת הכרתיים לילדים תמימים בין הגילאים 3-12 (במקרה של חנונים 3-25).


הקמת החברה

עש הצעיר חזר לביתו וסיפר לאביו על החלום ההתגלות האלוהית, הבין אביו את האפשרות האדירה שקיימת בשימוש הסיפור להרווחת כסף והחליט להקים חברה וקרא לה פוקימונים בע"מ. החברה עסקה ביצור משחקי לוח ובובות עד שהחליטה להשתמש בשטיפה מוחית כדי להשתלט על העולם. לכן ראש החברה הורה לייצר את הסדרה "אויבו של הפוקימון". הסדרה הייתה מאוד יעילה אך לבסוף לאנשים נמעס מהשפה היפנית הכבדה שדוברה בסדרה והסדרה נזנחה. לכן החליט מנכ"ל החברה לדובב את הסדרה לשפות רבות וללהק אותה בסדרה מצויירת. הגרסה החדשה הייתה מצליחה ביותר והוחלט לשנות את שמה ל"פוקימון". עד היום ישנם דורות רבים של פוקימונים שמנסים להשתלט על העולם.

הפרופגנדה

הפרופגנדה של החברה ממומנת על ידי ארקדי גידמאק כדי שיעזרו להשתלט על ישראל והמין האנושי להפיץ את האהבה!!!11, בחברה שולחת מסרים תת-הכרתיים שי לחג ברחבי האינטרנט במטרה להגיע לילדים תמימים ובלתי חושדים ברחבי העולם. החברה גם מפעיליה מכשירים בלתי אנושיים שולתתתתתים!! לשליטה מוחית דברים ורודים!!!! דרך הסדרה שברשותם פוקימון, דורה החוקרת!!!!

(צונזר על ידי רוני סופרסטאר.)

ראו גם

פוקימון