פרח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"וישים לב משה לפרח התקוע בסלע, וימשוך אותו ויצאו מים מין הסלע, ויצחקק משה כמו ילדה קטנה וירקוד במים"
~ אלוהים על הספר "במדבר"


פרח - הוא יצור קטן המתגורר בכולנו, וכשאר גברים מגלים שהם אוהבים גברים אחרים הם הופכים פרחוניים המתבטע במס' צורות: בגדים בצבעים זהרים, שימוש במילה "מאמם" באופן אקססיבי, לרמות בדמקה, סידורי מושב אופניים גרועים, הפלצת מוצרי גבינה ולנשוך מצעים. מתוך נשים הפרח יכול להתפתח למס' כיוונים, הנפוץ ביותר בהם היא הפרחה מקבילה וחופפת של הפקאצה היא תוצר של סרטן בפרח ומשמשת בתור מכונה לייצור ערסים/פרחות עתידיים.

המחלה

כשגבר מריח פרח של גבר אחר הוא נהייה באופן אוטומטי מחובר יותר לפרחו שלו ומקבל מין הסמפטומים שהוזכרו קודם לכן עד שלבסוף המחלה משתלטת עליו לגמרי והוא הופך פרחוני. למחלה קוראים בקרב המלומדים "קדחת הפרחים" או בקרב הערסים "אומו". התרופה למחלה היא לזמן את השטן(הידוע גם כבני גורן שהוא גם אחד מהפרחוניים הכי מוכרים ובן זוגו הוא סדאם חוסיין) ולבצע סביבו ריקוד פרחוני בשם ריקוד המחילה הפרחוני למען להדגים באמצעות מחול אומנותי עדכני פוסט מודרניסטי עם נגיעות של בלאט את העובדה שאינך פרחוני.

הפרח כדת

הפרחזים היא דת נפוצה בקרב אוהבי הפרחים " אני מאוהב בהם" אמר חתול הגיבור עיקרי דת הפרחיזם "היא כלום חיימשלי כפרה הפרח הזה" אומר אבו מוסא חליעה לאללה מחה דחלה אבקה ואלייה איזה פיצי'קלטה אשר הוא אחד ממאמיני הדת.

הרשע במלוא פוטוסנטיזתו

ציטוטים פרחוניים

"המכנסי עור האלו גורמות לתחת שלי להראות שמן?"
~ פרחוני אנונימי על אופנה והשפעותיה על תחתו של הפרחוני המצוי


"אוי ווי זמיר גאד! שברתי ציפורן כשהחזקתי את המטרופוליטן שלי!!!"
~ פרחוני אנונימי על קשיים פרחוניים יומ-יומיים


"אבל מה אתם רוצים ממני?! אני בכלל -כמעט- לא גיי!!!!"
~ שבתאי צבי על פרחוניות בהכחשה של שבתאי צבי