פתיתים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.


פתיתים הם פתיתים, כמו שנאמר:

"אז מה אמרתם שיקרה אם אני אטבול את הפתית בים?"
~ שבתאי צבי על פתיתים


מקור המושג

חשוב לדעת: פתית הוא קיצור!! השם המלא הוא "לה פתית פרומאז'"

זה מה שקורה כשלא שמים לב למורה לתנ"ך

איי שם בסביבות 1987 לפנ"הספפהשלעמינח נפל גורל בארצינו. יקומו הפתיתים ולא ירגעו! ויצעדו על רגליהם הפתיתיות הקטנות ויחבשו את קסדותיהם הפתיתיות הגדולות ואשכרה לא רגעו. כמו שניתן לראות בשיחזור התכתובת הנ"ל, כוחם של הפתיתים בא מרודולף הימלר, הרי הוא אבי ומיסד פלסטין.

יש השואלים את עצמם, האם גם לסו קולד "שניצל" ו"מרק השעועית" יש קשר לעליה ההדרגתית בכוחם של הפתיתים, אך מומחים יכולים לענות על כך בשלוש נקודה אחת ארבע מילים: לא! הפתיתים כוחם ישאר יגדל ויתפרץ ויתרקנג ככ שיותר אנשים יהיו מודעים לפוטנציאל הטמון בהם. לסיכום, למדנו היום שפתיתים הם חרא בלבן! הם חסרי כל שימוש או ערך תזונתי! ואפילו לא טעימים!! (אל תתבלבלו, הם לא טעימים גם עם לבן)

הפתיתים כמאכל גורמה בצבא

הפתיתים יודעים כמזון גורמה של ישראלים רבים המשרתים הן בסדיר, קבע או מילואים. הפתיתים מבושלים בצבא בצורה ייחודת, אשר מוסיפה לטעמו רבות- לרוב יגיעו הפתיתים בגוש גדול אשר יבחן את הכוח שלך וכושר ההתמדה שלך (הן בניסיון נואש להפריד מנה ראויה לאיכלה מתוך הסיר והן בנסיון ללעוס בלי לשבור את השיניים). לפתיתים יתרון נוסף- ביסום חדר המגורים לאחר האוכל, בזמן השנ"ץ, הפתיתים יהוו בוסם טיבעי אשר ריחו יערוב לאפם של חילינו האמיצים ויניס את כל מבקשי דמנו.

אמונות טפלות

  • משושים לבנים שנופלים מהשמים הם גם פתיתים. לא נכון. זה, ילדים חביבים, נקרא שלג. אין כזה בארץ, אבל זה לא פתיתים.
  • צורות משונות שבאות כדי להקל על העברת משלוחים הם גם פתיתים. לא נכון. אם אתם חושבים ככה, נסו לאכול את אותן צורות משונות ותראו מה יקרה. אולי אפילו תהיו מועמדים לפרס דארווין!
  • פתיתים זה מאכל בין לאומי. לא נכון. הגויים יראים מהכח העליון הזה ולא מתקרבים אליו. בתי ספר בארצות הברית אף אוסרים את ההכנסה שלהם לשטחם כדי לא לשבש את מוחם של הפעוטות הקטנים והחלשים שלהם. בו-הו.
  • ישנם אנשים הסבורים כי יגיע היום בו הפתיתים ישתלטו על העולם וישנם מחקרים הקובעים זאת.לא נכון בני המאיה הם הטפשים המאמינים העיקריים, ועל פיהם, בשנת 2232 לא יהיה יותר אורז או בורגול או אפילו קינואה, אלא רק פתיתים