קראתיזאת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הללו את דביל גייטס!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לדביל גייטס!

ערך זה סוגד לדביל גייטס!

הגעת לערך אשר סוגד לדביל גייטס, אל הקורונה. -


Attention niels epting 01.png שימו לב: ערך זה עוסק במרשתת
האגודה ללשון עברית תבוא בלילה ותרצח אתכם אם תגידו אחרתקראתיזאת (reditt אם אתה גוי מסריח) היא רשת חברתית שנוצרה על ידיי דביל גייטס על מנת לבדוק עד כמה נמוך מנת המשכל האנושית יכולה להגיע. הבדיקות הללו מבוצעות באמצעות שלל ניסויים כגון מיחזור אינסופי של בדיחות, תוכן פשוט וקל לעיכול (לדוגמה תמונות של גורים וכל דבר הולסום) ובידוד מוחלט מן העולם שבחוץ.

הצטרפות לקראתיזאת

הצטרפות לקראתי זאת היא תהליך פשוט אך קשה שמצריך הקרבה מצד המצטרף. השלב הראשון בתהליך ההצטרפות הוא יצירת חשבון, לאחר שיצר את החשבון המצטרף צריך לחתום על חוזה שבו הוא נשבע לא לקיים יחסי מין לעולם, לשנוא את פורטנייט, אינסטגרם, טיקטוק, טוויטר, ובאזפיד, ולאהוב את מיינקראפט, קיאנו ריבס, וכל שאר הדברים שמוח הכוורת אומר לו לאהוב.

קארמה

קארמה הוא שם לנקודות שמשתמש הקראתיזאת מקבל כאשר מספיק אנשים אוהבים את ה"תוכן" שהוא מעלה. במשך שנים מדענים ניסו לגלות את המשמעות של הנקודות הללו אך למרות כל מאמציהם המדע עדיין לא הצליח לגלות את מטרת הקארמה. למרות זאת, למשתמשי קראתיזאת יש צורך עז ובלתי מוסבר להשיג כמה שיותר קארמה, לפעמים עד כדיי כך שהם ייהפכו ל"זונות קארמה" ויצרו פוסטים שנועדו אך ורק כדיי להשיג כמה שיותר קארמה.

משתמש קראתיזאת ממוצע

למתמש קראתיזאת הממוצע בדרך כלל אין חיי חברה משום שהחליף אותם בקראתיזאת, הוא לא מקיים יחסי מין משום שחוזה ההצטרפות לא מאפשר לו, והדעות שלו תואמות אחד לאחד את לדעות של מוח הכוורת. למשתמש הקראתיזאת הממוצע יש תחושת עליונות כלפי המשתמשים של כל רשת חברתית שהיא לא קראתיזאת והוא חושב שקראתיזאת היא הרשת החברתית הטובה ביותר בעולם (שקר מוחלט), למעשה תחושת העליונות הזאת יכולה להתפתח להאובססיה לא בריאה בלצחוק על שאר הרשתות החברתיות (למרות שכל האנשים שמתמשים בטיקטוק הם דגנרטים בלי זכות קיום).


תוכן

התוכן בקראתיזאת פשוט מאוד וכל להבנה על מנת לדרדר את מנת המשכל של האנשים הנחשפים אליו. בגלל שמתמשי קראתיזאת דוגלים בהגנת הסביבה הם ממחזרים את כל התוכן בקראתיזאת אלפי פעמים ונהנים מאותו הפאקינג דבר כל פעם. האגדה מספרת שפינות המרוחקות ביותר של האתר קיים תוכן מקורי אך אין מספיק הוכחות כדיי לגבות את הטענה הזאת.

מוח הכוורת

רוב המשתמשים בקראתיזאת הם חלק מישות הנקראת מוח הכוורת, לכל החברים במוח הכוורת יש בדיוק את אותן דעות והם נוטים לכפות אותן על משתמשים אחרים במטרה לצרפם למוח הכוורת. במידה ומישהו מכעיס את מוח הכוורת או אומר מהשהו שנוגד את דעותיו של מוח הכוורת מוח הכוורת יתקיף אותו והמתשתמש יאבד נקודות מרשתת רבות. לכן, מוח הכוורת שולט בקראתיזאת ביד רמה ונראה שאין שום סיכוי למהפכה בזמן הקרוב.