רוסיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ערך זה עוסק ברוסיה; לערך העוסק בשפה הרוסית, עליכם להראות כרטיס מועדון, ראו כרטיס מועדון.

ערך זה עוסק ברוסיה לערך יותר אמיתי.

Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.

Dfnefr.png ערך זה נכתב בחסות לא פליקים ולא שטיקים בע"מ באדיבות הנגיד הר' שולם שטיסעל והרבנית נטע גרטי ענגותרייגמ"ש (עם נטע גרתי ותרי"ג מצוות שמרתי).


הפדרציה הרוסית המהוללת של האנשים הפשוטים העובדים החופשיים והמשוחררים
דגל רוסיה סמל רוסיה
דגל רוסיה סמל רוסיה
מוטו לאומי זקני כל העולם התאחדו!
המנון "!да Либерман,да"

(תרגום מרוסית: כן ליברמן,כן!)

יבשת אירופה, אסיה, ואצל אחותך
שפה רשמית

רוסית

עיר טקילה

מה פתאום טקילה? וודקה!

העיר הגדולה ביותר

הרי ג'וגג'ור

משטר

קומוניזם

ראש המדינה

הדיקטטור הגדול ולדימיר פוטין

הקמה

1991

צפיפות אוכלוסין

3 לקמ"ר

מטבע

רובל

אזור זמן

הרבה זמן

סיומת אינטרנט

.ru

קידומת

בלאט!

"יש כרטיס מועדון?"
~ שבתאי צבי על רוסיה
"!Россия взорвёться в ближайшее время, и я буду правителем мира"
~ מה שטוענים שברני אמר כשביקר ברוסיה לראשונה
"!Русия ще се взривят в близко бъдеще и ще бъде владетел на света"
~ מה שברני באמת אמר כשביקר ברוסיה לראשונה
"בארץ שלי, טוב, לא משנה"
~ ואדים על רוסיה
"אל תשאל מה פוטין עשה עבורך, שאל מה אתה עשית עבור פטין!"
~ ולדימיר פוטין
"רוסיה מסריחה ואמן הרוסים יישרפו בגיהנום!!!!"
~ מה שטוענים שהימין אמרו כשביבי אמר שיבקר ברוסיה


רוסיה הידועה גם בשמה המלא הפדרציה הרוסית המהוללת של האנשים הפשוטים העובדים החופשיים והמשוחררים ובשני כינוייה בידי טיפשים "סובייטיה" ו"ברית המועצות", ובשמע היותר מלא הרפובליקה הפדרלית של בת יםרוסית: Бесплатный и Освобожденная Народный Просто и славных мирных демократическая рабочая Российская Федерация, באנגולית: Free and Liberated People's Just and Glorious Peaceful Democratic Workers' Federation of Russia) - הינה מעצמת העל המשתרעת על פני כ-20% מכלל הארץ, על פני אירופה, וצפון-מרכז תל אביב . אחת משתי מעצמות העל בעולם (יחד עם ארצות הברית). המשטר בברית המועצות הוא דיקטטורה פשיסטית עם בחירות דמוקרטיות שבה הכוח שייך לאוליגרכים ולולדימיר פוטין. ישנה חובה ללבוש בגדי אדידס, לנסוע במכוניות לאדה ולשמוע הארד בס

היסטוריה

לפני מלחלמת העולם הראשונה היה ברוסיה מרד של הפועלים והמרד הפיל את השילטון ורוסיה יצא מי מלחמת העולם הראשונה ובמקומה ניכנסת המדינה אמריקה.

לאחר מלחמת העולם הראשונה לנין הקים את ברית המועצות והם ניכנסו למלחמה שכאשר המנהיגים מתחלפים וסטאלין ניכנס לשילטון ועושה ברית אי-תקיפה עם הנאצים שבזמן זה רוסיה מחליפה לצבא את הנשקים לנשקים חדשים. לאחר זמן מה ברית המועצות הבינה שגרמניה תתקוף אותה וברית המועצות הדהמה את העולם בכך שיש לה טנק חדש שאמור לצאת בעוד מספר שנים בשל הלחץ יצא מוקדם.

גרמניה תקפה את ברית המועצות וכבשה חלקים ממנה בזמן זה ברית המועצות הוציא טיל בשם רקטה (שאז היא הייתה עושה נזק גדול) הגרמנים הודהמו ברית המועצות החזירה שטחים וכשבה חצי אירופה וחצי גרמניה היטלר התאבד ואמריקה ניכנסה למחלמה לאחר שניצחה את היפנים ועזרה בפינוי היהודים.

בשנת 1991 לטביה, ליטא, אסטוניה, בלארוס, אוקראינה, מולדובה, גאורגיה, ארמניה, אזרבייג'ן, קזחסטן, אוזבקיסטן, טורקמניסטן, קירגיזסטן, וטג'קיסטן הכריזו על עצמאותן, ובוריס ילצין מונה כמנהג רוסיה, וכונן משטר דמוקרטי. לבסוף הוא מת מוודקה וולדימיר פוטין לקח את מקומו מעתה ועד עולם.

פוליטיקה וממשל

השלטון רוסיה בנוי בשיטת הפירמידה. בראש הפירמידה עומד האח הגדול(ולדימיר פוטין, נכון ל2007). אחריו יש 12 זרעים ראשיים, שכל אחד מהם מנהל בית זונות אחר( המפורסמים ביותר הם זונות השלום, זונת האמת וקונדום האהבה), בכל אחד מהם יש מספר סגני זרעים, שלכל אחד מהם יש מספר סגני זרעים, אשר כל אחד מהם אחרי על מספר מנהלים, שכל אחד מהם אחרי על כמות מסוימת של סגני מנהלים של בתי זונות קטנים יותר, שכל אחד מהם צועק על עובדים שהם צריכים לעבוד. יש הטענים שתושבי רוסיה סובלים ממרות השלטון הנאו-בולשיט, אך לטענה זו אין שום בסיס- אף אחד מהאזרחים לא מתלונן.

מידניות החוץ

לברית המועצות במשך כל חייה(מ1922) היתה עמדה חד משמעית בנושא מידניות החוץ שלה. היא אף פעם לא השתנתה ולא תשתנה מעולם היא תמיד תישאר מדינה של מזדיינים בתחת, כשם שהאח הגדול חי עד שיסתכל על ג.יפית ואז יתאבד. ברית המועצות תמיד היתה במצב של מלחמה קרה עם המקרר(מועצות הקרח לאחר המהפכה). תמיד עזרה למדינות של ערבים/עבריינים אחרות במלחמת האזרחים שלהם מול האויב הטוב. ברית המועצות תמיד היתה מדינה הומואנית ביותר ושלחה נשק ותמיכה כלכלית לכל מדינה שיטה בה תשתית למלחמה. וזאת בניגוד לארצות הברית, אשר שלחה את חיילים שלה במקום נשק.

במצב כזה העולם נמצא במאבק תמידי בין אימפריית הרשע לבין אימפריית הרשע. מדינות חלשות נלחמות זו בזו על מנת להשיג את תמיכת מעצמות העל. לאחר פיתוח הנשק הגרעיני ושני בניסוים שנעשו ביפן על ידי ארצות הברית, שני מעצמות החליטו שלא לתקוף זו את זו, כיוון שזה יקר מדי.

מדיניות הפנים

תרגום מרוסית: "אל תקשקש!" - ברוסיה אסור לדבר יותר מדי

מדינות הפנים של רוסיה הינה העניין של רוסיה בלבד, ואמורה לא לעניין אף אחד, כפי שאמר יוסי סטאלין.

רוסיה מנוהלת על ידיהמפלגה השלוטת (עכשיו זה מפלגת רוסיה המאוחדת), שמקבלת זכות מלאה להחלטת מעשיו של הקג"ב פס"ב(חלק מקונדומי האהבה), שמציב מצלמות בכל בית ובית כדי לעקוב אחרי מי שהעזו לומר דבר מה נגד השלטון של הדיקקטור הגדול (עכשיו זה פוטין). בכל רחבי האימפריה בנויים מחנות עבודה, עליהם יש זכות כניסה לכל אזרח שמוכן לתרום מזמנו החופשי כמה עשרות שנים. חלק מהאזרחים שמתלבטים אם ללכת או לא, מקבילים את ההצעה הנדיבה של הקג"ב הפס"ב להפסיק לקבל מכות, ומסכימים להתנדב לעבוד בחינם.

החברה השוויונית מחולקת לששלוש שכבות: פרולים, אוליגרכים, ופוליטיקאים. אולגרכים מקבלים הטבות (הרבה כסף וניצחון של החברות שלהם במכרזים) מהמדינה, פוליטיקאים מקבלים את הטבות האוליגרכים וגם הזכות לסחוב שלטים בזמן ההפגנות לטובת המפלגה שלהם. כל המנהלים במדינה הם פוליטיקאים של מפלגת רוסיה המאוחדת, והם מחויבים לשלם דמי חבר מועדון. הפרולים בברית המועצות מקבילים מנת וודקה כל דקה, כי האח הגדול החליט שזו זכותו הבסיסית של כל אזרח עובד.

ברוסיה נערכות בחירות כל ארבע שנים (כן בטח כולם חולים על הפיסטוק של פוטין), והאזרחים עומדים מול בחירה קשה- האם להצביע בעד מפלגת רוסיה המאוחדת, בעד המפלגה הרפובליקנית, בעד מפלגת המעשה הנכון, בעד המפלגה הליברל-דמוקרטית, בעד המפלגה הקומוניסטית, בעד מפלגת יאבלוקו, או בעד מפלגת רוסיה ההוגנת. אם אדם מתלבט יותר מדי זמן, אז אנשי קג"ב פס"ב מציעים לו להצביע למפלגת רוסיה המאוחדת. ספירת הקולות נעשת די בקלות- כל קול פרט לקול פסול - נחשב. הקולות נפסלים במקרים הבאים:

... הקולות נחשבים כשרים פרט למקרים הבאים:
.1 במעטפה יש יותר מפתק אחד
2. הפתק במעטפה הוא קרוע או מושחת
3. בפתק לא מסומן וי ליד המילה "ולדימיר פוטין"

מתוך חוקת רוסיה, חוק החירות הכללי


דת

האח הגדול והאח הקטן

אין

הנוער הקומוניסטי לומד להכיר את ההיסטוריה של רוסיה ולהבין ממנה שרק לאוליגרכים ולפוטין יש כוח, ואם ילד כלשהו חושב שזה לא נכון, אז הוא מוחזר לכיתה א' ומתחיל ללמוד הכול מההתחלה.

שמות שנויים במחלוקת

  • ברית המוצצות.
  • כוסיה.
  • ברית הקוצצות.
  • ברית המפקצצות.


דמויות המהוות השראה

ראו גם

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על רוסיה.