קרין גורן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אני מצטער. לא הרגשתי טוב כשיצרתי אותה."
~ שבתאי צבי על קרין גורן
"בתיאבון......."
~ קרין גורן,עוגה על השיש ליד גידי גוב
"סוכר!!!!!!!!!!!"
~ קרין גורן על עצמה
"ילדה סוכר"
~ מוקי על קרין גורן
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Beteavon.png

קרין גורן הידועה בשמה קרין גורן אשר ניתן לה על ידי מפלצת הסוכר הסוכרתית, ובעלה, בני גורן . קרין גורן חייה בבקתת ממתקים ביער "בן סוכר". קרין גורן היא טרול פדופיל במשרה חלקית מלאה אשר עשויה מ300% סוכר, ונמסה במים.

קרין לא אוהבת שקוראים לה קרין, ולכן יש לקרוא לה "קרין גורן", הוד רוממות לחץ הדם שלה, או לא לקרוא לה בכלל.

פריצתה של קרין התרחשה בשנת סוכר לפני הספירה, כאשר החלה קרין "עוגה" גורן להנחות תכנית טלויזיה לילדים בשם נווה סכרת. בכל פרקי הסדרה כיכבה קרין גורן לצד שבתאי צבי, בתפקיד עוגה, וגם בריטני ספירס עשתה משהו.

ביוגרפיה

תחילת חייה

בפרקי התנך, הוצגה קרין לראשונה בציטוט של אלוהינו שבתאי צבי: "ויהי יקום. ויהי אור. ויהי קרין גורן". לאחר מכן, הופיע הציטוט "זוזי את מסתירה לי את השמש". קרין אובחנה ביכולותיה להכנת סליים כבר בגיל צעיר מאוד, ולכן זו הפכה ליוטיוברית מפורסמת בשנות השלושים המוקדמות. בגן עדן, קרין גורן אכלה מפרי עץ צב הנינג'ה המסוכר, על אף ששבתאי צבי אמר לה לא. על זה נאמר: "ותאמר קרין השמנה: אתה לא תחליט עלי. ויחר עף שבתאי צבי, וישא זעמו על עם ישראל ועל מנהיגתו, שרה. ". את קרין הוא הגלה לגלות נצחית בכוכב הלכת פלוטו, שם פגשה את פלוטו מהספר "איה פלוטו", ושם הוציאו את ספרם האשון "איה גידי" אשר זכה לעיבוד קולנואי מפורסם בפרסומת של בזק.