רדיואקטיבי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Radioactive.png אזהרה!
דף זה הוא רדיואקטיבי ולכן אסור לצפות בו. נוסו על נפשותיכם!!!!!רדיואקטיבי הינו רדיו שלמען האמת פועל לשם שינוי. (רדיו-רדיו, אקטיבי-פעיל). הרדיואקטיבי נוצר על ידי האחד והיחיד אלבוס דמבלדור, אשר יום אחד נפל לעיסה ירוקה ודוחה וזה הוליד לו את הרעיון של הרדיואקטיבי.


היסטוריה יותר ארוכה של הרדיואקטיבי

בראשית האדם המציאו רדיו שלא עבד כי האדם הקדמון לא ידע להפעילו, רק שליחי אלוהים ידעו להפעיל את הרדיו, מכיוון שלאלוהים בעצמו הייתה תכנה שרק שליחיו יכלו לקלוט אותה, וככה הוא תיקשר איתם. אחרי שנה-שנתיים-מיליארדים של שנים האדם מצא את המצאת החשמל (על ידי כך שאדם אחד התחשמל מעפיפון), הצליח האדם לתקשר עם החשמל בעזרת כלבים שחירבנו עליו ושינו את התדרים לנצח, וכך הם ידעו את המסר שבהודעה.

  • הפולנים הירוקים ממזרח הודו המציאו את הרדיו שיכול לקלוט גם בעזרת פיפי של כלבים גלי חשמל יותר חזקים שמחשמלים למוות את המאזין, בגלל המצאה זו ירדה האוכלוסיה שלהם ב 40%.

אחרי שנים של התפתחות..הצליחו האנשים לפתח כמה מכות חשמל בתדרים שוניםעם קקי ופיפי של חיות ומינים מסוימים, כך שיהיו תחנות רדיו,וכך האנשים יכלו לדעת כל מה שקורה בעולם. אחרי שאלבוס דמבלדור נפל לעיסה שקוראים לה הלורד וולדמורט, וכך חשב על הרעיון הזה של רדיואקטיבי, רדיו שיפעל ללא צרכים של בעלי-חיים ושלא יחשמל אנשים ושלא יגרום למוות של אנשים רגישים ושבמקום זה ירעיל אותם למוות.

כיצד זה פועל

החומר הירוק נוזל לתוך האוזן של המאזין ומוציא זרם חשמלי חלש כל כך שלא מרגישים בו, כך שהאינפורמציה עוברת ללא פגע, לפי הנוסחא המתמטית:

SHHD+213:50-A%$$SKFJJ=A

X=483,Y=5835

63$+695-$631X*2Y

אי אפשר להבין כלום, אך מכיוון שזהו משפט של אלבוס דמבלדור, שיערו שזה משהו חשוב.

היכן אפשר לרכוש את הרדיו הזה כיום?

בכל חנות שנמצאת בקוטר המשולש של הריבוע המלוכד, וגם באטלנטיס


ראה גם