שב"כ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

השב"כ הוא אירגון מדינה חשאי הפועל ברחבי ישראל. מטרתו של השב"כ היא להשיג כסף נוסף למדינת ישראל (ובעיקר לראשי הממשלה). השב"כ מתבסס על שיטה הנקראת "נצח-קח-ברח".

הווסדות השב"כ

Hadag Nahash 2011 Beersheba 315.jpg

השב"כ (שוברים בצרפת כליות) נוסד בשנת 1996 כאשר ראש ממשלת ישראל (סופר מריו) שהיה פושע תעב בצע החליט כי 1000000000 השקלים שיש לו לא מספיקים. מריו הטיל על על אחד מחברי הכנסת למצוא דרך להשיג לו עוד כסף, ואלו שנכשלו במשימה הוצאו להורג. מריו תכנן להעביר את המשימה לעם ישראל כולו עד שקיבל הודעת SMS על אדם עם פיתרון בשבילו. ב-31 בפבואר 1996 נפגש מריו עם אנולדנדו שהיה חולה נפש מורה לפיזיקה בבית ספר למשוגעים. אנולדנדו הציע להקים אירגון חשאי בשם "שב"כ" (שירות ביקור כיסאות) שכיביכול יגן על מדינת ישראל, אך בפועל יפעל בלרמות חידונים בינלאומיים ולברוח עם הכסף. אנולדנדו שהיה מורה לפיזיקה חקר בעבר את כל סודות הקוביה האוסטרו-הונגרית, ומצא את כל הדרכים לרמות בה בלי שאף אחד יראה. לפרוייקט גוייסו תחילה 15 בני נוער בני 13-18 שנשלחו לאליפות העולם בפתרון קוביה הונגרית, שם זכה אחד מהם ב-15000 דולר, ואלה הועברו מיד למריו. מאז התרחב הפרוייקט והיום הוא מכיל אלפי בני נוער שמשתלטים על החידונים הבינלאומיים ובוזזים את כספי הפרס סדרכי מרמה שונות. כיום עובד הפרוייקט על המשחקים: קוביה הונגרית, שש-בש, שחמט, ארבע בשורה, שבץ נא, מונפול, טאקי, רמי, ספיד וחיי שרה.

שיטות פעולה

השב"כ (שימו במבוק כאן) עובד בכמה שיטות פעולה:

1) בפיתרון קוביה הונגרית השתמש בעבר השב"כ בנוסחה: y2+axr-17+asd-abc+מריו, אם כי חוקרי השב"כ גילו ששיטה לו מעייפת את האצבעות, ולכן כיום משתמשים סוכני השב"כ בקוביה הונגרית בעלת מסכים במקום מדבקות שכאשר מנערים אותה הצבעים מסתדרים אוטומטית (ישנן שמועות שבקרוב יופצו גם קוביות דור שלישי).

2)שחמט - סוכני השב"כ (שבירת בקבוקים כואבת) משתמשים בסם המכונה "שח-מת" הגורם למתמודדים להפסיד בכוונה במשחק.

3) טאקי- סוכני השב"כ (שונאים ברווזים כחולים) מאומנים גם בקריאת מחשבות, כך שהם יודעים את קלפי היריב.

שיטות הפעולה של סוכני השב"כ (שיר בוצי כתום) בשבץ-נא, מונפול וארבע בשורה עוד לא מובנות.

לסיכום

מאז הקמתו בזז השב"כ (שום בצל כינמון) 50 מיליארד דולרים ארופאים, וכספיו עדיין מועברים לראשי הממשלה של מדינת ישראל. מדוע כינמון בכ? לעולם לא נדע.