שיחה:היסטוריה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Chamin no.jpg ערך זה היה מועמד להפלצה אך הוא לא זכה לכבוד ה"מגיע" לו. תוכן ההצבעה נשמר כאן.

המאמר הזה חייב ניקוי, הבדיחות פשוט... בעע.. ואם מתייחסים לעובדה שכל לינק שקשור להיסטוריה בא לפה, זה הכרחי לגמריי. Cleanedharry 18:07, 1 פברואר 2007 (UTC)

הערך מתמלא בשטויות באופן קבוע. כבש עשיתי לו ניקוי פעם אחת. צריך עוד הפעם. Corvus,(שיחה) 18:53, 1 פברואר 2007 (UTC)
אולי יש להפעיל הגנה חלקית? הערך הוא אחד המשמעותיים כאן והוא נפגע לא מעט פעמים ע"י כתובות IP אנונימיות. --yoyole123 (משתמש Smile.png שיחה) Clock.png 19:30, 1 פברואר 2007 (UTC)

המערוך מיותר לחלוטין, אמחוק אותו. Mario Dx

ערך מומלץ

לדעתי צריך להפוך את הערך לערך מופלץ כי אני רוצה לפתוח דיון ארוך ולעצבן אנשים וגם כי הערך טוב. מוחחחחחה! --משועמם 16:50, 1 באוקטובר 2007 (UTC)

הוספתי כמה אירועים

כמה אירועים חשובים מאוד... 2007 2002 2007 כבר לא זוכר מה הוספתי אבל אני זוכר זה השנים האלו... Big Danny K 15:34, 10 בדצמבר 2007 (UTC)

ערכים מפורטים

לפי דעתי צריך ליצור ערך מפורט יותר לפחות לחלק מהשנים לדוגמה- 2064. -- דולי 10:39, 8 במרץ 2008 (UTC)

רעיון מעולה. את מוזמנת לחבר כמה שיותר ערכים כאלו. מומלץ שתתמקדי במאה העשרים והעשרים ואחת, בתור התחלה. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 19:01, 8 במרץ 2008 (UTC)

גסויות - לא מצחיקות

הומור של גסויות בלי שום עומק ועדינות משאיר רושם של ילדים קטנים, או של חסרי השכלה ניאנדרטליים. "תחתונים"! גיחי גיחי! יש למישהו רעיון איך אפשר להפריד את המוץ מהתבן? אולי מרחב נקי כמו: נקיא:שמעון פרץ, נקיא:אבו כביר נקיא:מזון גורמה. מה דעתכם? Pashute (talk) 16:02, ביולי 26, 2012 (UTC)

תאריך חשוב

אהההמ... שמתי לב שהיום גרמניה תושמד בידי פצצות אטום!


רעיון

יכול ליהיות מצחיק עם נכריז על הערך כקצרמר.

בשנת1962 דב"ג מקים יחד עם משה זיין ,שמעון שרץ ,הסופר ע. יכבה את האור ,יצחק חכם ןטדי קוקה קולה את מפלגת פפי והם מקבלים 15 מנדטים ומצטרפים לממשלה,ב"ג ממונה לשר בלי תיק ,שרץ לסגן שר התחבורה, זיין למ"מ שר הקחלאות ,יצק חכם ממונה לעוזר נשיא המדינה ומזכירו של משה הזיין,טדי קוקה קולה ממונה לראש עיריית אתונה.בשנת 67 יוצלאים צבאות אמריקה ורוסיה במלחמה נגד ישראל והעם דורש למנות את בגין לשר לבטחון פנים וכך נולדת ממשלת האחדות הלאומית הראשונה כבראשה לבי ענבים ,שר החוץ הוא בלטה,שר האוצר הרצל שפיר ושר בטחון איננו.המלחמה בין ישראל לרוסיה ואמריקה מסתיימת בתיקו וכל צד הבקיע 7 שערים.משה זיין האיש בעל 3 העיניים מוכתר למלך השערים והזיונים,בגין נבחר למלך הבישולים,דבג נבחר לשחקן ההוגן וניקסון לשחקן המצטיין.לאחר תום התחרות פותחים המדדים בשיחות שלוש כאשר סאדם חוסיין משמ מתווך בין 4 הצדדים.אולם מיד מופיע איל קיציס וטוען שמדובר בארץ נהדרת וממנה את עוזי כהן לסגן שר ,את רוזנבלום לאלפיון העליון את ליברמן יש לי פתרון,את אשכנסי לאחינו את לובה למנהלת הסופר,את רפי רף לקופאי,את בנאי לסילבן שלום את פיניש לביבי וכו'