אוזי אוסבורן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"איןציקלופדיה אוכלים עטלפים!"
~ {{{2}}}


אוזי אוסבורן הוא מבקר מסעדות מהולל הידוע בנכונותו לטעום כל דבר פעם אחת, ואהבתו המוגזמת לראשי עטלפים.

חייו

ילדותו

אוזי אוסבורן (הנקרא גם אוזי חיטמן) נולד ב-1954 בעיירה קטנה בשם אוזילנד בארץ הנידחת קבצ'טקה. אביו היה הזונה הכפרית והוא מאוד הצליח ברחביו קבצ'טקה, עד היום ניתן למצוא תמונות של "מארי העופפת, הזונה הטובה בקבצ'טקה". לעומת זאת, אימו הייתה לסבית מן המניין שפשוט הייתה מכינה אוכל לאביו והייתה שואבת מים מן הבאר בשבילו.

העלמות אימו

יום אחד כאשר אימו הלכה לשאוב מים מן הבאר תקפו אותה עטלפים ופרצופה עוות כך שנראתה כמו ז'אק שיראק, בגלל הזוועה ותגובת "שותפתה לחיים" היא נכנסה לבאר וסגרה אחריה (דבר הנתן השראה מאוחר יותר לסרט ה"צ'ילצ'ול", בו השתתף אוסבורן כהסוס שנופל לים ומת)


בגרותו המוקדמת

מאוחר יותר בחייו היה צריך אוזי לשרוד בעצמו מכיוון שאביו מצא בית בושת טוב יותר בארה"ב אז אוזי התחיל לעבוד בבניית בארות ברחבי ארצו ולאחר שבנה באר בשביל להקת "שירלי והמטולטלות" הוא התאהב במוסיקת הרוק\מטאל והחל לנגן. לאחר שנכשל עם להקתו Black Sabath (שבת של השחורים) הוא עלה לארץ תחת השם הבדוי משה הפיראט ולאחר שגויס למלחמה וניצח שוחרר עם עיטור כבוד. לאחר קבלת העיטור הוא פיתח תיאבון סוטה לראשי עטלפים, דבר שהסבירו הרופאים שהוא פשוט בעייה פסיכולוגית מילדותו שחזרה לרדוף אחריו.

למרות שבעיית אכילת ראשי העטלפים שלו זיעזעה את הקהילה ההומו\לסבית במסצ'וסטס הוא המשיך בזה וזה מה שהקנה לו את תהילתו ואת פרסומו,אך משום ששכח לשנות חזרה את שמו מאוזי חיטמן לאוזי אוסבורן הוא יצר בילבול וגרם לצניחת הרייטינג של פרפר נחמד וזה הגורם לשקיעת התוכנית לשידורי מחתרת הידועים כיום כשידורי אלג'זירה.

כיום

לאחר שינוי שמו אוזי התפרסם ויצר טרנד חדש. מה שעשה היה ביסודי - אכילת ראשי עטלפים, כעת מסעדות החלו לשווק ראשי עטלפים בקרם, תוספות ואף ארוחות מוכנות של ראשי עטלפים כמו למשל חברת מקדונלד'ס שהגישה את הארוחה המפורסמת, McBat.

כיום לאחר ירידתו מגדולת הזימרה העממית אוזי הוא כוכבה של תוכניות ריאליטי שמככבים בה משפחתו כמו למשל:

  • בתו פנדר המכורה לסמים קלים וטיפקס
  • אישתו ריפ שמכורה לטיפות עיניים
  • בנו סולו שהוא הומו מוצהר שמכהן כסנטור
  • וכלבו סקרים שהוא כלב פקינז בעל שלושה רגליים ואוזן אחת.