אופרה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png ביג דיל!
העלבנו כמה איטלקים.. לא נורא.. אה כן וגם כורדים, אבל למי איכפת?לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "אופרה" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


אופרה שירה צווחנית ורעשנית במיוחד על אירועים דרמאתיים במהלך חייהם של האיטלקים (כורדים בדימוס).

היסטוריה

בראשון לינואר, 1293 לפני הספירה, יצא הכורדי הנועז צ'ריקוב ציןצובקלסבטלרנקסקי למסע לאיטליה(ארץ הסקס). לעתיד האיטלקים קרעו לו "לה כודיו דו מסעיו נועזיו". כאשר הגיע לאיטליה, ציפה לקבלת פנים של פרוצות ועלמות צעירות, אך למרבה צערו לה היה איש בארץ בשל שכולם מתו מסקס יתר. אז הכורדי דפק את עצמו בתחת וילד את האיטלקי הראשון. בנו של הכורדי החל לשיר להנאתו. מתברר במקור שירת הילד הייתה לגירוי מערכת הרבייה שלו. בסופו של דבר, כאשר הארץ הייתה מלאה בכורדיוזים(איטלקים לעתיד) שרים ומקפצים, כבש יוליוס קיסר את איטליה במטרה להפוך אותה לרומה. הכורדיוזים נעלצו לשיר בחושך במשך יותר מאלף שנה את נפילת רומא. לאחר הפילה הם שרו בציבור בקולי קולות ו#קיימו אורגיות אנאליות ענקיות!

זמר האופרה המודרני

זמר האופרה המודרני מתאפיין בכמה מאפיינים:

  1. כאשר הוא שר מעל שעה, הוא נהייה אדום ולא יכול להפסיק. מה שגורם לא להחליף צבעים לכל צבעי הקשת, להפוך להומו כתוצאה מכך ולמות.
  2. זמר אופרה תמיד ישים איפור לבן כדי להסתיר את העור הכורדי שנישאר מימי הכורדיוזים.
  3. זמר אופרה זכר תמיד יראה כמו אישה או מיקי בוגנים.

ראו גם

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא אופרה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.