מיקי בוגנים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "מיקי בוגנים" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!

"אייייייכס!!!!!!!"
~ שבתאי צבי על מיקי בוגנים
"באתי. ראיתי. שילשלתי."
~ מיקי בוגנים על מלך הפלאפל
"מיקי תעשה לי ציפס טוגנים"
~ באתי נדלקתי
"זה לא הזה מהפרסומת של מחסני חשמל?"
~ איש רנדומלי על מיקי בוגנים
"יופי בגללו עכשיו לא קונים אצלנו יותר"
~ עובד בחנות שבה הייתה הפרסומת על זה שמיקי בוגנים הוא הומו וכולם שונאים הומואים


המיקי בוגנים נחשבים למשפחת הסנטרים הנפוצה במימד הרביעי, וקיומם לעיתים אף פולש למימדים נוספים תוך הישענות על התיאוריה האקבנזיסטית.

Apple.png משתמש זו הינו טרנסקסואל מוצהרת וחושב שאיבר מינה אינו בננה אלא אפרסק.עדכון מעצר מיקי בוגנים

יש האומרים שמיקי אוהב לקרוא את העיתון לאישה. ואוהב לראות את הסדרה האנטומיה של גיי ואף סוברים כי הוא עיצב את השיער של נשיא בוליביה בהשראת אלביס פרסלי. מיקי בוגנים הוא בן של יעל בר זוארץ יפה פורחת מי נתן בנה כולנו יחד.

צ'יפס בגינה של מיקי

לפני כ-כמה שבועות התגלה ציפס טוגנים בגינה של מיקי בוגנים, והזמר הכי מפורסם בעולם היידוע בכינויו - הלוא הוא דילן שטרית ( המלך ^^ ) כתב שיר על מיקי (-: ציטוט מתוך השיר : " ציפס טוגנים, ציפס טוגנים בגינה של מיקי בוגנים " איזה שיר, דילן ? אוהבים אותך בכל העולם מלך

התגשמות הנבואה

אם קוראים את ספר בראשית פרק כ"ג מהסוף להתחלה, מורידים את כל המ'-ים, מכניסים הכל לתוכנת פיענוח קוד תנ"כי גאונית, ומפעילים את נוסחת אריק ובנץ, מקבלים את המשפט הבא: "ובשנת 1970 יוולד האדם אשר אין היודעים אם זכר הוא, או נקבה היא, ויהי הומו אחושרמוטה". צירוף מקרים? לדעת מדעני תנ"ך רבים בעולם, מיקי בוגנים, שנולד ב1970, מגשים את נבואה זו, בתור היצור הראשון באבולוציה שנולד מהמין השלישי. בנוסף לכך, מיקי בוגנים יכול להיכנס להיריון וללדת מהריקטום. ישנן תיאוריות שונות הסוברות כי מיקי בוגנים הוא התחפתחות אבולוציונית של סוס ים. יש לאמור כי מיקי בוגנים הוא עומו

החיים כילדון כף ועד למדוזות ממדגסקר

מיקי בוגנים התחיל את הקריירה שלו כילד כאפות בבית הספר היסודי. הוא אף התחרה באולימפיאדה לכפכוף חופשי, שהתנהלה בתיכון ע"ש איציק דדון באור יהודה, והגיע למקום הראשון עם מספר מצטבר של 654 כאפות ל5 דקות הליכה ברחובות אור יהודה. בהגיעו לגיל 16 מיקי כבר ידע מה הוא רוצה להיות כשיהיה גדול - בלונדינית. הוא צבע את שיערו במכון הליווי "כחול" בתל אביב תמורת עבודות שירות. בגיל 17 מיקי הצעיר הקים את ערוץ הופ הידוע בתכניו הסוטים והמיניים. בגיל 19 בוגנים נכנס לעולם העסקים כשהתחיל לעסוק בסחר לא חוקי של מדוזות ממדגסקר. בוגנים נחשב עד היום לאחד הסוחרים הגדולים בהיסטוריה הדו-מינית, ואף קיבל את פרס "איש\אישה\איש-אישה השנה" של ליין הגייז FFF.

מיקי היום

מיקי בוגנים היום נחשב לאחד המעצבים המובילים בתחום איברי מין מזוייפים, הוא אף סיפק למחמוד אחמדינג'אד את האשך השלישי בטרילוגיה ונתן לו את המציצה הראשונה שלו. מיקי בין השאר משווק קוקסינלים תאילנדים לאירופה וארה"ב והוא הבן\בת זוג של עופר לוי. מיקי צבר הון רוב ורכש לעצמו מפעל לשיבוט בני-אנוש בצפון-קוריאה וייצר צבא של קוקסינלים קומוניסטים הידוע גם בתור "הצבא הורוד". מיקי בוגנים כיום ידוע כמלך הגרבילים (ראו הידעת)

פלישתם של המיקי בוגנים

עד לפלישתם של המיקי הבוגנים למערב, קיומם נחשב למיתוס ולעיתים אף לסוג של פנינה רוזנבלום. בהגיעם לשדות חיטה הם נוטים לפצוח במלאכת ריקודים ושאר התארנבויות וע"י כך הם משפרים את המטען הגנטי של אוכלוסית צבות הים. בעוד רבים מחסידות אומות אולם נוטות לפרש ריקודים אלו כסוג של התרסה כנגד ההתערבות האקבזיסטית, מתנגדי השיטה נוטים להתנגד.

זהותו המינית

זהותו המינית של המיקי בוגנים אינה ברורה, והמדענים משערים שהוא יכול להחליפה על פי רצונו, אך איך שלא יהיה עדויות ראו אותו גם כגבר וגם כאישה נמשך לגרבילים.

מניין הסקס

מיקי בוגנים ידוע כשובר שיאים בסקס עם כל המינים, כלבים חתולים עכברים בנים בנות. מדענים סבורים שמיקי קיבל יכולת מדהימה לזיין את כל מה שזז. כיום שיא זיוניו עומדים על 205 זיונים ליום! הינה חישוב קצר של כל זיוניו: מיקי מזיין 205 פעמים ביום. ישנם 365 ימים בשנה. מיקי חי כבר 80 שנה(ומתמודד עם מתיחות פנים יומיומיות). אז, 205*365=74825. 74825*80=5986000. משמע שמיקי הכבר לא כלכך צעיר ופורה זיין במשך כל חייו כ-5,986,000 זיונים! והמספר הולך וגודל!

התאהבות

מיקי התאהב במספר גורמים בטלוויזיה והם: צביקה הדר, דודו טופז, ארז טל, צביקה פיק, יהודה לוי, רועי בר נתן, אביעד קיסוס, אושרי כהן, רן דנקר, גיא לואל, שחר חסון, מיכאל הנגבי, אבי קושניר, מוני מושונוב, אסף אשתר, זהר ליבה, אורי פפר, יובל סמו, תובל שפיר, יון תומרקין, אלון נוימן, דורון עמית, ישי גולן, מתי אטלס, שי גולדן, טל ברמן, עוז זהבי, שלום מיכאלשווילי, גיא עמיר, חנן סביון, יונה ויזנטל, אורי גרוס, תום אבני, טל מוסרי, קובי מחט ושראל פיטרמן. מיקי טוען שהם גברים יפים בעיניו ושהוא לא יודע במי לבחור ורוב אלה שרוצה הם יש להם חברה או שהם נשואים או גרושים.

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מיקי בוגנים.