אור

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"האור הוא התגלמות חוסר החושך, אולי."
~ אלברט איינשטיין על האור


"הדלקתי את האור, ובכך יצרתי חושך"
~ פרופ' אלון מזרחי

האור הוא התגלמות חוסר החושך, יכול להיות.

ביוגרפיה[edit]

האור הומצא ע"י אלברט איינשטיין בשנת 1905 לספירה האוזבקיסטאנית המודרנית האולטרה-ירוקה-סגלגלה. האור הקדיש את חייו ל2 דברים בלבד:

1. לסנוור אנשים.

2. ללטף לאיינשטיין את עצם הסטרונום.

ממציאו של האור[edit]

אלברט איינשטיין, ממציאו ויוצרו של האור היה אחד המשלושת האלים של השילוש הקדוש. בתור אל עליון, היה איינשטיין עצלן. בעצם, כל מה שהוא עשה זה להמציא את האור, ביג דיל.

הקרב של האור בחושך[edit]

האור, לי ויינרמן

במהלך רוב שנות חייו, האור נלחם באכזריות בחושך. האור משך לחושך בשיער, הכניס לחושך חול בעיניים, עשה לחושך משיכת תחתונים, ואפילו צבע אותו במשחת שיניים, כשהאור בא למסיבת פיג'מות אצל החושך. בשנת 1905 לספירה הנ"ל, הכה החושך באור מכה מאוד מורכבת ומסובכת, שנקראת ביפנית "מכת מצרים התשיעית". המכה פגעה קשות באור, שברח בריצה נשית למדי לעבר השמש הקרובה.

מאז לא נראה האור על פני האדמה, וחושך על פני תהום. היהודים הפכו את ניצחון החושך לחג משלהם "חנוכה", הידוע גם בשמו "חג החושכים".

את המאבק בין אור לחושך ניתן למצוא בהרבה מקורות היסטורים, כגון: השיר "באנו חושך לגרש- בידנו אור ואש..."

האור בתור אורלי ויינרמן[edit]

רבים טוענים כי האור, לאחר שברח אל השמש, חזר בגופה של אורלי ויינרמן. הטענה הראשית של רבים, היא: "וואו...". האנשים השפויים, מנגד טוענים: "אוווו...". בעוד שהנשים טוענות: "בת זונה מזליסטית".

בעצם, אם נסתכל על הנושא לעומק, נראה כי אף אחד לא טען שהאור הוא אורלי ויינרמן. כלומר, הדרך היחידה שבה אפשר איכשהו לחשוב שהאור הוא באמת אורלי ויינרמן הוא פשוט לא לטעון אחרת, וכך עשו. מש"ל.

מהירות האור[edit]

על פי תורת היחסות, מהירות האור כפי שהגדיר אותה אלברט איינשטיין,היא c. לא a ולא b!

אם אתם רוצים לדעת בדיוק מהי מהירות האור, הרי כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למדוד מסה של אורניום, לפוצץ אותה בביקוע אטומי, למדוד את כמות האנרגיה שנפלטה מהפיצוץ ולהציב בנוסחה: E=mc².

יש הטוענים שאין דבר מהיר יותר ממהירות האור, אולם הם מתעלמים מהמהירות בה אביגדור ליברמן נכנס לממשלת אולמרט.

הגדרה אלטרנטיבית למהירות האור היא "המהירות שלוקח לאור בחדר המדרגות להיכבות".