אביגדור ליברמן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Believing-5203.jpg בס"ד

געוואלד!!!
ערך זה הינו עוכר ישראל.
ערך זה עוכר ישראל מפני שהוא

 • תומך בהתנתקות ובהתבוללות
 • תומך בקום מדינה פלסטינית
 • מחולל שבת וחג
 • צוחק על דוסים
 • צוחק על התורה
 • צוחק

כותב ערך זה הוא מייסר אשר יביא על עם ישראל חורבן מחלות ודרעק והוא ייסקל באבנים מחר אחרי תפילת שחרית. השם יקום דמו של כל הצוחק מערך זה.
לערכים עוכרי ישראל נוספים, לחצו כאן.

Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.


Israel Flag.svg ערך זה נשלט על ידי ממשלת ישראל!
מומלץ מאוד:
 • לא לדבר על שחיתויות פוליטיות
 • לא להלל את שמם של החמאס / ג'יהאד / חיזבאללה / לבנון / דאע"ש
 • להעביר דולרים במעטפות מתחת לשולחן
דמיטרי אביגדור ליברמן
Avigdor.JPG
תאריך לידה 5 ביולי 1958


כנסות נבחר לכנסות ה-15 וה-17, סחט חברות בכנסת ה-16 באיומי אקדח
סיעות השיחוד הלאומי, אוגנדה ביתנו
תפקידים בולטים
 • שר בלי תיק השר לנושאים אסטרטגיים
 • השר לענייני כיבוש העולם שר החוץ 

תבנית:מנהיג איןציקלופדיה

"כאפרה על ליבי"
~ פאקצה שתומחת בליברמן על ליברמן
"דא את האויב"
~ שבתאי צבי על אביגדור ליברמן
"אזרחים, אזרחים סוג ב', אזרחים סוג ג' וערבים, הריני להכריז על הקמת מדינה יהודית היא מדינת ישראל ביתנו, מחיאות כפיים! "
~ אביגדור ליברמן
"בלאט"
~ שבתאי צבי על אביגדור ליברמן
"אתה בדרך חזרה לגיהנום על מריצה עם האוקראינים שלך"
~ השטן על ליברמן


דמיטרי אביגדור (אני יודע איפה אתה גר) ליברמן או ד"א ליברמן הוא שף ראשי במאפיה הרוסית בישראל, יו"ר תנועת שלום עכשיו ופרופסור מוערך לעברית קדומה באוניברסיטה העברית.

ביוגרפיה

חייו המוקדמים

אביגדור נולד במונגוליה העממית לפני כ-2 מיליארד שנה להוריו בנימין נתניהו ואשתו שאול יהלום, שנפטרה בלידה אחרי שנפגע מפליטת כדור מקרית מתת מקלע שהחזיק ליברמן כאשר נולד, בחקירה המשטרתית הוכחה חפותו של החשוד המקורי, העוזי שליברמן החזיק ביד השניה. כבר בצעירותו התעניין אביגדור הצעיר בכלי נשק ועד מהרה חבר לכנופיית פעוטות שהשליטה את אימתה ברחבי העיירה הציורית אלקפטרוזיה אשר ממוקמת בסמוך לגבול עם אלקטרז. ליברמן הצטרף לסניף המקומי של המאפיה הרוסית בעיר הקרובה, שהתמחתה באפיית לחם פומפרניקל, לחם קימל, ובאגטים. לאחר שניצח את ראש הכנופייה, גרגורי לרנר, הפך ליברמן לאופה הראשי בעיר זו. ליברמן התקדם במהירות בסולם הדרגות עד דאן שמונה, עד שמונה בידי ישראל אהרוני לשף העליון של המאפיה הרוסית בישראל ולנציגה הרשמי.
המשך קורות חייו נאסר לפרסום ע"י האינטרפול, הקג"ב, המוסד ומועצת העיתונות, ואפשר להוריד אותו רק במרשתת, באתרים רוסיים (בתשלום).

הכפיל הסודי של אביגדור

תמונה של אביגדור ניגרמן
אביגדור ניגרמן

ב4 ליוני 1989 היה אמור להתקיים מבצע חשאי של הקג"ב שנועד כדי למנוע את אסון התאומים (התאומות מלול), אבל כל הסוכנים של הקג"ב היו עסוקים בלאונן לכבשים, והיחיד שנשאר היה אביגדור ליברמן. אביגדור ליברמן לא היה יכול ללכת כי הוא מוכר מידי וישימו לב להיעלמותו, אז הקג"ב החליט לייצר כפיל שלו, שיחליף את מקומו בזמן המבצע. הקג"ב קנה מדפסת תלת מימד במיליון וחצי שקל, והתחיל את ייצור הכפיל, אבל בגלל שמישהו חירבן בתוך מדפסת התלת מימד היא נשרפה, אבל ייצור הכפיל לא הופסק. לאחר 8 שנים המדפסת סיימה את ייצור הכפיל, אבל בגלל השריפה הכפיל יצא כהה עור, הקג"ב החליטו לקרוא לכפיל המשובש אביגדור ניגרמן , והעבירו אותו לארה"ב כמתנת יום הולדת, ועד היום אביגדור ניגרמן נשמר בחניון הסודי של הבית הלבן.

הרומן עם ארקדי

בשנת 2007 (התאריך המדויק לא ידוע) שנתיים אחרי שסר ארקדי גאידמק בא לארץ, אביגדור הודה כי ניהל רומן ממושך עם ארקדי עוד מתקופת נפילת הבורסה הרוסית, שבמהלכו היו להם ימים קבועים בשבוע מתי הם מזדיינים ועם מה (ידוע שהם הזדיינו עם חשיש).

ישראל ביתם

מילה זו מילה

ליברמן עמד ועומד (וגם ימשיך לעמוד עד שהשפעת הכדורים תפוג) בראש מפלגת זרנוק בעליה. המפלגה הוקמה ב-הוואנה אחרי שליברמן שלח רשימה של כל חברי המאפיה הרוסית בישראל, שאותה ניהל, לכנסת, שם התבלבלו וחשבו שמדובר ברשימת בחירות, ושמאות אלפי החתימות היו של תומכים, ולא של קורבנות. ללא ידיעתו של ליברמן, וללא כל ניסיון לערוך מצע בחירות, קמפיין, או אפילו לנשק תינוק מזורגג אחד, המפלגה זכתה ב-4 מנדטים, ואחרי 10 שנים עלה כוחה ל-15 מנדטים שלמים.

למרות חוסר מוחלט במצע שלא קורא לחורבן המין האנושי ולהכרזת ליברמן כ"הדוצ'ה" הישראלי, למפלגה יש תמיכה גדולה מאוד אצל פשיסטים מודחקים, רוסים, ופשיסטים מוצהרים.

תוכנית העתיד איך אני אמות, או: תהאא"א

בימים אלו שוקד אביגדור ליברמן על "תוכנית העתיד איך אני אמות", או כפי שהיא מכונה בקיצור - התאא"א. מדובר בתוכנית בעלת מספר שלבים במהלכם אביגדור ליברמן יעלה לשלטון ויכתיר את עצמו כמלך על כל מדינת ישראל. הוא ישתלט על תל אביב שהיא, כידוע, עיר מרושעת ומושחתת, ויהפוך אותה למרושעת ומושחתת אפילו יותר כי הוא חזיר (הנקרא גם ד"א, או דבר אחר בפי אנשים עדינים), זאת על ידי בניית קומפלקס גורדי שחקים מרושעים שיקראו "הליברמן-הטריפוליטאי". אלה יהיו גורדי שחקים עצומים בגודלם ועל כל אחד מהם יהיה על הגג פסל של האות L ובאמצע הקומפלקס יהיה כיכר ובאמצעו פסל של ליברמן אוחז בפטיש ומגל ותחתיו הכתובת "אני הומו".

עוד תוכניות מרושעות במסגרת התאא"א:

 • לגרום לכולם להיות צמחונים
 • להפוך את תל אביב לעיר הבירה של ישראל
 • להקים מתנ"ס אשר מעסיק נוער שבא ממשפחות מצוקה ומספק לבני הנוער תעשייה כבדה בשעות הפנאי שלהם במקום שיסתובבו ברחוב. עיקר הפעילות היא ריקודי ברייקדאנס. המתנ"ס יבנה על חניון המספק זיהום אוויר, מקור עושר לשכבות העשירות, ומעביד את השכבות החלשות. הבניה תהיה באמצעות טלטרום שיגייס $500,000. השכבות החלשות יועברו לגג של המתנ"ס, אחרת אם הם יהיו בשכבה התחתונה שלו, הוא יקרוס.

השר לנושאים אסטרטגיים

לאחר מלחמת לבנון השניה, הצטרף ליברמן לממשלת אולמרט בתפקיד שר לאיומים אסטרטגיים. מיד לאחר מכן, החליט השב"כ להגביר את האבטחה על ליברמן, ולהצמיד אליו עשרה מאבטחים. כשנשאל ראש השב"כ לפשר הדבר, הוא הסביר שיש חשש שליברמן, אשר מהווה איום אסטרטגי על מדינת ישראל, עלול להחליט לבצע בעצמו סיכול ממוקד ועל כל יש להגן עליו מפני עצמו. השפעה נוספת של הצטרפותו של ליברמן לממשלה, היתה עליה במאות אחוזים של מספר הלומדים שחייה במגזר הערבי. חבר הכנסת עזמי בשארה הציע שכחלק מההטבות שמקבלים חברי הכנסת, תינתן לח"כים הערבים אפשרות ללמוד שחייה על חשבון תקציב המדינה. ממפלגת זרנוק בעליה נמסר שהם שוקלים את העניין בחיוב.ערבים לא יודעים לשחות.

כיום

כיום ליברמן משמש יו"ר ישראל ביתנו של העם האיןציקלופדלנדי ודואג לרווחתה של איןציקלופדלנד. אחת הפעולות הראשונות היו להרחיב את חוק החסינות - על פיה אין לשפוט אדם שלא בבית משפט וללא הוכחה, כך שיתקיים גם במשפט הבינלאומי.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif