איןטקסט:אליס בגרמניה הנאצית/פרק ב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

היה זה יום קודר בשביל אליס ולבה נמלא געגועים רבים. כמובן לחברתה הטובה, למיצי, הכלב שאהב מאד לשחק איתה בחושך כשאין אף אחד בסביבה שיוכל להעיד נגדו בבית המשפט. מיצי הכלב כבר זקן וגדול מאליס בשנים רבות, כמעט 50 שנה, אך אליס אוהבת אותו מאוד וגם הוא אותה. מה חבל שהם לא יכולים להתראות כעת בגלל שהוא הורשע בפדופיליה ומבלה את שארית חייו בכלא.

"אליס, למה את נראית עצובה כל כך? כמעט כל היום את עם דמעות בעיניים." שאלה אותה פטרישיה.
"אה, סתם, עזבי..." נאנחה והמשיכה לפנטז על דברים שאין מקומם בספר ילדים זה.

תוך כדי צעידתם ברחוב "Fershtein" נתקלו הבנות בחתול גדול יושב לו על העץ כשעיניו אדומות. ניגשו הבנות אליו והתחילו להסתכל בתמיהה "מה זה החתול הזה" חשבו לעצמם.

"פטרישה, בדקי נא עם המריחואנה שלך עדיין אצלך ולא נפלה לך מהכיס." אמרה אליס בתקווה למצוא הסבר הגיוני לסוגיה שנפתחה בפניהם.

"הכל כאן, כל חמישה עשר הגרמים ולא גרם אחד פחות." השיבה במהרה פטרישה והחזירה את השקיקון לכיסה.

"אני אספר לכם דבר מה ילדות, כשהייתי בן 15 החלטתי שאני לא צריך עוד את העולם הזה ומה שמסביב אך מה שכן חשוב בעולם הזה הוא השירה בנות קטנות וחמודות שלי! ואני אשיר לכם את זה! חלומות מתוקים כמו שלוקים קטנים, יש ענבים ויש גם פירות אולי קצת עוגיות..! יש לי שווארמה וגם מריחוא..." נקטעה שירתו של החתול עם כדור 7 מ"מ שיצא מקנו של פפ"ש ודמו הטיז על רובה הסער שאליס החזיקה.

"אני שונאת חתולים..." אמרה אליס. אך מה שאליס לא יודעת הוא שדמו של החתול היה מורעל וטיפות הדם על עורה עוד מעט יספקו לתוך הבשר שלה. הזמן מתקתק בשביל אליס ולא נשאר יותר מחמישה עשר דקות בלבד.

הזמן כבר אזל בשביל אליס וכרגע פטרישה היא התקווה היחידה שלה. פטרישה מהרה לקחת את אליס לבית החולים הקרוב ברגע שאליס אבדה את הכרתה. לאחר טיפול ממושך של 45 דקות, הוכרז על מותה של אליס. מכיוון שלאליס לא הייתה אזרחות גרמנית ופטרישה לא ידעה מה לעשות עם הגופה היא תלה הלבישה אותה במדי גסטפו וקברה אותה בבית קברות נאצי. פטרישה ישבה שם ובכתה, ביחד עם כל הנאצים האחרים שישבו שם מה שגרם לה לבכות עוד יותר ועוד יותר. נשימות נשמעו מארון קבורתה של אליס "לא יכול להיות!" אמרה פטרישה ופתאום נשבר הארון קבורה ועפה אליס מהחול (עפה באמת).
"אליס חזרת!!!" צעקה פטרישה. "אני לא יודע מי זאת אליס! אני פריצה-המפציצה טנקים רוסיים![1]
"אבל אליס, את בעצמך רוסיה! למה לך להפציץ טנקים רוסיים? ולמה שינית השם שלך לפריצה?!?!" צעקה פטרישה כמעט בבכי.
"ICH LIEBE ES ZUM ESSEN POO!" צעקה, פריצה-המפציצה טנקים רוסיים/אליס.
פריצה המפציצה עפה גבוה אל השמיים והתחילה לירות קרני לייזר על טנקים רוסיים ואז אפילו זרקה עליהם טילי פאדג'ר מתוך נחירי אפה. למרות הצרחות והבכי של פטרישה, פריצה הייתה נחושה בדעתה לפוצץ את כל הטנקים ולאחר שראתה שפטרישה התחילה להאבק ולעשות קקי על הראש של הגנרליסימוס הגרמני, ירתה בה פריצה לייזר ובכך ערפה את ראשה. למשך כשנייה אחת רצתה פריצה לרדת למטה ולבדוק אם פטרישה כועסת עליה, אך התגברה על ההרגשה בין רגע.
"פטרישה, העולם עומד להירחב והעתיד הוא בידייך!" אמר הכל המוזר מן השמיים.
"אני בגן עדן? אלוהים? איפה אני?!"
"פטרישה, כל זה לא חשוב עכשיו! העולם עומד להירחב אם לא תעשי משהו!"
"כן אני יודעת! חברה שלי יורה קרני לייזר מהעיניים ועומדת להשמיד את כל סטלינגרד!!"
"סטלינגרד? מה..? אה כן כן זה לא חשוב, אני די בטוח שאף אחד לא יזכור כלום מהעיר הזאתי. מה שכן חשוב זה שאדולף מתחנן לחדור לאוגנדה ולהשמיד את רובה! אתה מבינה מה זה יעשה לרוסים?!?!"
"האמתי, שלא כל כך.."
"זה לא משנה עכשיו, את חייבת ללכת לאדולף ואת יודעת כבר מה לעשות!!!"
"כן! אני מבטיחה לך שאני אעצור אותו!!!!!"
"מה..? לא, לא.. את צריכה לעזור לו. רוסים שונאים כושים."
"אבל.. אבל.. סטלינגרד..."
"אני אלוהים אני יודע מה אני אומר לך! המטרה שלך עכשיו היא למצוא אדולף שנמצא עכשיו בדרך לאוגנדה ולהעביר לו את הנשק שיעזור לו לנצח את כל הצבא האפריקאי, הנשק הזה יותר חזק מכל דבר אחר! התרופות נגד העצירות שלו ועוד משהו מאד חשוב! תוודאי שהוא יקח אותם על בטן ריקה בבוקר. אוקיי בעוד שתי דקות את תחזרי לחיים, אבל הפעם יהיה לך קצת טוויסט שיהפוך לך את החיים ליותר מעניינים."
"מה איזה טוויסט?"
"תכף תביני."

עברה חצי שעה ופטרישה כמעט התעוררה לגמרי. לאחר 5 דקות היא כבר בהכרה מוחלטת ומנסה להבין מה קורה כאן בדיוק, ולמה כשהיא הולכת היא מרגישה את הרגליים אבל רואה בדיוק את אותו הדבר. לאחר כעוד שעתיים הבינה שאלוהים לא חיבר לה את הראש לגוף ועכשיו היא תיצטרך לינשוא אותו לכל מקום שאליו היא הולכת... בזמן שפטרישה הולכת לעזור לאדולף להשמיד את אוגדנה, אליס שהפכה לפריצה-המפציצה טנקים-רוסיים הולכת להשמיד את סטלינגרד! האם היא תספיק להציל את סטלינגרד וגם להשמיד את אוגדנה? מי ינצח הצבא הרוסי או פריצה/אליס? כל מחשבות אלה עברו כרגע בראשה של פטרישה.

הערות שוליים

  1. שם הספר לא הולך להשתנות, אבל אם אתם רוצים תקחו טוש תקשקשו על הכריכה ותשנו אותו ל"פריצה-המפציצה טנקים רוסיים"חזור דף - העבר דף