איןטקסט:אליס בגרמניה הנאצית/פרק א

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

זה היה יום רגיל בהולנד, אליס וחברותיה הנאות שיחקו בחוץ ביחד עם המגל החדש שהוריה של אליס קנו לה ליום הולדתה השנים עשר. אליס כל כך נהנתה עם סמל הקומוניזם שבידה עד כדי פזיזות יתר שלבסוף הובילה לכריתת ידה של פטרישה [1]. פטרישה בכתה מאד והחליטה להיות בברוגז עם אליס.

אליס ידעה שפטרישה קצת כועסת עליה אז החליטה ללכת לבקרה ובחרה גם להביא מתנת פיוס איתה. המתנה הייתה עטופה בסרט אדום בגלל שאליס ידעה שפטרישה אוהבת מאד קומוניזם. אליס דפקה בדלת 4 נקישות מהירות, פטרישה מהרה לדלת ושאלה: "מי זה שם?", "הגרמנים!" ענתה אליס תוך כדי גיחוח קטן שפטרישה לא שמעה. פטרישה נכנסה ללחץ ולא ידעה מה לעשות, היא לא הבינה בכלל שאליס רק צוחקת. פטרישה פתחה את הדלת ושנייה לפני שאליס הספיקה להביא לה את המתנה, פטרישה הוציאה פפ"ש וירתה באליס בכתף. לאחר שפטרישה הבינה שהיא ירתה בטעות באליס היא עשתה את הדבר שחשבה שהיא יהיה הכי הוגן לעשות במצב הזה: לגנוב את המתנה שהייתה על הרצפה ליד אליס ולנעול את אליס בצינוק.

הוריה של פטרישה חזרו מהעבודה [2] וראו שפטרישה עדיין לא בנתה מאיץ החלקיקים שהוריה ציוו עליה לסיים עד ארוחת הערב וגם אותה כמו אליס זרקו אל הצינוק והלכו לאכול קצת בורשט עם ג'חנון. גשם חזק ירד בחוץ ורק התחזק מרגע לרגע. רוח חזקה הטיחה בחלון ותוך מספר רגעים הבית של פטרישה כבר לא היה על האדמה. הבית התרסק על האדמה והוריה של פטרישה מתו, בלי קשר להתרסקות מתו הוריה מהרעלת כולטרול כנראה. פטרישה ואליס נשארו בחיים ומיד רצו אל הרחוב והבינו שהם כבר מזמן לא היו בברית המועצות והאנשים בכלל לא קומוניסטים אלא נאצים! תוך מספר דקות הוקפו אליס ופטרישה על ידי מספר נאצים ונשאלו בקול חזק ותוקפני: Sie sind Jude?!?! [3] פטרישה שידעה גרמנית שוטפת בגלל שהייתה תלמידה יותר טובה מאליס דיברה איתם והסבירה להם את המצב. למרות זאת הגרמנים לא האמינו לה והעלו את שניהם על הרכבת. "פטרישה מהר תפתחי את המתנה!" תוך שניות פתחה פטרישה את המתנה והופתעה לגלות רובה שמייסר עם 10 כדורים 9 מ"מ במכסנית. אליס ופטרישה רצו לקטר ואליס השתמשה בחבטת נינג'ה כדי לשבור אותו, פטרישה רצה לתוכו ושלטה בהגאים. שלושה נאצים שכבו מתים עם יריה בראשם ליד אליס. פטרישה שינתה כמה פניות כדי שהרכבת תוביל לברלין ושם הם יחטפו את היטלר.

לאחר שהגיעו לברלין ומצאו את ביתו של היטלר דרך האפליקציה Waze שהורידה אליס לתפוח האדמה המשודרג שלה הם חיפשו דרך להסתנן אל תוך הבית. ברגע שהיטלר יצא מן ביתו כדי לקנות את קונסולת ה- WII החדשה שיצאה, נכנסו אליס ופטרישה אל ביתו וגנבו לו את מגירת התחתונים אך לפני שהספיק לצאת מביתו ולברוח חזרה לרוסיה הם שמעו את קול המפתח בדלתו. אליס ופטרישה לא ידעו איפה להתחבא אז מהר נכנסו למקלחת שלו. "אני בטח מסריח מאד" אמר לעצמו היטלר תוך כדי צעידה למקלחת, "שיט שיט שיט" לחשה פטרישה באוזן אליס ושכחה כבר מהריב הקטן שהיה בינהם. היטלר נכנס למקלחת ובגלל כל האדים לא הבחין בכלל בשניהן. ברגע שהוא יצא שאלה פטרישה "איפה הבגדים שלנו?" זה בהחלט הייתה שאלה טובה מאד מצד פטרישה.

למרות הטראומה הקטנה שעברה עליהם והצמרמורת הזאת שלעולם לא ישכחו, המשיכו הבנות לברוח כאשר התחתונים של היטלר בכיסן. הדלת הייתה נעולה ופטרישה ניסתה לירות בדלת עם השמייסר אך החור היה קטן מדי וככה פטרישה ואליס ירו במשך 20 דקות [4]. לבסוף עשו חור קטן אך מספיק כדי ששניהם יוכלו להימלט מן דירתו, למרבה הצער השכנים הזמינו את הגסטפו שחיכו להם מחוץ לבניין ואז הרביצו לבנות והכניסו אותם חזרה לדירתו של היטלר. זה בהחלט היה טיפה מוזר. היטלר חזר עם המצרכים שלו מהמכולת והתחיל וברגע שגילה אותם התחיל לזרוק עליהם ביצים ואז פטרישה החליטה לקפוץ מהחלון. שעתיים לאחר מכן פטרישה דפקה בדלת לבדוק מה אליס עושה שם, "אוי ואבוי" כשגילתה לראות את אליס והיטלר עושים כל מיני דברים לא טובים בכלל על שולחנו.

השנה 1941 ואליס רוצה לעבור דירה בגלל שהיטלר אכל בפלישה לרוסיה והפך להיות אגואיסט, פטרישה ואליס עוזבות ומשאירות מכתב:

היטלר,

נמאס לנו כל הזמן שאתה עושה החלטות פיוה'רריות בלעדינו וביוחד נמאס לנו שלא השארת לנו בכלל בירה בפריזר הרגנו לך את כל הלופוואפה אז מעכשיו והלאה תצטרך להסתדר לבד בלעדיהם וגם בלי כל הפדרציות שיש בחצר שלך כל יום שלישי שמפריעות לנו לישון

אה, כן וגם גנבנו לך את מגירת התחתונים, את יד שמאל שלך וגם חטפנו את אישתך.

שלך, אליס ופטרישה


"בוגדות! בדיוק כמו היהודים! שילכו לאכול גפילטע פיש!" אמר היטלר תוך כדי קריאת המכתב. "זהו אליסה, עכשיו באמת עצבנת אותי! תגידי להתראות למשפחה שלך אני פורץ עכשיו לעיר הולדתך! פתח תקווה!!!!!" *לחשוש לחשוש לחשוש* "מה? אה.. אוקיי.., טעות שלי אני פורץ לסטלינגרד!!!!!"

הערות שוליים

  1. אחת מהחברות הרוסיות של אליס
  2. בכל יום שלישי יוצאים הוריה של פטרישה לעבודת אלילים
  3. למי שלא מבין גרמנית
  4. היה להם שמייסר וגם פפ"ש מהמתנה שאליס הביאה לפטרישה
חזור דף - העבר דף