איןמינים:דוס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Believing-5203.jpg בס"ד

געוואלד!!!
ערך זה הינו עוכר ישראל.
ערך זה עוכר ישראל מפני שהוא

  • תומך בהתנתקות ובהתבוללות
  • תומך בקום מדינה פלסטינית
  • מחולל שבת וחג
  • צוחק על דוסים
  • צוחק על התורה
  • צוחק

כותב ערך זה הוא מייסר אשר יביא על עם ישראל חורבן מחלות ודרעק והוא ייסקל באבנים מחר אחרי תפילת שחרית. השם יקום דמו של כל הצוחק מערך זה.
לערכים עוכרי ישראל נוספים, לחצו כאן.

Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!

תבנית:גוי

כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


ערך זה עוסק באדם מאמין שומר כיפה ונשמה טהורה אשר סטה מדרכי הישר במעט; לערך העוסק במערכת הפעלה מצוינת חסרת תקלות, ראו חלונות.

הדוסים הם בעצם חברי כת לא מוכרת אשר מספרה הולך וגדל מידי שנה, מקור דתם עדיין אינו ידוע. הדוסים חולים בטיפשות.הדוסים הם חלק מעמותת "שיקסע" התורמת נוזלי רוק לדוסים נזקקים למטרות נעלות כמו יריקה על נשים בנות 8, ומ. כוערת. ההשערה הרווחת בקרב הציבור היא שהדוסים הם יהודים אשר לקחו את הדת קצת רחוק מידי.

השערה זו אינה נכונה, בהתחשב בעובדה שנאמר "כל עם ישראל אחים", אולם שאר עם ישראל שונה הבדל מהותי מאותו, זרם, כביכול.

דוס בכותל מצמיד את השפתיים שלו ומנשק איפה שעוד 25000 איש וברק אובמה נשקו

כת הדוסיזם

כפי שכבר נאמר, לא ידוע הרבה על כת זו, חוקרים רבים ניסו לפענח מהיכן הגיעה ומה אמונתה העיקרית, אך לשווא. בכל פעם שניסו החוקרים להתקרב אל חברה זו, דחו אותם הדוסים בקריאות המילה "שיקצע" (אשר פירושה עדיין לא ברור), ויידו בהם אבנים, ביצים, ואף ילדים(מצרך זה אינו כה נדיר אצלם כמו בעולם המערבי).

למרות זאת, הדעה הרווחת בקרב החוקרים היא שכת הדוסיזם התפתחה באנטרקטיקה. עדות לכך היא תלבושתם המסורתית של הגברים, שמזכירה מאוד את מראהו של הפינגווין. עדות נוספת היא העובדה שלמרות שכת הדוסיזם העתיקה את מגוריה לארץ ישראל, ממשיכים מנהיגיה להתלבש בבגדים עבים וחמים מאוד, גם בימי הקיץ החמים ביותר. למרבה הפלא, לנשים בכת הדוסיזם אין כל לבוש מסורתי, פרט לסחבות גדולות וחסרות צבע. זאת כנראה שגם בכת זו, הנשים משרתות את הגברים אשר בסביבתן. הבעיה היא שכל פעם שמבקשים מהדוסים בקשה כמו להתגייס לצהל, לאכול פיצה פפרוני או ללחוץ על מתג קטן בשבת אז הם מוצאים תירוץ בספר שלהם שנקרא "תנ"ך". ה"תנ"ך" הוא בעצם סיפור עממי שעבר בין הדורות, הדוסים איחדו אותו וכעת הם הפכו אותו לספר הכי מיותר בעולם!

שפה

החוקרים אשר הצליחו לבלות ולו במקצת בקרב חברי כת הדוסיזם שמו לב שהשפה המדוברת בינהם אינה מוכרת. נשמעים בה צלילים אשר מזכירים מאוד את השפה העברית, אולם צורת מנגינתה והמבטא שלה אירופאי בהרבה יותר (יידיש). מכך הסיקו החוקרים שלפני שהגיעו הדוסים מאנטרקטיקה לישראל, נערכה עצירה(של ככל הנראה אפילו מאות שנים), באזור אירופה. בנוסף, כאשר פנו אליהם החוקרים בשפה העברית, החלו הדוסים להזדעק ולהשתולל, ככל הנראה, שפה זו קדושה להם, ומותר לדבר בה רק בימים מסויימים. עדיין אין תשובה מדוע שפה זו כל כך קדושה להם.

למרות הידע המועט בנוגע לדתם של הדוסים, ידוע על מנהג אשר נוהגים אותם לובשי סרבלים לקיים בכל אירוע משפחתי שמתקיים באולם חתונות/מסעדה. הדוסים יתיישבו מסביב לשולחן של 10 אנשים, אך הם 13. יאלצו ויכריחו את המלצר המסכן, האומלל והחסר אונים לערוך מחדש וליישבם כראוי. לאחר מכן, יזמינו כאוות נפשם כל אשר יחפצו בו, ויעוררו מהומה רבה אם אחת מדרישותיהם לא תתבצע כמתוכנן. הדוסים יסיימו את מנהגם בעזיבת המקום הנ"ל, ללא השארת טיפ (אמנם תועדו מקרים נדירים, יוצאי דופן ומדהימים במיוחד, בהם הושארו 3.70 ש"ח), ולאחר שווידאו שהמלצר ששירת אותם במשך כל הערב מעולף.

מעמדות

כפי שהוזכר מקודם, מעמדם של הנשים נחות מאוד בכת זו. הן אינן לובשות בגדים מייחדים ומסתירות כל זכר לנשיות אשר בהן. חלקן אף מגלחות את שיער ראשן ושמות פיאות במקומו. ההיגיון בלבישת פאה המזכירה את שערם הוא צניעות, כיוון ששער מזויף הרבה יותר צנוע מאמתי ונראה בול אותו דבר. הן אינן בעלות זכויות מיוחדות, כל תפקידן הוא לשרת את הגבר אשר הוחלט שהן צריכות לחיות איתו, לתת לו את כל מבוקשו, ללדת כמה שיותר ילדים, ועדיף בנים. לנערות חולוניות בעלות שיער צבוע והשם שמתחרז עם "מורל" יש סיכוי של כ99% להיות דוסיות.

כמו כן, הגברים, ככל הנראה, אינם עובדים. החוקרים המעטים שהצליחו להתקרב כל כך אל כת זו בכדי לראות מה נעשה שם, לא הצליחו להבין לאן הולך הגבר כל בוקר עד רדת החשכה. הם נצפים נכנסים לאיזה חדר מסוים, כשאיתם רק ספר אשר לא ברור עדיין לחלוטין למה הוא משמש ולא יוצאים משם שעות רבות. בד"כ שורר שקט כמעט מוחלט בחדר זה. השערת החוקרים היא שבחדר זה נערכים טקסים מיניים משחררים ומעייפים מאוד, ושימוש בסמים בכדי להגביר את התחושה, שכן, כשיוצאים הגברים מהחדר הם נצפים תשושים ובעלי עיניים אדומות מאוד, כשרק הספר בידם. וכשהם חוזרים לביתם, לא נצפה כמעט שום אקט מיני עם האישה שאיתה הם גרים. חלק מהחוקרים טוענים שהספר אשר איתו הם הולכים לכל מקום, (ואף מנשקים אותו כשהוא נוגע ברצפה), הוא הספר "קאמה סוטרה", אשר מתאר תנוחות אפשריות ומהנות בעת קיום יחסי מין.

אמונה

מרבית הדוסים מאמינים דגולים של נ נח נחמ נחמן מאומן והשיר האהוב עליהם הוא רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן . . . . . . . . רבי נחמן נחמן מאומן רבי נחמן מאומן . . . . . . . (זה אין סופי) כל אדם ההולך ברחוב (בירושלים) יכול להקשיב למוזיקת הטראנס המדהימה הזו בוקעת מכל פינה ברחוב ומשרה אווירה נוחה ונעימה ברחובות וגורמת לשמחה ולאושר בקרב רוב אוכלוסיית העיר.


שבט ההנחת צדיק

שבט ההנחת צדיק הוא שבט/כת אשר נמצאת בכל מקום בו יש יהודים בארץ ישראל מהכותל עד ביג בית שמש והם מנסים שתשתתף בטקס משונה הנקרא הנחת תפילין הם יאמרו לך משפטים כמו תניח תפילין ותהיה צדיק אם תסכים הם יתחילו להכין אותך לטקס ועל הדרך לגעת בך בהמון מקומות ואם תסרב הם יעמדו בתנוחת התקפה ויתחילו לתקוף אותך באמצעות כוחות היהדות הם נחשבים מסוכנים בזכות העוצמה שלהם והקבוצות בהם הם מתאגדים