איןמינים:נוב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


נוב או NOOB באנגלית הוא חננה חסר חיים שגולש ברשת ללא שום מטרה ולא שם זין על זה שאומרים שלו שהוא מבזבז את חייו, או במילים אחרות H.U.M.A.N אלה הם יצורים מסוכנים במיוחד וצריך להזהר מהם מאד.

הגדרות נפוצות

-מישהו שקורא לפרוס "נוב" אן "האקר" כשמשחק במשחקי אונליין בלי שופ סיבה.
-גבר בן 30+ חסר חיים, בלי אישה או שאמא שלו שונאת אותו, והוא משחק במשחקי אונליין כדי להתעודד.
-מי שעושה צ'ארג' (קונה כספ במשחק עם כרטיס אשראי) במשחקי אונליין שיש בהם את זה, וחושב את עצמו פרו. לרוב משחקים במשחקים אלו אנשים שאין להם חברות\חברים משועממים מהתחת .

הווצרותם

הנובים ציוויליזציה שנוצרה בשנת 8008 לפני הספירה. אלהים ניסה ליצור שדיים (מכאן המילה BOOB), ובטעות יצר NOOB. טעות זו עלתה לו ביוקר!!

הטעות

צ'אד, החבר לחדר של אלהים, הבחור שמשלם את שכר הדירה של אלהים, בלבל את האותיות N וB במקלדת של אלוהים. בעקבות טעות איומה זו, אלהים יצר את הנוב הראשון.

חייו של הנוב הראשון

הנוב שיחק רוב זמנו במייפל סטורי והגיע לרמה 99999999999999999999999999 אבל אז כל ה"חברים" שלו פיצצו אותו מכות, הנוב החליט שצריך לעשות שינוי. הוא נזכר במה שאמר לו גיימר אחד, "יא נווווווובבבבב!! מה את מסחק מייפל סטורי? מה אין לך חיים? תשחק בקונטר סטרייק! או שאני וחברים ש'לי מפוצצים אותך עוד פעם במכות! שמעת?! י'חננה. (ראה הבאת ילדי מייפל לקונטר) אז הוא עבר לשחק קונטר, אבל מכיוון ששיחק הרבה במייפל היה גרוע מאוד ואנשים שנאו אותו. הנוב המסכן אמר לילדי מייפל אחרים שיתקיפו את השרתים של קונטר סטרייק. אבל הגיימרים הרגו את כל הנובים ונתנו להם לאכול זין! כדי לא להכניס נובים ממייפל סטורי החליטה החברה וולוו שכולם ייצתרכו לשלם כסף (בגלל שאם רק הנובים היו צריכים לשלם תהיה אפליה). ככה אנחנו מכירים את קונטר סטרייק.