מייפל סטורי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Turkey commando maplestory.png ערך זה שייך למייפל סטורי!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
ערך זה קשור לשטן, לאחר קריאתו יש סיכוי של 66.666666666666% ש-66.666666666666% מהקוראים ימותו בתום קריאתו"טיגר הוא בן דוד שלי, מאז שניסה למכור אותי בתמורה לחרב פו הדוב אני לא ישן יותר"
~ שבתאי צבי על מייפל סטורי
"אוקי שימו לב,אני מתקשר אליכם ושולח לכם מקש...אתם צריכים לנחש איזה מקש זה ואז בעזרת המחשבה נעלה עוד 3 שלבים"
~ אורי גלר על נסיונו במייפל סטורי
הערך הזה זומבי!
"הילד שלי נרצח ע"י המייפל סטורי הזה!"
~ שבתאי צבי על מייפל סטורי
"מווווו"
~ פרה בניתוח פלוספי עמוק של מייפל סטורי
"מייפל סטורי זה טעים?"
~ סתם פנקייק מבולבל על מייפל סטורי
ילד פושטק יחד עם פטרייה מסכנה, רגע לפני הרצח האכזרי והפיכה לחלק מהסטסטיקה המדאיגה
"אאאאאהההההה (בכי) היה לי דוד שמת על ידי נוב רמה 2 לדוד שלי קראו ribbon pig אז בואו לעזור כדי לרצוח את הנוב"
~ pig


מייפל סטוריאנגלית: MapleStory, "סיפור מייפל") הוא משחק שנוצר על ידי בני גורן ומטרתו העיקרית היא ללקט איברים של יצורים אומללים שנרצחו בדם קר ע"י איש שמחזיק מטאטא/חרב שלא ברור איפה החוד שלה. המשחק מיועד לילדים ששונאים את המשחק קאונטר סטרייק.

דמות ממוצעת במייפל סטורי

איך זה קרה

למה וכיצד להרוס את העולם? בינואר 1845 החל משרד החינוך להוציא צווי מניעה כנגד ספרי החשבון של בני גורן. הסיבה להפכה הייתה הגעה להסכם זכיות הילד והבנה כי ספרים אלו אומנם עוברים על 3 זכיות יסוד. בני גורן, אשר במילה בכתיבה ופתירה לא נכונה של תרגילי מתמטיקה מצא את עצמו מחוץ למחסן לראשונה מזה שנים. אור השמש הבהיל אותו ועשה לו קמטים,הוא נאלץ להתמודד עם חברת משפחתו (לילדו פתאום היה זמן פנוי) וכספו החל לאזול. מתוסכל כאוב הוא הרגיש תיאוב אף יותר אז מבעבר לילדים הוא החליט ליצור משהו כו אפל וכואב עד כי ספרי החשבון יראו כדבר נסבל. בשיתוף עם המן הרשע, הוא פנה למקום היחיד ששם ידע שיד הצנזורה הצודקת לא תיגע באינטרנט, ודוקא במעוז הצדק והחוכמה הקים את המשחק האפל ביותר. התרעומה העמוקה שגרמה לבני גורן בילדתו להתרחק מן העולם ולהסתכל בספרי המדע היה צחוקם ההרסני של פטריות ושבלולים,ולכן היה מעוצבן.נקמתו הראשונה נעצרה באמצע כך שהוא התכוון שזו בסופה תמשיד את העולם. בגלל שבחיים הוא הרגיש משעומם לאללה,הוא עמד על משאוות טכניות מסבכות להיפנוט שאותם לא הצליח בעזרת מחשבו האדיר עד שחבט במקלדת,אחרי כ 3 הלקאות המחשב הבין את הרמז ועבד. וכן הצליח בני גורן להמציא תוכנת היפנוט ילדים שתמכר למשחק מייפל סטורי, וכך יהרוס את עולם העתיד.אחד הנשאים בו תולה בני גורן תקווה גדולה הוא הוא FangBlade, אשר הגיע לרמה בסביבות 51982554205 עקב התמכרות קשה לטופו (המאכל הרשמי של ה"משחק") וכבר מתחיל להראות סימנים של האופקלפסיה (דם בכל מקום וחזירירים מעופפים מעשנים חשיש)

דמות ממוצעת במייפל סטורי לאחר שימוש בצבע שיער כחול ומייק-אפ כהה של סופר פארם

במהלך המשחק השחקנים בו הולכים והורגים "מפלצות",ועוד לוקחים להם את הכסף והחפצים!!!! (הרצחת וגם ירשת?) ככל שאתה הורג,אתה עולה דרגה וכך הוא מכין את כלונו לחיים פולטים ומלאי שנאה עצמית.

המטרה של המשחק, לרצוח את היצורים החמודים והשמחים האלה

מיפל ואי חופש התנועה

מאחר שמאסטר האופל ובני גורן נפגע קשות מזכיות האזרח הוא החליט להטיל ואטו על חופש התנועה פעולות פשוטות כמו להחליף מבע בפנים מוגבל למספר חד ספרתי בלבד פרט לאלו שמוכנים לשלם כסף זה הולך לרשות למחקר בהתעלליות ילדים על שם בני גורן הקרואי "הסרבר"

כמו כן פעולות פשוטות שצריך בחיי היום יום כגון ישיבה על כיסא דורשות אימונים שלמים ומסעות קשיים ומפרחים

הדמויות

הרשע הטהור בתוכנית מוסווה בצורה של נוף תמים למראה ראשון זהו אף משחק תמים עם דמיות קטנות וחיכניות אבל הדמיות של בני גורן מלמדות ילדים כיצד להיות נוער סיכון. הם רוצחים:הדמיות הם בעצם ילדים שהורגים "מפלצות" שאלו יצורים בעלי אידלוגיה שלווה ומראה חיצוני מרגיעה. בנוסף כל הדמויות במשחק לוקחות כמויות של סמים:אי אפשר לתאר בקצה של 15 מנ"ל( 15 מנות לשעה). הם משתכרים ובמהירות:דמות אחת יכולה לשתות כ10 שיקויים בפחות משניה וזה מעודד ורצוי אם אתה לא שותה מספיק אתה תיהיה בסכנה במשחק.

הלוחם

הלוחם הוא ערס מצוי שהתפתח מקרשים לגרזנים, פטישים, רוב הלוחמים עברו ילדות קשה, התעללות מינית ופיזית ע"י Dances with Balrog, רק שפה הבאלרוג הם ילדים קטנים ובתולים. D: בנוסף כשתגיע לרמה 25 תאלץ לנקות רצפה בעזרת מגב שאמור להיות נשק.....

הקוסם

הקוסם היא הדמות הכי מרושעת במשחק שכן כשבני גורן שיחק במשחק הוא היה עם קוסם וזה גירה אותו מינית ונפשית כאחד... לכן הוא גרם לאומנם של הקוסמים בבני גורן. מה שגרם לכך שלקוסמים יש יכולות מרושעות כמו להעביר ילדים אומללים שרק התחילו במשחק ויש להם סיכוי להינצל עוד מהרוע שטמון בו,דרך דלתות למפלצות שלא ישרדו מולם אפילו מכה אחת... מה שיגרום לזירוז הכאב ולהנאותו המתשמכת של בני גורן,אוי לבושה!!!

הגנב

הגנבים הם פריקים שהחיים שלהם בזבל, לא קיבלו אוכל בילדותם ועונו מינית על ידי פטריות אז עכשיו הם צדים אותו בעזרת ברזלים שמוכרים להם מוכרים בשוק השחור, ואגרופנים, אולרים, וציוד של פושטקים.בלילותהם הקרים הם חולמים על קנית ציוד איכותי מצ'אק נוריס אך זה מבורך מידי בשביל להגיע למשחק.

הקשת

הקשת היא דמות שנרדמה במאה ה15 והתעוררה עכשיו. היא אינה מודעות לאופנה ולכן במקום לזרוק חצים רגיל הם סוחבים קשת מכוערת, אך זאת עוזרת במטרת העל של הדמות להסתיר את החצ'קונים שלה. זה מאט את סבלם והיה מעכב את מטרת העל של בני גורן ללא הקשת הייתה גדולה יותר כלום. הקשת נוצר על מנת שילדים קטנים יוכלו לחקות את ארצ'ר, אך זה נכשל כישלון חרוץ

אדמין

האדמין הוא המשגיח במישחק, ובמייפל סטורי האדמין היחיד הוא בני גורן.מטרת האדמין היא להכשיל שחקנים מתחילים על ידי זימון מיפלצות שניראות כמו ממתק, והשחקנים חושבים שהם צריכים לאכול אותה בשביל לנצח.אירוני ביותר.

הפיראט

לפני כמה זמן ילדים כה השתקקו לדמות חדשה שאיתה הם יוכלו לשדוד סמים מספנות ה"מסחר" במשחק ולכן היא נוצרה:דמות של פיראט מעפן מצוייר גרוע.הפיראט הינו סתם דמות מסוממת שראתה יותר מדי שודדי הקאריביים והושפעה מאי המטמון ועכשיו היא נהייתה פריקית של ג'ק ספארו. לפיראט סוג מיוחד שאליו הוא הופך כשהוא מגיע לרמה 30 680341. הוא נקרא האגרופן (brawlerist) דמות שבנויה בתור זן לא מפותח במיוחד של הערס,בנויה מבגדים שעשויים מסמים (האגרופנים נותנים לזונה התופרת העירונית לעשות את העבודה,ושילמו לה בזיונים סמים) ודברים מוזרים ששמים בין האצבעות שנקראים סיגריות אגרופנים. למרות שנראה כך,השם שלהם לא נקרא כך בגלל כלי נשקם העיקרי,אלא בגלל חיבתם הרבה לאגרף את הרקטום של החלזונות,ולא לאנוס אותם בדרך הרגילה.

הארן

הארן הוא לוחם שמחזיק מוט ברזל שחי בשלג כי הוא חושב שהשלג גורם לו להיות חזר כדי לנצח אדמין. בסוף כשהוא עושה את העבודה הרביעית המדריכה שלו אומרת שיש לו 99.99% לנצח את דרקון החושך (הרשע) (זה שקר). היא משגרת אותו לאיזה קרחון שבו קפא האדמין וכשהוא הורס את הקרחון הוא מגלה איזו מפלצת קרח שמקפיאה אותו כמו ארטיק בטעם ארן. אחרי שהארן הופך לארטיק הדרקון אוכל את המדריכה ונוצרת מדריכה חדשה לארן הבא.

הערים

בני גורן הרגיש לא מסופק מהדמויות,וכל האחר שיש במייפל סטורי,ויצר כמה ערים מטומטמות ביותר:

 • מייפל איילנד - משם מתחילים כל אלה שעוד לא עשו להם שטיפת מוח והתחילו לשחק במייפל סטורי.כמובן שגם שם אןי להם סיכוי לישרוד אפילו שנייה, מחלזונות קטים ועד חזירי פרא משוחררים,מה שהגביר את ההנאה הפיזית והמינית של בני גורן.
 • נמל "לייט" - מגיעים לשם ממייפל איילנד.בנמל מסתובבים כל מיני מלחים ערסים,אנסים ובעיקר "ילדי מייפל", ילדים שהמייפל כבר עשה להם שטיפת מוח ומכורים לגמריי.כמובן שכבר שם השחקן מתחיל להחשף למטרה האמיתית, והופך להיות אחד כמו כולם. כשבני גורן הוסיף את העיר הזאת הוא שם בא איש עם מישמה שאי אפשר להשלים,מה שגרם לתיסכול עז בקרב השחקנים.
 • הנסייס - כפר עם בתי פיטרייה ומלא דויות מחוצ'קנות כמו הקשת.שם כבר שחקן המייפל מסיים את התהליך של ההיחשפות לקרינה. ברגע שזה קורה הוא נהפך לעוד אחד משחקני המישחק המכורים.
 • קרנינג - עיר מלאה זונות,ערסים,נרקומנים,אנסים,פושעים,רוצחים,שודדים,נבלים ובתי קזינו לא חוקיים.לא פלא כבר שהעבודה המיוחדת לעיר היא "גנב". בעיקרון העיר היא פארודיה על לאס וגאס תל אביב. שם הומצא המקצוע הראשון בעולם: הזנות.
 • פריון - סתם מידבר מלא אינדיאנים,לוחמים,פריקים ועריסים ואנשים שחיים בסרט. כמו פתח תיקווה.
 • אילינייה - כמובן שבני גורן שנא שינאה עזה ביותר ליערות, והחליט להכין יער שבבוא העת השחנים יכולו להרוס אותו.בעיקר הקוסמים, אלה שהפכו בו לקוסמים.
 • סליפיווד - סלפיווד היא יער אפל בו כלום חוץ מעצים בגובה של 30 מטר, פיטריות, קופים, גושי רפש שנקראים סלימים, עצים קרוטים ולטאות עם עין אחת. בעיר זו נמצאת מערה מסריחה, עם מיליון גולגולות שלדים ויצורים מעוותים שנקראת הדנג'ן, באנגלית צינוק. אך דנג'ן זה בעצם עיוות של המילה דנגון שבאחת משפות של השבטים האינדיאנים בצפון סיביר, זה אומר צינוק סיברי (זין).
 • אורביס - לעיר זו מגעים בהפלגה מאלניה. בעיר זו נמצאות רוחת רפאים חמודות ופיות. בעיר יש מגדל שיש בו כל מיני כדורים שבסוף יורדים לעיר קרח גדולה חשוכה ומפחידה.
 • אל נאת' - עיר הקרח. במיגדל של אורביס כולם חושבים שהכול טוב ויפה וכשהם יצאו ממנו למטה הם יגיעו לעולם חדש, אבל ברגע שהם מגיעים הם מתים כל כך הרבה פעמים, שהם ניכנסים לדיכאון גדול ויוצרים את תופעת האימואיות.
 • אקווה רוד - עיר המים. המטרה היחידה בעיר זו היא להרוג דגים ולזין בתולות ים.
 • קוריאן פולק - נקראת גם קוריאן פוק. אליה ניתן להגיע ממעבר סודי שנמצא באקווה רוד. עיר זו היא בעצם כפר קטן ושומם של נרקומנים שחיים בסרט.
 • לודיביריום(גם:קונדומביריום ניתן להגיע אליה דרך ספינה שיוצאת מאורביס או מקורן פלוק, אותו הדבר כמו אורביס רק שהיא עם לגו,במיגדל שלה יש 100 קומות ומיתחתיה נימצאת העיר אומגה סקטור.

במעבר מקורן פלוק ללודי יש ספריה, שם יש קוקסינל עם משימה שבשביל להשלים אותה צריך להשלים עוד אלף משימות אחרות, שכדי לבצע אותן צריך לעשות משימות בקורן פלוק.

 • אומגה סקטור - עיר מלאה חייזרים, אותו בסיס של אל נט'.שם נוצרה תופעת הפריקיות.
 • ליף פרי - עיר מלאה באנשים שעירים וכדורי פרווה. האנשים שם שעירים עד כדי כך שאי אפשר להבדיל בינם לבין כדורי פרווה. המטורות העיקריות בעיר זו היא להרוג זומבים, כדורי פרווה ודרקונים ולקבל את "העבודה הרבעית" בעזרתה ניתן להיות סוחר סמים במשחק.
 • נאטילוס פורטס - נאטילוס פורטס היא עיר הפיראטים שבה נמצאות כל מיני נשים שנחטפו מרחבי העולם והן משמשות כזונות. בעיר זאת יש גם פיראטים אלכהוליסטים ולוויתנים מסוממים. פויה.
 • סינגפור - למטומטמים שבינינו חושבים שזה באמת העיר סינגפור, אך לא. העיר הזאת במייפל היא פירוק של 3 מילים: סין+גיי+פורים. שם מסתובבים כל מיני תמרורים ומכוניות שעליהם נוהגים הומואים.
 • אריאנט - סתם מדבר עם ערבושים קקטוסים ויצורים מכוערים.
 • מאגאטיה - ההמשך של אריאנט. יש שם מעבדה עם כל מיני יצורים מעוותים שבני גורן שומר לעצמו כדי לייצר צבא של יצורים שפולטים קרינה מזהמת.
 • ריאן - עיר מונגולית מצחינה משלג שהוקמה ע"י השחקן GenghisKhan שהשיג עשרה מיליון מסוס בהתערבות בעיר בקרנינג סיטי, יש המשערים שמקום זה הוא גרעין האימפריה המונגולית.
 • מלסיה - האזור הכי קרוב לסינגפור, בו רוכבות סוכריות קולה וצמר גפן מתוק, זו הסיבה למה לילד מייפל כמעט ואין שיניים.

הגורם

כל זה נגרם בגלל בני גורן. נשאלת השאלה ההם הוא הגורם היחידי? כמובן! מה לא עשינו בסדר אנו האנשות? תראה אפילו מצאנו משהי שתיהיה מוכנה להתחתן איתך!!! בוש לך בני גורן, בוש לך ועזוב אתנו בשקט

השאלה הגדולה

The Maple Book ספר המכיל בתוכו את מדעי המייפל

בשנת 1874 בספרו הידוע "הגמל משתין מהדג הזנוח במגילת עצי הסקאורה" העלה החוקר הסיני רב התרביות,שי סו דה להשמעטס את השאלה הפילסופית מה הניע את מה,"מה בא קודם, הפיגור או המייפל?" מייפל גורם לפיגור, ופיגור גורם למייפל, אז מה בא קודם?

בני גורן מכין את הילדי המייפל כחיילי רוצחים לקראת האפוקליפסה

מייפל בא קודם...הוא הגיעה למסקנה זו דרך התייחסות למשפט סיני עתיק שאומר "אם הדבר מריח כמו עצי שזיף בחורף כנראה שגם הוא יביא לצרבת בקיץ",הוא טען כי זה מזכיר מעט אך שונה לחלוטין את מן התרגום האמרקאי של התנ"ך בו אלוהים רמז ליהשופט "אם זה מריח כמו חרא ונרא כמו חרא, זה כנראה חרא אתה לא חייב לטעום יא ניאדרטל" ההודעה כי מייפל בא לפני הפיגור,גרמה לשער ושלוש נשירות בעולם המדעי וטיים לופ רציני ומחריד הרג חצי מאוכלסיית רואי החשבון בעולם..כך שזה לא הפריע לאף אחד. היתר היו יותר מפותעים מכך שחוקר קומנסיט השתמש בביטוי אמרקנאי. לאחר פרסום טענה זאת פירסמה הפילוספית היפנית שאהד המוג'האדין, את ספרה הראשון "הסושי הפלצן שמשתין על הגמל שמשתין מהדג הזנוח במגילת עצי הסאקורה" כי אמנם הפיגור קודם למייפל אך מייפל הוא אחת מין מתאוצתיו של הפיגור. השערה זו מבוססת על האמונה היפניית, על פייה בני גורן נולד בטירת הרשע שכונתה לאחר מכן טירת הפיגור האלוהי.

האפוקליפסה

האפוקליפסה היא יום הדין שהתרחש בשנת 9999 ב-9 ל-9 יום שישי ה-13, בה חלזונות ופטריות יעלו מהגיהנום על פני האדמה ובני גורן יתוערר לחיים ויהפוך לזומבי. לאחר שילדי המייפל יאנסו את החלזונות והפטריות בני גורן ישטוף להם את המוח בעזרת המסרים התת-הכרתיים שמייפל סטורי השתיל להם במח. בני גורן יקים בעזרתם צבא ובעזרתו ישמיד את העולם ויהפוך את כל תושביו לעבדים שלו ושל המתמטיקה. הפתרון היחידי למנוע את האפוקליפסה היא שילדי מייפל מבאר שבע יתנזרו מאונס חלזונות למשך שנה ושכל הילדים רגילים בני 27 מתל אביב יקפצו בו זמנית קפיצת ראש מהחלון בקומת המרתף בבניין שהם גרים בו לפני התאריך הנ"ל.

הוכחות שמיפל סטורי זה השטן!

לאחר שסחף מאות ילדים תמימים בני גורן , שר לשטן סרנדת "כולם אוהבים את לוסי(פר)" בסוף השטן נענה לבקשתו והחל לשכון במייפל סטורי,גם לו יש חיוך תמים ו-ו10 פרצופים שונים. תאוריה זו הוכחה אלפי פעמים אך איש לא התייחס אליה זהו צעד חריג עם נצליח להוכיח זאת כל אם 3 הדתות הראשיות יצאו נגד בני גורן .ואז לא רק שהוא יראה אור יום הוא גם יהיה חייב ללמוד לרוץ,מכיוון שזאת מטרת קודש עליונה לפני מליוני נפגעים ,שמגיעה להם להתפקע מצחוק בראיית בני גורן עם תחתוני לבבות רץ ברחובת וצורח.

 • הוכחה מספר 1: הגודל המשחק בMB הוא MB 666.66, הוא גדל מאז רק כדי שיגיע ל999 שכיום לפי תאוריות רבות נחשבות למספר הנכון (אחרי שמרכיבים משקפים מול כתבי הקודש האסורים הכל נראה אחרת)
 • הוכחה מספר 2: הקיצור של MAPLE STORY זה MS, שזה גם Microsoft Software! לרוב הודעות השטן צריך להקשיב הפוך כדי לשמוע את קולו של השטן אך תוכנה זו ,עובדת גם בדרך הרגילה כקולו של השטן וכאן מייפל באה בפרסומות סמויה
 • הוכחה מספר 3: הקיצור העברי של מיפל סטרי, זה מ"פ, שזה כמובן קיצור צה"לי וזאת כיוון שבני גורן מכיין את הילדים כחיילי רוצחים לקראת האפוקליפסה!


אגודות נגד מייפל סטורי

לאחר קצת יותר ממאה שנה, מאז שיצא המשחק השטני, אנשים חכמים בלטו מן ההמונים. אנשים אלה הם חלוצי אגודות המייפל. אגודות אלה יצאו כנגד מייפל סטורי עם סיסמאות חורצות גורל כמו:

"חלזונות זה רצח!"

"אל תאכלו את הפטריות!"

"מייפל יש רק בפנקייק"

"את תולדות המייפל אפשר גם לקרוא ב- maple.shaguy"

תכני התעללות בבע"ח

נוסף על רשעותו ומטרותיו הזדוניות של מייפל סטורי, מושתלים בו תכנים המעודדים התעללות בבעלי חיים, ע"י מטרות התעללות בהם במהלך המשחק: פיטום חיות משק, עשיית ניסוים בבעלי חיים, הריגתם סתם לכיף, תמיכה באגודת תנו לחיות מכות וניצול מיני ו\או כוחני של בעלי החיים.

תרנגול שפוטם ע"י שחקן מייפל למטרות התקדמות במשחק
גם הביצים סובלות מעינוי וניסויים אכזריים על ידי ילדי מייפל


ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מייפל סטורי.