איןספר:איך להימנע מבריונות ברשת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

בריונות ברשת היא תופעה נפוצה בקרב ילדים ובני נוער שלא הקשיבו באמת להנחיות של הפייסבוק ונרשמו בכל זאת, למרות שמותר להירשם לפייסבוק רק מגיל 14 ומעלה.

הקדמה

Thumbnail.jpg
אתם קוראים את המדריך השלם של איןציקלופדיה! המדריך לכל נושא שהוא בחיים.


לקריאת כל המדריכים

אז נתקלתם בבריונות ברשת לאחר שנרשמתם בצורה לא חוקית לפייסבוק ועכשיו אתם בוכים מאחורי המסך כשמישהו כתב לכם קללות בצ'אט? אתם בני 9 וההורים שלכם היו מספיק מטומטמים וקנו לכם אייפון? שלחתם תמונה שלכם בעירום בוואצאפ אך במקום לקבל הודעה מבמאי הוליוודי קיבלתם מלא תגובות של אנשים שצוחקים על הציצים/בולבול/ציצים+בולבול שלכם? מעולה! תמשיכו לקרוא את המדריך הזה שיעזור לכם להתמודד עם הבריונות ברשת!

בפייסבוק

אוקיי, אתם מספיק חכמים בכדי לפתוח חשבון פייסבוק נכון? שמארק צוקרברג והסינית הזאת ילכו לעזאזל! אתם כבר בני 10 ומותר לכם לעשות כל מה שאתם רוצים! אבל רגע... מישהו כתב לכם "מפגר", "שמן" או "מכוער" בפייסבוק מה לעשות?! להתאבד?! לא! תמשיכו לחיות בעולם הזה ולעשות תמונות גנגסטה/דאק פייס בפייסבוק בצורה קלה בעזרת השלבים הבאים:
1. תכבו את המחשב.
2. תדליקו אותו שוב פעם.
3. תבדקו אם התגובות הרעות נעלמו, אם לא אז תמשיכו לקרוא.

כפתור הקסם

4. תנתקו את המחשב מהחשמל.
5. תעיפו אותו מהחלון.
6. תיקחו אותו ותחברו לחשמל ולא יהיו יותר תגובות רעות!

יש גם גרסא לאייפון

1. תלחצו על הכפתור נעילה ועל הכפתור הרגיל.
2. תעשו צילום מסך.
3. תכבו את האייפון.
4. תפתחו את החלון ותחכו שאיש יעבור.
5. תנסו לדייק ולפגוע לו בפרצוף.
6. תרדו למטה ותיקחו את האייפון ולא יהיו יותר תגובות רעות!
כרגע אין גרסא לאנדרואיד... תצטרכו לזרוק אותו לפח או שכל הילדים בכיתה ירביצו לכם כי יש לכם אנדרואיד ולא אפל.

בוואטסאפ/ווצאפ

אז אתם בני 9 ורק שלחתם הודעת פורנוגרפיה תמימה לילד מהכיתה שלכם והוא שלח את זה להורים שלכם ועכשיו הם מרביצים לכם? זה קורה לכולם! פשוט תלכו להורים שלכם ותגידו להם שאתם בהריון, אם הם יגידו משהו כמו "אבל אתה בן" תגידו שלא קיבלתם מחזור כבר איזשהו חודש ואז יכעסו עליכם אפילו יותר וירביצו לכם יותר ואז תגידו להם שאתם בהריון ואסור להם להרביץ לתינוק! ואז הם יסכימו אתכם ואתם תוכלו להמשיך לחיות בשלום עם ההורים שלכם והתינוק שלכם.

בסיקרט

אז פרסמתם תמונת פורנוגרפיה באנונימיות ועכשיו אתם רוצים להתאבד כי כל שכבה ד' יודעים שיש לכם רק אשך אחד? אל תדאגו! לי זה קרה כבר 4 פעמים! פשוט תגידו לחברים שלכם שזה לא אתם וכשהם הם יצחקו אליכם שלהם יש שתי אשכים תגידו להם שלכם יש שלושה אשכים! וכשהם יבקשו לראות תגידו להם שאתם לא מעוניינים להראות להם את האשכים שלכם כי אתם לא הומוסקסואלים.