איןספר:איך להשתלט על העולם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

שלום _____ (תעשה כאילו כתוב שם השם שלך) !

תחילה ברצוני להזהיר שערך זה מכיל ניטרוגליצרין בכמות גבוהה והוא עלול להתפוצץ. תבנית:יוסי סטלין

טיפים להשתלטות מהירה על העולם

Thumbnail.jpg
אתם קוראים את המדריך השלם של איןציקלופדיה! המדריך לכל נושא שהוא בחיים.


לקריאת כל המדריכים

 1. אמצו לעצמכם צחוק מרושע. אני ממליץ למשתלט הצעיר לבחור בצחוק הידוע- מווווווווואהאהאהאהאה
 2. תחילה השתלטו על דברים קטנים, כמו רוסיה, ולאחר מכן התקדמו לדברים גדולים, כמו גרב.
 3. מצאו מישהו שתמיד יסתובב סביבכם ויראה כאילו הוא העוזר האישי שלכם (נ.ב הוא לא חייב לדעת מה הוא עושה).
 4. היו מהירים! אין לדעת מתי המישהו מהטיפ הקודם יגלה מה אתם עושים ממנו.
 5. תמיד הסתובבו עם כפית משתי סיבות, אחת - אולי יכניסו אתכם לבית משוגעים וזו דרך טובה להתחמקות. שתיים - אי אפשר לדעת מתי יהיה גשם של קורנפלקס.
 6. דברו עם עצמכם זה נראה משכנע
 7. קנו אך ורק בחנויות "הכל לפשיסט".
 8. לא מצאתם את החנות מהטיפ הקודם? "למשתלט" זו גם חנות טובה.
 9. למדו להתבודד... אין מה לעשות... אנשים משום מה לא אוהבים טיפוסים מטורפים שרוצים להשתלט על העולם... לכו תבינו...
 10. איימו להפיל את אתר Facebook וכl יתנו לכם מה שאתם רוצים! מוווווווווואהאהאהאהאה!!!
 11. מצאו מזרק, עכביש, ריבה, נייר טואלט, שניצל IQ ובנו כור אטומי משלכם.
 12. תודה שקראתם. ערך זה ישמיד את עצמו בעוד 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ו...! ו..! ו...! אוף זה לא עובד!!!

אנשים שכמעט השתלטו על העולם

נפוליאון, יוסי בובליל, הכינה נחמה ,אבוקדו מרית, טישו ריחני ואבן.

נפוליאון

נפוליאון, או בשמו העממי "טוב-טוב הגמד", נולד בשנת 1821 לאבא שלו, שמעון פרס. אבוקדו. הוא גרם להפיכה צבעית כאשר צבע את ארמון המלוכה בבז' שהיה הצבע השנוא ביותר על מאריה אנטוניה יוספה יוהנה מאוסטריה-לורן (Maria Antonia Josepha Johanna von Habsburg-Lothringe).

שיטת המשרומונורגנסיופומפרניקילוגיה

טוב- טוב עלה על רעיון גאוני להשתלטות על העולם שרבים מאיתנו מכירים. הוא היה מייסד שיטת המשרומונורגנסיופומפרניקילוגיה שרבים ממכם בטוח שמעו עליה. שיטה זו עזרה לו להשתלט על העולם במהירות שיא. ובפילה אותו מהר אפילו יותר, אבל זה פרט שולי ולא חשוב. בשביל ששיטה זו תעבוד צריכים לקרוא 3 דברים:

 1. צריכים מלכה מטומטמת שתשלוט בארץ מולדתך.
 2. שתהיה נמוך ולא בולט.
 3. לציית לחוקים הנ"ל.

החזיר

על פי חוק בצרפת, אסור לקרוא לחזיר "נפוליאון". כולם חושבים שזה הוא חוק אדיוטי לחלוטין, אך יש יותר אדיוטיים ממנו. כמו החוק באיווה ארה"ב שקבע שלסוסים אסור לאכול מטפים לכיבוי אש. חוק באוהיו קבע שאסור לגרום לדג להשתכר. עדיין חושבים שהחזיר אידיוטי?

הקלקרס (זה דופק וכואב וזה פוגע ביד)

השם הבדוי של הקלקרס הוא "טישו ריחני". קלקרס ידוע בניסיונו להשתלט על דוקטור פוקנשטיין ודרכו להשתלט על העולם אך נסיונו כשל, פוקנשטיין זכה במערכה זו ויצא בנס. כיום פוקנשטיין הקים משפחה ויש לו כשישה צאצאים: אמיל, אסי, יהויקופתיאל, נרמה ועוד כשניים שנעדרו בעת חירבונם. אשתו ידועה בשם ע' שזהו קיצור של השם עמוס וכן, עמוס זאת אישה...

המרית

לפי חוקי מסיפיפי הנידחת, יש להעריץ את המרית, המרית היא הגורו הגדול בעל ניסיון החיים הארוך ביותר. רוב האנשים טוענים כי המרית היא הסיבה שהם חיים, לולא המרית אלפי אנשים בעולם ומחוצה לו היו מצליחים בחייהם, בושה! אתם רוצים להצליח בחיים (קהל:) לא! אנו חושקים קשות בהערצת המרית המהוללת! מי רוצה בכלל לעשות משהו בחייו?! שטויות במיץ מריות... במסיפיפי הנידחת ישנו המקדש המהולל הגדול ביותר בעולם שהוקדש למרית. אלפי אנשים חסרי חיים הולכים לשם. יש פסיכולוגים הטוענים כי מרית היא הסיבה לחייהם של מרבית באנשים מחוץ לכדור הארץ. יחי המרית הולולולולולולו! וגם שאפו לאנשים המקדישים את חייהם למרית! הולולולולולולו

בואו. נתאגד. כי ביחד נוכל להחיות את המשיח- המרית. הגורו הרוחני הגדול בתבל.

יוסי בובליל

יוסי בובליל הינו דבורה עוקצנית במיוחד שהוכיחה לכל עם ישראל שאי אפשר לעבור דרך חלון. יוסי בובליל התגלה לראשונה בתוכנית כוכב נולד כשביצע את השיר המרגש שהקדיש לביתו "הילדה הכי יפה בגן". הוא עף בסיבוב הראשון. לאחר ילדות קשה בתור מָסְרֶק נהיה יוסי בובליל לזמר חתונות כלבים מצליח. תחביביו העיקריים של יוסי בובליל הוא לומר לבת שלו לסתום ולנגן בחמת חלילים.

הדורבן

יוסי בובליל הינו גם מדען משוגע. הוא הכליא את עצמו, דורבן ומכונה לפיצוח פיסטוקים ויצר את "הדורבן שקולע בזמן". הדורבן יצא מכלל שליטה ולכן יוסי בובליל כלא את הדורבן בתוכו ולמד לשלוט בו. בזמנו הפנוי יוסי הופך לדורבן- על ומגן על זכויות הסיגריה.

קצת על הבת שלו

לבת של יוסי בובליל קוראים עינב, עינב בובליל. הם הכירו בבית האח הגדול בפרק הראשון כאשר עינב הכינה פופקורן מצ'ילי חריף שהסריח את כל הבית.

הכינה נחמה

הכינה נחמה משמשת בשבתות, חגים וימי חול כבוטנים במטוס ואוהבת לעשות לאנשים מתוך שקיות הבוטנים אמבוש ולאכול להם את הראש. עליה גם הומצאו סדיחות מגונות כגון- "יש לה 4 רגלים והיא עומדת על הראש מי זו?!?!".

הקלטת

הכינה נחמה הפכה את ההשתלטות על העולם למקצוע והוציאה את הקלטת "הכינה נחמה" תחת השם הבדוי והלא מוצלח "הכינה נחמה". כולם זיהו שזו היא והיא נעצרה בעוון פשעים כנגד האנושות.

התקופה בכלא

תקופת המאסר במקור של הכינה נחמה הייתה 82 מאסרי עולם. אולם לאחר 3 שעות ארוכות נחמה ברחה בתרגיל מתוחכם כשיצאה מהחלון בתא. יחד עם חברותיה היא יצאה אל העולם ואימה להשתלט עליו בעזרת מחקים בצורות, אבל אז הגיעה המכה. פרופסור אל-כינה המציא את הנוד וכך הציל את העולם כולו וקיבל על כך פרס נוד-בל.