איןספר:איך להתחיל עם בחורה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מדריך זה יעזור לכם להשיג חברה אמיתית לגמרי (כן! כן! לא במייפל סטורי!)

שלבים

  1. תזהו בחורה שאתם רוצים - זה יכול להיות בכל מקום שאתם רוצים. בין אם זה ברחוב או במסעדה או סתם בשרותים. תוודאו שלבחורה שלכם לא יהיה בולבול, אם יהיה לה בולבול זה יכול לגרום לבעיות ביחסים שלאחר מכן ואתם לא צריכים את זה.
  2. תצרו קשר עין - קשר עין עם הבחורה יסמל דומיננטיות, חשוב לבהות בה לפחות 10 דקות רצופות כדי לסמל את הדומיננטיות. רצוי לפתוח את העיניים כמה שיותר ולמצמץ כמה שפחות כדי לסמל גבריות וחיזור.
  3. לפתח שיחה - לאחר שיצרתם איתה קשר עין כדי להראות לה שאתם מעוניינים בה, תשאלו אותה איך קוראים לה. במקרה שהיא תפחד ולא תרצה להגיד לכם את שמה, תתחילו לצרוח עליה בפני כולם שהיא גזענית, אפילו אם אתם לבנים וגם היא לבנה. תצעקו עליה "את גזענית בגלל שלי שיש אשכים! גזענות לא מקובלת במדינה הזאת!" היא אמורה להסכים איתכם כרגע ולהגיד לכם את השם שלה. אחרי שתקבלו את שמה, תבקשו ממנה את מספר הפלאפון שלה. אם היא עדיין תפחד תגידו לה משהו כמו "יש לך שיער ממש יפה" ואז תגנבו לה את הפלאפון ותרוצו מהר, אם אתם לבנים גם מהירות ממוצעת תספיק. תתקשרו מהפלאפון שלה לשלכם ואז תראו את המספר שלה, עכשיו אתם יכולים להחזיר לה את הפלאפון אם אתם רוצים שהיא תהיה חברה שלכם.
  4. תבלו בקרבתה - תחזירו לה את הפלאפון אם אתם רוצים, ואז תעקבו אחריה הביתה. אם היא תשים לב אליכם כי לא התחבאתם מספיק טוב ותתחיל לרוץ תרוצו אחריה! בנות אוהבות שרודפים אחריהם באמצע הלילה! כולן אוהבות! אחרי זה הן כל הזמן יתלוננו "איזשהו איש כושי אחד רדף אחריי הביתה באמצע הלילה OMG" וכל זה הן אוהבות את זה! היא עשויה לקרוא למשטרה ולהלשין עליכם, אבל זאת אהבה אמתית, תאמינו לי! גם ברומיאו ויוליה המשפחה של יוליה קראה כל הזמן למשטרה והם עקבו אחריו כי הוא שחור, אבל עכשיו היא קוראת למשטרה עליכם! כמה אהבה כבר אתם צריכים?! לאחר שרצתם אחריה והיא הגיעה לבית שלה תסתכלו לה בעיניים, תמיד אנשים שמאוהבים מסתכלים אחד לשנייה בעיניים. היא לא נראית מפוחדת אבל זאת רק ההתרגשות מהאהבה שבתוכה.
  5. תתקשרו אליה - עכשיו אתם יודעים את המספר שלה, אתם יודעים את השם שלה ואתם יודעים איפה היא גרה! תתקשרו אליה! אם היא לא עונה תתקשרו שוב פעם! ואז שוב פעם ושוב פעם ושוב פעם עד שהיא עונה! ואז תשלחו לה הודעה שאם היא תשנה את מספר הפלאפון שלה אתם תחכו לה מחוץ לבית ותסתכלו עליה מהחלון כל היום כמו ברומיאו ויולה וכל הסרטים האלה... על האהבה... הן אוהבות את החרא הזה! אם אתם לא תתקשרו אליה היא אחרי זה תהיה עצובה וכל היום תבכה "למה הוא לא מתקשר אליי! הוא לא אוהב אותי!" תתקשרו אליה! תתקשרו אליה כל שעה כל דקה כל שנייה! תתקשרו אליה!
  6. דייט - אחרי שהיא תענה או תשאיר הודעה, תבקשו ממנה בעדינות לצאת אתכם לדייט, אם היא אומרת לא אז תגידו לה שתשרפו לה את הבית עד אפר ואז בסוף ההודעה תכתבו לה "חחח". הן אוהבות להשתמש במילה הזאת! אחרי שהיא מחליטה לצאת אתכם לדייט, אל תדברו שטויות או על כל מיני דברים לא חשובים! בנות לא אוהבות את זה וחושבות שזה משעמם! הן אוהבות לגשת ישר לעניין! תגידו לה ישר מה אתם מרגישים! תגידו לה שאתם אוהבים אותה! שאתם רוצים להתחתן איתה! שאתם רוצים לעקוב אחריה לכל מקום ולעשות איתה מיליון ילדים! תגידו לה שאתם רוצים למות איתה כמו כשאתם ממש חולים אז אתם עומדים למות אז אתם יורים בה או משהו כזה כמו ברומיאו ויוליה! היא אולי תראה כאילו תיראה כאילו ממש נדחית ממך ולא רוצה להתקרב אלייך יותר אף פעם בחיים שלה אבל זה לא נכון! זה אומר שהיא רוצה לעשות אתכם סקס מלוכלך וזאת הסיבה שהיא נראית ככה! כי סקס מלוכלך זה פשוט מגעיל! ואז היא תרצה ללכת אתכם הביתה ולעשות אתכם סקס, כדאי לכם להתחיל לאט ב-5 שנים הראשונות (כמו להתחיל לעשות החלפות במייפל סטורי או משהו).

וזהו! תאמינו לי! לי יש 5 טריליון מיליון ביליון חברות! ואני גם רמה 137 במייפל סטורי!